Makeup

Najlepšie minerálne základy - naša špička 10

Najlepšie minerálne základy - naša špička 10

Základy na tvári sú to, čo plátno je k maľbe. "Prečo?" Môžete sa pýtať. No, presne tak, ako obraz vyjde krásne, keď to má bez škvŕn, rozprávkové plátno; make-up vyzerá fantasticky na kožu dobre pripravujú s nadáciou.

Došlo celkom revolúciu vo svete make-upu a krásy po vynálezu minerálnych základoch! Dnes pred vám povieme ktorých najlepší značky sú k dispozícii v Indii, budeme povedať, čo presne minerálne základom je a jeho výhody na kožu.

Nečakajte! Stačí si prečítať poštou nižšie!

To, čo sa používa na výrobu minerálnej make-up?

Minerálne základy sú tvorené z častíc oxidu zinočnatého, sľuda, oxid titaničitý, atď Odrážajú svetlo a sedieť perfektne na póry kože. Robia vaša pleť vyzerať lesklé, pretože ich najlepšia vlastnosť je odrážať svetlo. Oxid titaničitý v minerálnom make-up pôsobí ako prírodné ochranu proti slnečnému žiareniu. Oxid zinočnatý je jasnejšia pokožky a tiež poskytuje ochrannú vrstvu na povrchu kože. Minerálne základy sú prírodné, tak, že neobsahujú žiadne typy škodlivých konzervačných látok. Ale nemali by ste spať s make-up za žiadnych okolností.

load...

Výhody minerálny make-up

Minerálne make-up je špeciálne navrhnutý tak, aby vám dokonalú pleť ešte nie, aby vaše make-up vyzerať cake. Ďalej je potrebné mať na pamäti, že minerálne základy sú väčšinou prášok na báze. Pokiaľ máte šupinatá koža, potom by ste mali hydratujú pleť naozaj dobre, než si dať na minerálnom základe. Minerálne nadácie majú tendenciu, aby hydratujú, ale absorbovať prebytočný olej dostať vylučovaný z kože. Minerálne základy sú dobré nielen pre normálnu mladú pleť, ale aj pre teenagerov a starnutie pokožky. Vzhľadom k tomu, že častice sedí lepšie ako smotanovej založenie na vašich pórov, ktoré sú dobré pre lepšie pokrytie jemných liniek a vrások. Takže ak máte vrana k nohám alebo jemné vrásky na čele, ktoré váš normálny nadácia nedokáže pokryť, potom by ste mali určite skúsiť minerálnej základy.

Ak hľadáte peknú minerálne nadácie na koži, potom si môžete kúpiť od niektorého z renomovaných kozmetickom obchode alebo z akéhokoľvek internetového obchodu, pretože tieto nie sú tak ľahko dostupné v Indii vo všetkých drogériách. Nižšie poskytujeme vám zoznam najlepších jedenástich minerálnych základoch a štartovacích sád, ktoré sú k dispozícii v Indii v súčasnej dobe. Všetky z nich sú k dispozícii vo svojich predajniach a on-line taky.

Tu je top 11:

1. L'Oreal Paris Match Pravda Mineral Foundation

Spustenie zoznamu s L'Oreal, True Match Foundation Minerálne je jedným z najlepších minerálnej prášok nadácie n trhu. Má vstavaný kefa, ktorý je slušný aplikátor. Vytrvalosť je tiež celkom dobré. To dáva dobré pokrytie.

load...

2. Max Factor Natural Minerals Foundation

Ešte ďalší běsnil výrobok, táto nadácia od Max Factor je milovaný to isté bloggerov a vizážistov podobne. Poskytuje stredné krytie a dodáva jemný lesk na koži.

3. Revlon Colorstay Mineral Foundation

Colorstay Mineral Foundation je jedným z najpredávanejších základov Revlon. To je v poriadku, dáva dobrú povrchovú úpravu - nie príliš matný, nie príliš hodvábna. Nespôsobuje alergické reakcie alebo akné. To tiež obsahuje SPF 10.

