Makeup

5 rôznych štýlov eyelinerov pre začiatočníkov - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

5 rôznych štýlov eyelinerov pre začiatočníkov - tutoriál s podrobnými krokmi a obrázkami

Chceli by ste radi vyskúšať nové make-up štýly v tejto sezóne? Chcú vyťahovať rôzny vzhľad, ale neviem, ako začať alebo skončiť? Žiaden strach; Prinášame vám návod na základy make-up. Dnes sa budeme učiť päť rôznych štýlov očné linky. Krok za krokom tutoriál vám pomôže dostať na kĺb týchto pohľadov v žiadnom okamihu! Popadnite podložku a ideme na tieto pohľady dohromady!

1. Natural Style očné linky Look:

Je navrhnutý tak, aby odovzdať prirodzený vzhľad očí. Poučme sa tieto kroky:

Krok 1:

To je najjednoduchší a najprirodzenejší hľadá základné očné vzhľad. To bude fungovať dobre pre každodenný make-up. Je to jednoduché dosiahnuť a len počas niekoľkých minút. Kľúčom k tomuto štýlu, je len sledovať prirodzený tvar vašich očí. Začnite tým, že kreslí kratšie a menšie ťahy pozdĺž hornej línie rias. Neskúšajte jedným ťahom linky od vnútorného k vonkajšiemu kútiku očí, ako to bude ťažké spojiť a vytvoriť ešte linka. Namiesto toho, začať tým, že kreslí menších rán a ich pripojenie neskôr znovu ísť cez neho. Odpočinku svoj malíček nad svojimi tvárami poskytovať podporu ruky pri kreslení čiary.

load...

Krok 2:

Zdvihnite hornú očnicou do okolia a pevnej linky do očí s Kohl Kajal alebo ceruzkou. Tým sa vytvorí ilúziu silnejších rias.

Krok 3:

Vyplňte svoje čiarou ponoru s Kajal dokončiť prirodzený štýl očné linky vzhľad.

2. Heavy Bottom Style očné linky Look:

Zoznámte sa s krokmi, ak chcete ponúknuť odvážnejší vzhľad vašich očí:

Krok 1:

Každý, kto miluje mať väčšie, odvážnejší oči. Tento štýl pomôže pri zdôraznenie a zvýraznenie svojim očiam ten najlepší spôsob. Naneste krémovú Kajal do svojho ponoru. Potom jazyku rozmazania linku jemne s rozmazania štetcom alebo ceruzkou v tvare kefky, a priviesť ju mierne dole do spodnej časti spodnej línie rias v hustej spôsobom. Tento krok môže byť tiež dokončená nastavením s zodpovedajúcim očné tiene zvýšiť dlhovekosť Kajal.

load...

Krok 2:

Použite korektor ponúknuť čistý povrch a leštený pohľad na spodnom riadku.

3. Cat Eye štýlom očné linky Look:

Chcú wow okolostojacim s módnou očné linky vzhľad. Naučiť kroky, ako to urobiť:

Krok 1:

Posledný, najteplejšie trend vidieť na dráhach je nosiť malý švihnutím v kútiku oka. Začneme vytvorením malý malý uhlový riadok na vonkajšom rohu oka pripojením čiaru od spodnej línie rias. Tento krok možno vykonať pomocou cello pásku ako vodítko.

Krok 2:

Vytiahnuť linku vnútri centra očí a zastaviť na polceste, a vyplnenie tvaru trojuholníka.

Krok 3:

Potom nakresliť čiaru od vnútorného kútika oka na dokončenie štýl.

4. Dramatic Eye Liner Look:

Chcú športový štýlový vzhľad v stranami očariť každého. Naučiť kroky, aby si to:

Dramatický vložka vzhľad je podobný vzhľadu mačacie oko, ale táto je intenzívna a vhodnejšie pre účastníkov. Nakresliť čiaru pri vonkajšom kútiku oka pripojením čiaru od spodnej línie rias, takmer až do konca oka obočia. Potom ťahajte čiaru dovnútra k stredu viečka a vyplnenie tvaru vytvorené na dokončenie vyzerať. Je dobré mať na spodnej línie rias svetlo pre tento make-up; a vyhnúť sa plneniu úplne pre tento štýl. Snažte sa, aby to jednoduché s nahou Kohl ceruzky alebo svetlejšiu farbu Kajal pre tento štýl.

5. Double Winged Liner Look:

Opakujte rovnaké kroky ako v dramatickej očné linky vzhľad. Potom nakreslite ďalšie čiary rovnobežné s krídlom vytvorili skôr, ale tentoraz vytvoriť líniu rozšírením spodnej línie rias.

Tak, ako to dnešné líčenie lekcie na 5 rôznych štýlov očné linky? Páčilo sa vám to? Skúste to a dajte nám vedieť svoj názor v komentároch.

Video o tom, ako použiť Eyeliner Pre začiatočníkov

load...