Makeup

6 jednoduchých krokov na farbenie obočia bielych vlasov

6 jednoduchých krokov na farbenie obočia bielych vlasov

Už bielych chlpov začal vyhliadol obočie? Ste zúfalo hľadajú spôsob, ako im skryť? Rozhodnúť sa pre obočie farby alebo farbivá. Tie sú známe ako najbezpečnejšie, rovnako ako najefektívnejší možnosť pokryť sivé alebo biele chĺpky, bez toho aby vám nepríjemné vzhľad. Tu by sme vedieť, rôzne spôsoby, ako úžasné farbe biele vlasy a obočie.

Rôzne metódy Farba obočia bielymi vlasmi:

Pokiaľ ide o farbenie obočia pre skrývanie biele chĺpky, existujú 2 rôzne možnosti pre vás. Poďme povedať o nich podrobne:

1. Použitie k dočasnému Dye:

Čiastkové nadpis sama o sebe je dosť, aby nám predstavu o postupe. To sa točí okolo uplatnenie, koreňové farbivo ', ktorá ponúka dočasné pokrytie na bielej alebo šedej chĺpky v obočí. Môžete využiť tieto farby v jednoduchých riasenky podobných nádobách. Ste plechovky ich použiť kedykoľvek a kdekoľvek, čím sa získa po korienky obočie krížov pekný touch-up.

load...

Klady a zápory pomocou dočasného farbivo

 • Jednoduché, ľahké a rýchle použitie. Všetko, čo potrebujete, je to kefka na bielych chlpov opatrne. Neexistuje žiadna možnosť poplietol.
 • Dáva krásne prírodný vzhľad, ale zároveň farba mierne plnšie vzhľad.
 • Ponúka krátkodobé výsledky, ktoré môže trvať maximálne 24 hodín, teda jeden celý deň.
 • Dostane vymyje vodou, pretože nie je vodotesný verzie. Takže reapplication môže byť potrebné, ak obočie prísť do kontaktu s vodou.
 • Nie je to drahé.

2. Použitie pravidelného farbenie vlasov:

Sfarbenie sivé alebo biele vlasy v obočí s pravidelným farbenie vlasov je známe, že je najpopulárnejší metódou pre tento účel. Môžete buď dostať svoje obočie zafarbený kaderník v salóne, alebo jednoducho to urobiť sami vo vašej domácnosti.

Klady a zápory pomocou regulárnych Dye:

 • Aplikácia je trochu zložitejšie. Jeden musí byť veľmi opatrní pri jej uplatňovaní.
 • Môže dostať spackal, či je správny spôsob nenasleduje a môže to skončiť farbením koži.
 • Potrebuje viac času než predchádzajúce technikou.
 • Dáva krásny a prirodzený vzhľad.
 • Ponúka dlhotrvajúce výsledky, ktoré sa môže pohybovať od niekoľkých týždňov až niekoľko mesiacov.
 • Trochu drahšie.

Ako na farbu obočia doma skryť biele vlasy

Keď môžete požiadať svojho kaderníka na farbu bielu vlasy obočia, zatiaľ čo farbenie svoje nádherné zámky, to je vždy lepšie ísť na DIY metódou. To môže ušetriť čas aj peniaze. Takže stačí sa ponoriť a robiť to sami. Tu sú kroky, ktoré musíte dodržiavať:

Krok 1:

Začnite s čistenie obočie dôkladne. Nie je potreba aplikovať na tvár umyť. Skôr to pomocou jednoduchého vatový tampón a vlažnou vodou. Potom, čo ste urobil s ním, pat suché obočie a okolitú kožu jemne.

load...

Krok 2:

Naneste vazelínu (vazelína je úplne ideálnou voľbou) liberálno na kožu okolo obe obočia. To je dôležité preto, že si žiadny koniec up farbenie pokožku v priebehu konania. Avšak, uistite sa, že neplatí to na obočie. V opačnom prípade nebudú môcť držať farbu.

Krok 3:

Pred začatím aplikácie nosiť pár jednorazových plastových rukavíc. To bude brániť vaše ruky pred dostať zafarbené.

Krok 4:

Prejdite si pokyny výrobcu, ktoré prichádzajú s farbiacou súpravy. Obvykle obsahuje dve špecifické riešenia - jeden je, farba 'a druhý je, developer'. Potrebujú, aby sa riadne premiešať, aby sa aktivovala farbivo.

Krok 5:

Teraz, použiť pre svoje obočie (so zameraním na bielych chlpov, samozrejme) s pomocou jednorazového riasenka prútika. Môžete zdvihnúť chĺpky sa trochu pomocou špáradla a presunúť špičky maskary prútik pozdĺž svojich koreňov pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Krok 6:

Počkať na nejakú dobu (ako je uvedené v návode na obsluhu), takže farba môže chopiť obočie vlasy pekne. Po tom, ho opláchnite jemným tvárové čistiaci prostriedok a vlažnou vodou. Najlepšia vec, o farbenie biele vlasy obočia doma je, že potrebuje menej ako 10 minút. Tiež si môžete uložiť babiek. Navyše získate nádherné prírodné vzhľad, ktorý trvá dlho.

Poznáte nejaké iné spôsoby, ako farba obočia bielymi vlasmi? Ktorý je najlepší farba obočia pre biele vlasy podľa vás? Podeľte sa o spôsob, akým ste si vybrali na farbu svojej biele vlasy v nasledujúcej komentár sekcii.

load...