4. Maybelline Mineral Foundation pre citlivú pokožku

Naše Maybelline rozpočet-priateľské má minerálny základ vytvorený pre citlivú pokožku. To je klinicky preukázané, aby sa pokožka hladšia a žiarivejšia. To tiež obsahuje SPF a mikro lesk, ktorý dodáva krásny lesk na tvár. Dodáva sa v ôsmich odtieňoch, takže si môžete vybrať, čo vám vyhovuje najlepšie. Tento výrobok sa radí veľmi vysoko na mnohých zoznamoch najlepších minerálnych základoch existuje!

5. Street Wear Stay On Mineral Foundation

Tento minerál nadácie od Street Wear prichádza s Kabuki štetca. Je vodotesný a potu odolné. Dodáva žiaru tváre tým, že slušné pokrytie. Je vhodný pre mastnú pleť a citlivú pleť príliš. Trblietanie nie je príliš jasné, a najlepšie zo všetkých; má životnosť tri roky.

Mineral Foundation 6. Body Shop prírody

Hľadali základ pre mastnú pleť, ktorá zostane na dlho? Potom je to najlepšie! Obsahuje výnimočný mix stredomorskej hliny ako aj ílu. To obsahuje minerálne častice, a íl pomáha udržiavať vylučovanie oleja pod kontrolou.

7. Oriflame Giordani Gold Mineral Foundation Therapy

Oriflame je švédska spoločnosť, ktorá vyrába skvelé produkty. Gold Mineral Therapy Foundation je vo svojej pravidelnej trvalé rozsahu vzhľadom k jeho rozprávkového popularite. Je to krémový základ. Obsahuje veľmi jemný lesk, ktorý pridáva žiaru tváre. Že zostane na koži po dobu asi 4 hodín. To kĺže na koži, ako je maslo a neváži sa na koži.

8. Body Shop Extra panenský minerály Liquid Foundation

Ešte ďalšie kvapalina nadácie od Body Shop je extra panenský Minerals Foundation je známe, že poskytujú fantastické pokrytie. Že zostane na koži po dobu dobrých 4 hodiny. Obsahuje dobrotu minerálov a je svetlo na koži. Je to krémový základ, takže olejové pleťou dievčatá chcieť, aby zostali ďaleko od neho.

9. Avon Smooth Minerals prášok Foundation

Avon je ďalší firma stravovanie pre potreby kozmetického priemyslu. Táto minerálna prášok základom je príjemný produkt, pretože dáva čistý pokrytie, zostáva po dobu troch hodín a nezanáša pokožku. To je priama predajný kanál, ktorý sa môže dostať Avon minerálnej základy v miestnych kozmetických obchodov. Avšak, toto je dobrý minerálny make-up pre začiatočníkov. Je to veľmi dobré na kožu a mnohé ženy milujú. Môžete si to z miestnych Avon agentmi taky. Je ekonomický a neobsahuje žiadne lesk. Je rozjasní pleť.

10. Bourjois minerálne matný Foundation:

Dobrotu kamienka a minerálneho základu spojeného do jedného, ​​tento produkt z Bourjois je oveľa blúznil o. Nadácia dáva slušné pokrytie a je v dobrom obale. Základom pena je ideálna pre mastnú pleťou dievčat, pretože to nie je ťažké na koži.

11. MAC mineralizáciu Skin Finish Natural:

Dodáva sa v 10 rôznych odtieňoch. Takže ak ste jedným z nich, ktorí nie sú istí perfektný odtieň vašej pleti, potom môžete skúsiť toto. Kompaktné lisované základy sú skvelé pre začiatočníkov.

To sú moje tipy dievčatá, aké sú tvoje? Strieľať komentár. Zostaňte nádherný!

load...