Makeup

Bengálsky svadobný makeup tutorial

Bengálsky svadobný makeup tutorial

Manželstvo je obrad farieb v Indii, prinášať radosť a šťastie pre nevestu, ženícha a rodiny, a to sa nelíši pre Bengálsky nevesty. Bengálsky nevesty sú známe pre ich pôvab a krásu; a dnes sme tu zdieľať niekoľko podrobností o tom, ako urobiť krásne Bengálsky svadobné make-up ľahko.

Bengálsky Svadobné Makeup Tutorial

Tak dole sú krok za krokom make-up tipy na svadobnú hostinu.

Krok 1:

Vyčistite si tvár všetky predchádzajúce make-up / olej alebo špinu. Robiť svoju pravidelnú očistu, tónovanie a hydratačný režim, a uistite sa, že opustí hydratačný na koži po dobu 5 - 10 minút pred začiatkom líčenia. Týmto spôsobom hydratačný bude vsiaknuť hlboko do pokožky. Použil som výživný krém z Avon. Je to dobrý krém vyrobený pomocou mandľový olej.

load...

 [Čítajte: Svadobný make-up videá]

Krok 2:

Uplatniť dobrou náter alebo základ pre make-up, ako začnete hlavných častí. Ak máte mastnú pleť sa ubezpečil, že používate právo priming produkty ,, aby bolo dosiahnuté bezproblémové používanie. To je tiež dôležité, ako chcete, aby vaše make-up, aby zostali po dlhú dobu na koži. Osobne som nepoužil žiadnu penetráciu, ale je vhodné použiť dobrý základ pre to, aby vyzerali dobre v obrazoch a tiež pre make-up, aby zostali dlhšie.

Krok 3:

Aplikovať základy a tiež korektor. Blend je dobre. Pat je dobre, aby mohli zostať na dlhšiu dobu. Vyvarujte sa jeho utieranie ako to môže zanechať škvrny.

Krok 4:

Začneme s očný make-up ako prvý. Naneste čierny krém očné tiene ako základ pre Smokey oko. Pre bengálske svadobný make-up, Smokey vzhľad funguje najlepšie. Budem robiť koralov Smokey oko, ale farba môže byť manipulované podľa svojich potrieb. Ak nemáte crème tiene sa rozmazane Kohl ceruzka a aplikovať hrubú čiaru z toho na veku. Teraz rozmazaniu všetky Kohl a vytvoriť základňu. Pridajte vrstvy pre intenzívnejšie farbu.

load...

Krok 5:

Naneste koralov očné tiene na vnútorný kútik oka a naneste do vnútorného 2. - 3. Oka. Ďalej pridajte viac očné tiene zosilniť odtieň. Použite plochý štetec použiť, takže je tu minimálna pokles outs. Teraz sa kefa prelínanie a zmes čiernej a koralové odtieň dohromady.

Krok 6:

Vezmite vložku očí a línie horné viečko a spodné viečko s Kohl. Nerobia tučná čiara, ako sme už mať dramatický očný make-up obsahujúci Smokey vzhľad. Tiež sa trochu koralových tieňa na uhlové kefou a ťahanie pod spodné riasy až do 1. - 3. Mieste dovnútra.

Krok 7:

Dokončiť očný make-up vzhľad s využitím zvýrazňovače tieňa pod obočie kosti k ďalšiemu zdôraznenie make-up očí.

Krok 8:

Pridajte niekoľko vrstiev maskary na vaše riasy a očný make up je hotovo. Svadobný make-upu zvýrazňuje krásu na vyššiu úroveň. Upratať akýkoľvek spad a pokračovať so zvyškom vzhľadu.

Krok 9:

Uplatňovať červenať na lícach a aplikovať kompaktný po celej tvári dať matný do tváre.

Krok 10:

Bengálsky nevesty majú svoje čelo a líca ozdobené červenými a bielymi dekoratívnymi motívmi. Východiskovým bodom je červená bindi na čele a používanie tvarov Kalk je obyčajný spolu s listami. Som sa rozhodol pre veľmi jednoduchú svadobný make-up bengálske vzhľad. Tradične biela je Chandan a červená je Vermillion zmieša s vodou alebo krémy, ale ja dávam prednosť koži priateľské farby. Použil som červenú a bielu farbu, aby sa tieto motívy. Jedná sa o veľmi jednoduchý a možno ľahko vykonať pomocou tenkého štetca alebo špáradlo alebo zápalkou. Použil som zápalkou.

Krok 11: 

Teraz po vzory sú čerpané čo zostalo, sú pery. Naneste trochu balzam na pery a potom použiť lesky, vyplniť v ňom. Teraz naneste rúž nad balzam na pery. Po vrstvou rúžu, skrutky a znovu ďalšiu vrstvu. Môžete pridať vrstvu lesku cez rúž. Použite bielu zvýrazňovač ceruzky zdôrazniť Amorov lúk a ste pripravení ísť.

Tu je konečný vzhľad:

Môžete tiež skúsiť iné indické svadobné nalíčenie pre rôzne pohľady

load...