Zdravie a wellness

Ako utiahnuť pokožku Po úbytku hmotnosti

Ako utiahnuť pokožku Po úbytku hmotnosti

Blahoželáme! Úspešne ste upustil niekoľko veľkostí tým, že tlačí seba ako fyzicky, tak psychicky. Ale keď sa pozriete do zrkadla, zistíte, že vaša pleť stratila svoju pružnosť a má tendenciu sa prehýbať. To znamená, že ste stratil na váhe príliš rýchlo, a vaša pokožka nedostal čas zraziť späť do svojej normálnej veľkosti. Post vaše chudnutie, čo máte teraz je voľná koža, ktorá kričí pre okamžitú pozornosť.

Preto pokožka Loose Po Chudnutie

Pod kožu, je vrstva tuku, a pod ňou je vrstva svalov je prítomný. Uvoľnenie pokožky v skutočnosti začína, keď ste priberanie na váhe. Prispôsobiť novej tukové bunky, vaša pokožka má natiahnuť. A keď stratíte dobré množstvo tuku, kože zostane natiahnuté, ale je prázdny priestor pod kožu. To je dôvod, prečo vaša koža sa stáva prehnutý.

Uťahovanie svoju skrútených stratu poštovej kože hmotnosti je dosiahnuteľné, ale to bude nejaký čas trvať v závislosti na vašej predchádzajúcej hmotnosti, aktuálnej hmotnosti, veku a obdobie, na ktoré vaša pokožka zostala roztiahnutá.

load...

Postupujte podľa nasledujúcich tipov, ako sprísniť kožu a vyzerajú tak atraktívne ako predtým.

Tipy utiahnuť kože Post Chudnutie

 1. Pobyt hydratovaný
 2. Slow Down vaše chudnutie
 3. Jesť Dobré
 4. Silový tréning
 5. Tón brucho
 6. Sea Salt Bath
 7. Získajte Masáže
 8. Zábal z morských rias
 9. Hydratujú
 10. Povedať nie Slnko
 11. No Chlór
 12. Doplnky stravy
 13. Spánok
 14. Rádiofrekvenčná (RF) Technológia
 15. Chirurgia
 16. Nefajčiť

1. Pobyt Hydratovaný

Vypiť aspoň tri litre vody denne. To pomôže dotiahnuť a vyhladzuje pokožku a vyplavenie toxínov. Tento prírodný detoxikačným je elixír pre tých, ktorí chcú schudnúť, sprísnili svoje straty príspevok kože na váhe, a mať zdravé telo celkovo.

Späť na obsah

2. Slow Down vaše chudnutie

Keď ste po obmedzenú diétu a cvičiť stratiť pár libier, uistite sa, že budete chudnúť pomaly, po dobu. Ľudia často padajú za nereálne výstrelok stravy plány, ktoré by mohli fungovať intially, ale rozhodne škodí im v dlhodobom horizonte. Jesť výživy-husté potraviny a robenie správne a pravidelné cvičenie sú kľúčové faktory stratiť tuk a získať svalov. Ak máte chudnúť pomaly, vaša pokožka dostane čas sa zmršťovať. Rýchla strata hmotnosti neumožňuje to, takže budete vyzerať staršie ako tie.

load...

Späť na obsah

3. Jedzte Good

Kým chudnutie, uistite sa, že patrí negatívne kalorické potraviny vo vašej strave. Jesť potraviny, ako je kel, zeler, brokolica, chudé mäso, ryby, špenát, atď Je nutné, aby si udržať zdravej výživy, aj potom, čo ste vrhnúť pár kíl. Piť čerstvé ovocné šťavy a jesť ovocie a potraviny, ktoré sú výživné. Tiež by ste mali mať sacharidov a dobré tuky, ale v malých dávkach.

 • Ovocie

Miestne plody sú najlepšie pre vaše telo. Každé ovocie má určité množstvo prírodných cukrov, spolu s vitamínmi, minerálmi a vlákniny, ktoré podporujú vaše celkové zdravie a pomoc pri uťahovaní pleti stratu po hmotnosti. Môžete jesť plody, hrozno, banány, papája, kiwi, melón, melón cukrový, mango, pomaranč, jablko, atď. Najlepší čas k jedlu ovocie je v dopoludňajších hodinách, alebo hneď po práci. Môžete tiež šťava ovocia alebo aby mocktails a piť, kedykoľvek máte pocit nutkania k občerstvenie.

