Makeup

10 fotografií Rihanna bez make-upu

10 fotografií Rihanna bez make-upu

Niekedy videli Rihanna bez make-upu? Chcete vedieť, či sa bude stále darí vyzerať krásna a sexi? No, rozhodne vyzerá ohromujúci! Ona je obdarená prírodnými dobrý vzhľad a nepotrebuje pomoc make-up, aby to pristane. Aby dokázal, že bod, tu sú top 10 fotky Rihanny bez make-upu vymedzené.

Rihanna bez make-upu Pictures

1. Rihanna s voľným šedé tričko a A Sling Bag

V tomto pic, jeden môže vidieť záblesk jej skutočnú krásu. Ona má na sebe voľné šedé tričko s praku taške. Ona opustila vlasy open bez styling ho, športový ležérny elegantný vzhľad. Jej čierny lak na nechty je určite kráska!

load...

2. Rihanna s mäkkými Kučeravé vlasy

Rihanna vyzerá pokojný a krásny bez make-up v tomto pic. Jej mäkké kadere krásne rámovanie jej tvár. Tento obrázok jasne ukazuje, že ona sa nebojí vystúpiť bez mejkapu zdobí jej tvár. Ona má na sebe tmavo ružový farebný top s pravidelnými džínsy, športové veľmi ležérny a bezstarostný vzhľad.

3. Rihanna s Blackom na vrchole

Tieto fotografie ukazujú Rihanna bez náznaku make-up. Ona má na sebe jednoduchý, čierny trubice hornej a čierny lak na nechty, aby zodpovedal celkový vzhľad. Nechala si vlasy open čo vyzerala zvodne. Jej krásny úsmev nahrádza potrebu akéhokoľvek make-upu. Požehnal s krásnu pleť sa diva štýl nemusí naozaj pracovať veľmi tvrdo na jej vzhľad.

load...

[Čítajte: Rihanna Krása a fitnes tajomstvo]

4. Rihanna s krátky zostrih

V tomto pic, Rihanna sa pozerá trochu stratený a zmätený. Ona sported krátky zostrih, ktorý nevyzerá dobre na ňu. Jej biely top, hoci sexy, nie je vôbec kompliment jej vzhľad.

5. Rihanna s kožená bunda

Na tomto obrázku, že je späť! Rihanna vyzerá jednoducho úžasné sans akýkoľvek make-up. Jej kučeravé kadere rámovanie jej dokonalý tvár skôr dokonale. Jej kožená bunda jej rozhodne dáva nervózny pohľad.

6. Rihanna vo 2 Avatars

Tento obrázok ukazuje, Rihanna v dvoch avatary - aj bez make-up. Doľava pic odhalí jej tupý stranu - tmavé kruhy pod očami, ťažkopádny vlasy a mŕtvej kože. Vyzerá proste neatraktívne a unavený. Ale aj cez opotrebované vzhľad, môžete stále vidieť, že jej koža je takmer bezchybný! Jej závesný je skutočný prúser aj keď, takže vyzerala lepkavý.

7. Rihanna nudné a bez života Look

V tejto snímke, Rihanna vyzerá oveľa lepšie bez akéhokoľvek make-up. Vlasy sú krásne zariadené v zvlnenej móde, ale jej tvár vyzerá nudné a bez života. Unavený vzhľad nestáva jej moc. Ona má na sebe čierny top s ľahkou šedého saka.

8. Rihanna v čiernej šaty

V tejto snímke, Rihanna vyzerá krásne bez make-upu. Ona je väčšinou Videli na sebe rôzne odtiene čiernej. Myslím, že svetlejšie odtiene čiernej ako sivej bude vyzerať lepšie na ňu a bude jej pomôže zvýšiť jej temný pleti. Jej úsmev hovorí, že milióny vecí o svojom jednoduchom persona.

9. Rihanna s bielu košeľu a zlatý náhrdelník

Môžete vidieť jej krásne zlaté kruhové náušnice? Jej pletené účes je super cool. Ona má na sebe voľnú bielu košeľu so zlatým náhrdelníkom, ktorý nie je jasne viditeľné v pic. Ale najlepšie je však žiara, ktorá sa zdá byť jej súčasťou tu!

10. Rihanna v ružovej Bikiny

V tomto ružových bikinách, nie je Rihanna vyzerá ako nevinné cherubínmi? Jej roztomilý úsmev a kučeravé vlasy pôsobí ako zabijak kombinácia. Tento pic ukazuje ju vo veľmi odlišné avataru - nie jej obvyklé nervózny ja.

Dúfam, že ste našli tento fotky z Rihanna bez make-up a parochne zaujímavé. Súhlasíte, že jej make-up a make-up žiadne vzhľad nerobí veľký rozdiel? Podeľte sa o svoje myšlienky prostredníctvom nižšie!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...