Makeup

9 fotografií Madonna bez make-upu

9 fotografií Madonna bez make-upu

Jednoducho Gorgeous - S alebo bez make-upu!

Svet hudby ponúka všetky fanfárou slávu, názov a peniaze, ktoré človek môže vôbec predstaviť. Ľudia si často myslia toto pole je veľmi veľkorysý, pokiaľ ide o jeho odmeny. Umelci sú zvyčajne obviňovaný zarábať rýchly prachy. To, čo sme si neuvedomujú, je, že robiť to veľký v tomto odvetví potrebuje nejakú skutočnú odvahu a trpezlivosť. Väčšina z nás tiež zabudnúť, ako trvanlivosť umelcov je priamo úmerná po ich fanúšik. To dostane obmedzený na tom, ako diváci prijímať ich prácu.

Za takýchto okolností je veľmi dôležité pre nejaký umelec neustále objavovať sám / sama. V skutočnosti je toto odvetvie často sudcovia a ceny pokrok hudobník založený na jeho / jej schopnosť znovunájdenie seba. Nedostatok tejto rovnaké schopnosti viedlo mnoho hviezd zhasnúť príliš skoro.

load...

Súťaž dostane tuhšie s novými skupinami a jednotlivcami, ktorí v priemysle každý deň. Uprostred takejto vážnej hospodárskej súťaže, to znamená oveľa viac než len vokálne talent prežiť a udržať stabilnú úroveň popularity. Ale ako oni, starý je zlato, málo umelcov obstáli v skúške času naozaj dobre. Madonna, naše vlastné, kráľovná popu ', je jeden taký úžasný príklad. Ako príklad toho, ako jedinec s fanúšikmi naprieč generáciami teší neprirodzene dlhú a plodnú kariéru.

Ona určite je okolo rozkvetu svojej mladosti, ale pokračuje k omráčenie a baviť nás a ako! Jej krása môže dať mladým biggies dnešnému dňu bežať za svoje peniaze. Neveríte?

Madonna bez make-upu obrazoch

Pozrite sa na Top 9 najnovšie fotky Madony bez make-upu.

1. Go Green:

Madonna má okúzlil nás so svojimi modrými zelené oči. Je tu vidieť, ona sa spojí s ekologickým oblečenie tak, aby zodpovedala svoju farbu očí. Ak ho chcete hore, ona sa rozhodne ísť sans make-up. Jej nádherné oči dostať všetku pozornosť, ktorú si zaslúži. Tento očarujúce spevák, skladateľ, herec, podnikateľ, riaditeľ a filantrop, nemusia byť zahrnuté v make-up vyzerať pekne.

load...

2. Kto hovorí, že Madonna je starnutie!

Mnohí by sa povedať, že vek a krása sú nepriamo úmerné. Avšak, toto je celkom pravda v prípade Madonny. Vek, či sa nezdá, že ovplyvňujú jej krásu vôbec. Tento neformálne elegantný vzhľad bez make-upu je jej pohľad uber cool.

3. Nie Porovnanie:

Mnoho časov, kedy sú porovnávané snímky celebrít a bez make-upu, že sa ukáže, že je celkom katastrofa. To rozhodne nie je prípad s Madonnou. Pri porovnaní týchto dvoch snímok, všetko, čo sme zistili, bolo, ako ladný táto dáma je a nie, to nie je jej make-up, ktorý robí trik. Tieto obrázky dokázať.

4. Deň bez make-up:

Naša kráľovná popu, rovnako ako všetky ostatné umelci, je vždy pod skenerom. Avšak, ona potrebuje svoj priestor na dýchanie. To je príliš veľa predpokladať, že zakaždým, keď celebrita vystúpi, robí tak s kvantá make-up. Pozrite sa, ako naše slávna hviezda Madonna vystúpi bez make-upu. V skutočnosti je to celkom osviežujúce vidieť skutočnú Madonna, proste nádhera!

5. Simpleton:

Vo chvíli, keď všetci očakávali Madonnu do dôchodku, prišla a prekvapila nás späť s dvoma novými albumami. Tento spevák je jednou z najvplyvnejších žien vo svete. Ona vytvorila svoju vlastnú identitu a miesto a je symbolom slobodnej vôle. Slobodná vôľa, ktorá môže dovoliť čeliť fotoaparát bez stopy make-upu. Statočný a jednoduché!

6. Madonna S White V-Necked Shirt:

Nemusíte príliš veľa vecí na rock chladný pohľad na horúcom letnom popoludní. Madonna bol fotografovaný na sebe bielu košeľu v hrdlom a veľkými slúchadlami na druhý deň. Aj bez make-upu, sa jej podarí nás omráčiť vo svojom jednoduchom avataru. Attitude je všetko, čo má na sebe hovorím.

7. Madonnin Messy Look:

Prehrabol si vlasy a pár čiernymi okuliarmi je všetko Madonna potrebuje chytiť našu pozornosť. Jej prírodné krásy nikdy neprestane nás prekvapí. Pozrite sa, ako vynikajúce vyzerá na obrázku, bez toho, aby požičiavanie z nejakého druhu make-up.

8. Športový deň:

Madonna je vzorom pre mnoho mladých dievčat vonku. Takže keď to nesmierne populárne celebrity sa rozhodne vystúpiť bez make-upu, že podporuje poctivosť a odvahu. A nie, že neskrýva tieto cnosti za sebou akéhokoľvek make-upu.

9. Mad Hatter!

Slnečné klobúky boli vždy obľúbené v šoubiznise. Kým klobúku blokov slnka preč, teplo topí iba make-up, takže tvár vyzerať cake a spotený. Naše Madonna oblieka túto slnečné klobúk a stále vyzerá roztomilo krásny. Dôvod: žiadny make-up!

, Ktorý z nich je váš obľúbený look Madony bez make-upu? Páčilo sa vám čítanie tohto článku? Máte viac takýchto fotografie Madony bez make-up. Zdieľať obrázky tým, že opustí svoj komentár nižšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...