Makeup

Top 10 svadobné doplnky pre indické nevesty

Top 10 svadobné doplnky pre indické nevesty

Kým vaše svadobný deň je jedným z najdôležitejších dní svojho života, je to tiež deň, kedy môže stres pohrávať, ak nie ste pripravení. Veľký tučný indická svadba nie je ľahká udalosť prežili bez úhony, takže poďme plánuje pre neho.

Potom, čo sa jeden z najdôležitejších rozhodnutí svadobné - vyberá svadobné šaty, ďalšia vec, ktorá by mala byť na vašom zozname je svadobný deň doplnkami. Každá nevesta chce vyzerať čo najlepšie na jej svadobný deň a nie je možné dosiahnuť bez najlepších indických svadobných doplnkov ako doplnok vášho oblečenia. Koniec koncov, nechcete vyzerať lacnej na vlastnú svadbu teraz, že nie?

Indické Svadobné doplnky

Jeden priateľ nadchádzajúce svadba ma premýšľať o doplnky nevesty. Tu je zoznam svadobných doplnkov pre indický nevesty (v žiadnom konkrétnom poradí), ktorá robila to do môjho zoznamu Top 10:

load...

Svadobné Doplnok č.1: Topánky

To má byť jedným z najviac prehliadajú doplnkov pre svadobný deň. Aj keď mnohí z vás sa bude pohybovať od obchodu k obchodu pri hľadaní perfektné topánky pre vaše, Sangeet 'a recepcia, svadobný deň topánky sú často kúpil v zhone. Existuje jedna vec, ktorú nesmieme zabudnúť pri love pre váš svadobný deň topánky. Čo je to? Je to komfort. Budete mať na nohách hodiny a hodiny a nemusíte to urobiť na oblohe vysoké podpätky. Opakujte po mne, "Nebudem nosiť dýky v deň mojej svadby." V skutočnosti, nekupujte topánky s podpätkami vyššími ako dva palce. Verte mi, budete mi ďakovať neskôr.

Rýchly tip: Ak chcete, aby sa cítili ešte komfortnejšie, nosiť topánky okolo domu po dobu jednej hodiny každý deň po dobu minimálne siedmych dní. To vám pomôže, aby sa zabránilo bolestivé a škaredé obuvi uhryznutie.

Svadobné Doplnok č.2: Peňaženka

Samozrejme, že sa musí zhodovať vaše oblečenie, ale to musí byť tak malé? Vyberte, potla 'alebo spojku, ktorá je malá, elegantná a môže pojať niečo väčšie a širšie ako vreckovku. Mali by ste byť schopní prekĺznuť do dotykovej-up kit so svojím kompaktným a rúž,, Kajal 'a tkanív. Nezabudnite skontrolovať, či váš telefón vyhovuje.

load...

Svadobné príslušenstvo č.3: Make-up

To môže zlomiť, alebo váš vzhľad. Snažte sa ísť DIY za to. Ak si nechcete minúť make-up umelcov, požiadajte priateľa, ktorý pozná jej cestu okolo make-up kit. Cieľom je hľadať ohromujúci, a nie ako klauna, a tak udržať počet farieb, ktoré používate na minimum. Uložte experimentálne a dramatický pohľad na recepcii.

Rýchly Tip: Vyskúšajte niekoľko rôznych štýlov a farieb s vašou svadobné outfit zamerať na vzhľad si zamilujete.

Svadobné príslušenstvo č.4: Nail Polish

Nepremýšľajú o francúzsku manikúru, ak máte klinec umelca k dispozícii a hodinu nazvyš pred každou udalosť v priebehu svadby. No, môžete získať umelca, ale pochybujem, že budete mať čas. Prečo nie sa rozhodnúť pre francúzsku manikúru? Je to preto, že si nemôžete dovoliť športu farbené nechty. Ďalej len, haldy 'a, mehendi' ceremónie poskytujú dostatok šancí, ako zničiť túto pôvodný vzhľad. Plus, budete jesť niečo, alebo druhý s rukami v určitom okamihu, alebo druhé. Prečo riskovať? Zvoliť klasické zlaté, strieborné, červené alebo gaštanové. Týmto spôsobom, aj keď čip alebo postriekania na nechty, všetko, čo budete potrebovať, je rýchly top coat.

Svadobné príslušenstvo č.5:, Bindi '

To môže byť tak jednoduché, alebo zložité, ako chcete. Udržujte ostatné čelo dekor a veľkosť svojho čela do úvahy pri výbere vašej svadbe, Bindi '.

Svadobné príslušenstvo No. 6: Ostatné čelo dekor

Či už používate ozdobné, bindis 'rôznych veľkostí a santalové pasty výkresov, aby sa vaše veľkosť čelo a, Bindi' štýl v mysli. Táto výzdoba je potrebné doplniť, Bindi 'a nemala by premôcť celý svoj vzhľad.

Svadobné príslušenstvo č.7: Ruka a nohy dekorácie

To v podstate závisí na tom, ktoré časti Indie tie pochádzajú z. Či už používate, Alta 'alebo, Mehndi', skúste si to mesiac a pol až dva mesiace pred svadbou, aby sa ubezpečil nemáte žiadne alergické reakcie.

Svadobné príslušenstvo 8: šperky

Osobné vkus, pleťové štruktúra a rozpočet hrajú veľkú úlohu. Koordinovať vaše šperky nakupuje s oblečenia. A snažia sa vyhnúť úväzky, a to aj v prípade, že máte štíhly krk. Asi šesť hodín niečoho tropit krk nebude príjemný pocit.

Rýchly tip: Nechcete skončiť vyzerať ako vianočný stromček. Ak váš outfit je ťažké podrobne a výšivky, ísť ľahko na Bling.

Svadobné príslušenstvo No. 9: vlasové doplnky

Vyberte si medzi kvetín alebo vlasmi šperky alebo zvoliť oboje. Uistite sa, že vyskúšať svadobný účes s príslušenstvom aspoň raz pred svadbou, aby sa zabránilo prekvapenie.

Svadobné príslušenstvo č.10: úsmevom

To je zďaleka najdôležitejším doplnkom. Nič sa budete vyzerať krajšia ako úsmev na tvári. V prípade štrajku nervov, urobiť nejaké rýchle dychové cvičenia a úsmev. Chystáte sa začať nový dobrodružstvo. Dať najlepšie pozitívnej energie, čo môžete blikaním oslnivý úsmev.

Teraz, keď máte všetky tieto informácie šíriť slovo. Pomôcť sami alebo akékoľvek nevesta bude vyzerať čo najlepšie, bez toho aby stratila rozum. Ak si môžete myslieť na ďalšie príslušenstvo, alebo máte nejaké otázky či pripomienky, nezabudnite mi napísať pár riadkov v sekcii komentáre.

load...