Makeup

7 typov kefiek na nechty

7 typov kefiek na nechty

Nail art beží šialenstvo v kozmetickom svete, práve teraz!

Jo nail art je teraz ekvivalentná náhradou zdobenia tela. Tí z vás, ktorí nie sú veľkým fanúšikom ihiel alebo bolesť, ale stále rád chváliť nejaké umenie na tele, je to ideálne riešenie. Nail art art môže byť amatérsky pokus. Môžete skúsiť to len preto, aby videli, ako dobre ste na to, alebo možno práve preto, že váš nudí. Alebo si môžete vybrať za vážny a ísť pre. A to samozrejme znamená, že je potrebné správne nástroje. A to je miesto, kde nail art kefy prísť do hry.

Nail Art štetce

Nechtov kefy je dodávaný v 15 rôznych zaujímavých častí a každá sada môže byť ďalej rozdelená do 7 dielov. Môžete si kúpiť tieto kefy aj jednotlivo v závislosti na tom, čo chcete robiť. Tieto kefy sú:

load...

1. Kolo kefa:

Jedná sa o najuniverzálnejší a spoločné nail art štetec. Používa sa pre vytvorenie zložité vzory. To tiež pomáha pri vytváraní rôznych ťahy vzory. Tieto kefy tiež pomôcť pri vytváraní 3D nail art použitie akrylového prášku a monomér.

2. Striper / vložka kefa:

Táto kefka na nechty pomáha pri vytváraní pruhy (dlhé fronty), reagujúcich mŕtvice vzory a môžete tiež použiť, aby sa vzory zvieracej, napríklad zebry alebo tigra výtlačkov. Získate priamok s týmito kefami s ľahkosťou. Vaša súprava môže obsahovať 3 z týchto kief.

load...

3. Plochý kefa:

Tento kefa je tiež známy ako shader kefou. Tieto kefy pomáhajú pri vytváraní dlhej zdvihy kvapalín na nechty. To tiež pomáha pri vytváraní jedným ťahom vzory, miešanie a tieňovanie. Sú tiež užitočné v tom gélové nechty. Váš súbor môže obsahovať 2 - 3 veľkosti tejto kefou.

4. Uhlové kefa:

Táto kefa v podstate pomáha jedným ťahom nail art kvetín na klinec. Je veľmi ľahké zdvojnásobiť laod dve farby pri používaní, pretože jeho šikmými štetinami.

5. Ventilátor kefa:

Fan kefka má mnoho funkcií. Pomáha pri tieňovanie, vytvára swrils a tiež pomáha pri kropenie trblietky. Môžete vytvárať krásne mŕtvicu efekty s týmto kefou. To je tiež používaný v čistení prebytočnej semišování prášok alebo trblietky príliš.

6. Detailov kefa:

Ako už názov napovedá tento kefa sa používa pre pridanie detailov do svojho nechtového dizajnu a má veľmi dobrú presnosťou účinok. Môžete si vytvoriť mnoho majstrovské kúsky s týmto kefou. To je musí mať štetec v nail art nástrojov ukrývať.

7. Dotter:

Vaša 15 kusov nail art kefa sada sa skladá z jednej dotter nástroj príliš. Má veľmi malú špičku hlavy, ktorá pomáha pri vytváraní mnohých malých bodkovaného účinky na nechty. U väčších bodov, môžete použiť aj iné väčšie bodkovanie nástroje, ktoré sú na trhu k dispozícii.

Rôzne kefy majú rôzne účely, a ako si precvičiť budete mať väčšie pohodlie pri ich použití. Ako som vždy pracovať s detailmi štetcom....Aj môžu čerpať s tým nič. A je to celkom jednoduché pre mňa.

Dajte nám vedieť, ktoré kefy používate často v komentároch nižšie.

load...