Makeup

Najlepšie ružové ružičky k dispozícii - náš top 10

Najlepšie ružové ružičky k dispozícii - náš top 10

Som si istá, že väčšina dievčat vošiel do sveta rúžu s farbe ružovej. Pink je oficiálne dievčenskú farby, to môže tiež byť deklarovaný ako Medzinárodný obľúbená farba pre typické dievčatá: D

Tak tu som zoznam top 10 horúcich ružové rúže, ktoré sa hodia indickej pleťových tónov.

Najlepšie Pink Rúže v Indii

1. Maybelline Colorsensational Lipstick v Hooked na Pink:

Kúpiť Maybelline Colorsensational Lipstick v Hooked na Pink Pre ₹ 340.00 @ www.amazon.in/maybelline-colorsensational-lipstick-in-hooked-on-pink

To je najkrajšie ružové radu Maybelline rúžu. Krásne hlboké rubínové ružová rúž odtieňov, ktoré vás nebude vyplavenia! Dá sa nosiť ako odtieň, rovnako ako plnohodnotné farby a bude to vyzerať fantastické spárovaný s lesk na pery. To má výdrž 3 hodiny a je dobre pigmentovaná.

load...

2. NYX Doll:

Kúpiť NYX bábiku ₹ 1210 @ www.amazon.in/nyx-doll

Nyx Doll je ružový báze červenej a je vhodný aj pre pigmentované pery príliš. Má intenzívnu zafarbenie a farba odmena je báječný. Nyx Doll zostane na mieste po dobu 4 hodín, a keď to vybledne, zanecháva príjemný nádych. Je nondrying na perách taky.

load...

3. MAC Pink Pigeon:

Kúpiť MAC Pink Pigeon Pre ₹ 2,738.00 @ www.amazon.in/mac-pink-pigeon

MAC Pink Pigeon je jedným z konečných pravých ružovej rúžu. Má modré tóny na neho, a to sa prikloní k kráľovskej ružové alebo Raan ružové, ako to nazývajú. Byť MAC Lippia, má vynikajúcu pigmentáciu a vytrvalosť. To je najjasnejšia ružový v rozsahu MAC.

4. Colorbar Velvet Matte v napínavej Pink:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte v napínavej Pink Pre ₹ 302,00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-in-thrilling-pink

Matný povrch rúžu sú vždy vítané, a tak je ružový matný rúž. Vzrušujúce Pink je svetlo ružová, ktorý je akousi neutrálny a je jedným z najlepších ružových rúžov ​​pre indické pleti. Zostáva počas 3 hodín a nie je sušenie pery videl. Má slušnú pigmentáciu a je báječný rozpočet kúpiť.

5. Maybelline Color Sensational rúž v Pink prosím:

Kúpiť Maybelline Colorsensational rúž v Pink Prosím Pre ₹ 340.00 @ www.amazon.in/maybelline-colorsensational-lipstick-in-pink-please

Ako pekne je meno teraz? Pink si je nádherná ružová s teplými tónmi. Byť Lippia od Senzačný farebný rozsah, má vynikajúcu farebnú prínos a tiež je dobre pigmentovaná.

6. Rimmel Colorshow Off in Pink slávy:

Pink Fame je ružový báze červenej a má teplé tóny. Nebude vymyť tmavé odtiene pleti, a to je výhoda. Zdá sa, že väčšia oranžovo v metre, ale ide do ružova na perách. Zostáva pre dobrú dobu a nekrváca.

7. Maybelline Superstay Rúž nekonečne Fuchsia:

Žiadne ružová rúž je úplná bez fuchsií prichádzajúcich do teraz nie? Tento rozprávkový rúž zostane po dobu 6 hodín, načo sa vysušuje pery. Je to pravda, fuchsie - jasné a odvážne. Je to samozrejme silne pigmentovaná. Treba si balzam na pery pod ním hoci.

8. MAC Skromnosť:

Skromnosť? Tak to je prima rúž) MAC Skromnosť je stlmený neutrálny ružová. To je ideálne pre kancelárske oblečenie a dodáva jemný lesk na tvár. Má intenzívnu zafarbenie a vyzerá skvele na všetky odtiene pleti.

9. Chanel Insolente (65) Rouge Allure rúž:

Kanáloch sú kráľovnej rúže svete a to dieťa je istý víťaz. Chanel Insolente Rouge Allure je leštenie ružová. Má modré tóny. Je to báječný farba, ktorá bude určite, aby vaša tvár žiara. Je to husto pigmentované a má vynikajúcu farebnú prínos taky. Nevysušuje pery.

10. Revlon Super Lustrous Matte Lipstick v búrlivej Pink:

Kúpiť Revlon Superlustrous Matte Lipstick v búrlivej Pink Pre ₹ 599.00 @ www.amazon.in/revlon-superlustrous-matte-lipstick-in-stormy-pink

Búrlivý Pink je žiarivá ružová s modrými tónmi, ale nie je to tak hustá ako ten Chanel. Má skvelú výdrž, a keď to vybledne, ponecháva späť krásny odtieň. Je to trochu sušenie, takže budete potrebovať balzam pod ním.

Tak holky, povedz mi, aké sú vaše obľúbené sú? Podiel na komentáre časti nižšie.

load...