 • Zelenina

Vegetariáni sú nahraté s výživou. Nechajte sa jesť aspoň tri až štyri rôzne druhy zeleniny denne. Môžete si urobiť zeleninový sendvič, šalát, alebo džús. Môžete tiež hodiť v niektorých morčacie slaninou, kuracie prsia, alebo ryby spolu so zeleninou, aby váš príjem zeleniny lahodný. Tepla robí stopových prvkov prítomné v zeleninu neaktívne. Preto, jesť surovú zeleninu je najlepší. Tým je zaistené, že vaše telo dostane všetky živiny v čistej forme. Uistite sa, že ste správne pred každým jedlom je surové umývať zeleninu.

 • Proteín

Ak ste vegetarián, je hlavným zdrojom vášho bielkovín by mal byť strukoviny, fazuľa, sója a orechy. Ak ste non-vegetariánska, spolu s vegetariánskych zdrojov bielkovín, mali by ste sa rozhodnúť pre štíhle možností bielkovín, ako sú ryby, kuracie prsia, a moriek.

 • Sacharidy a tuky

Ak si myslíte, úplne odrezanie sacharidov a tukov je pre vás dobré, že sa mýlite. Vaše telo sa skladá z vody, bielkovín, sacharidov a tukov (spolu s ďalšími chemickými látkami). Bunky sa skladajú z tukov a bielkovín. Čím lepšie zdravie vašej kože, pevnejšia bude. Z tohto dôvodu bude merať príjem tukov zabezpečenie dobrého zdravia pokožky. Tie by mali jesť dobré sacharidy (ako je napríklad viaczrnné alebo neleštená ryža) a tukov (prečistené maslo alebo kešu orechov) v meraných rozmerov.

 • Mliekareň

Piť mlieko každý deň. To bude živiť vaše svaly a kosti, čo povedie k pevnej kože. Buď môžete jesť jogurt alebo použiť ako zábal alebo masku. Vajcia sú bohaté na sacharidy, bielkoviny a vitamíny. Jesť každý druhý deň jedno celé vajce. Môžete tiež použiť surového vaječného bielka na kožu, aby sa vaše vrásky a voľnej kože zmizne. Syr je dobrým zdrojom vápnika a vitamínu B12. Je dobré mať syr raz za čas a v odmeraných dávkach.

Späť na obsah

4. Silový tréning

Ak ste ešte nikdy nevyskúšali silový tréning skôr, urob to hneď. To pomôže obnoviť svaly, ktoré leží tesne pod kožou a Vaša pleť firmy. Cvičenie silový tréning alebo kalestenika trikrát týždenne, a začnete si všímať rozdiel do konca druhého týždňa. Je tiež dôležité, že by ste mali zvýšiť príjem kalórií, ak robíte silový tréning. To vás udrží pod napätím, nebudete cítiť slabý, a to prispeje k vybudovaniu svalovej hmoty.

Späť na obsah

5. Tone brucho

Keď stratíte veľa na váhe náhle z brušnej oblasti, brucho poklesy dole. Aby sa ubezpečil, že nemáte brucho klapka, tón brucho. Jednoduché cvičenia, ako vzostup nohy, sit-ups, drví, vzduch na bicykli, a bočné mostov vám pomôžu získať ploché a tónovaný brucho. Skúste tieto cvičenia po dobu asi 15 až 20 minút denne.

Späť na obsah

6. Sea Salt Bath

Morskej soli divy, pokiaľ ide o uťahovanie a omladzuje pokožku. Pomáhajú v krvnom obehu, ktorý bude vaša pleť firmu a tiež aby bolo žiara. Morská soľ vane sú ľahko dostupné na trhu. Môžete ich použiť vlažnou vodou. Prípadne môžete tiež vytvoriť svoj vlastný kroviny zmiešaním dve polievkové lyžice morskej soli, dve polievkové lyžice bieleho ílu, dve až tri kvapky mätového oleja a lyžicu jogurtu.

Späť na obsah

7. Získajte Masáže

Mnohí ľudia hlásili, že vyžíva v masáž tela dvakrát týždenne, je najlepší spôsob, ako sprísniť kožu po schudnutí. Môžete si to urobiť v kúpeľoch, alebo si ju doma. Môžete použiť éterický olej (zmiešať s dopravcom ropy), alebo jednoducho mix kokosový olej, sušené a drvené okvetné lístky ruží a trochu gáfor. Masírujte problémovú oblasť pomaly a krúživými pohybmi. Môžete votrite ho mäkkou handričkou. Prípadne, môžete si tiež vziať horúcom vodnom kúpeli. Skúste to, že skutočne funguje!

Späť na obsah

8. Zábal z morských rias

To je jeden z najlepších a sľubných terapiou sprísniť kožu. Riasy obsahujú zlúčeniny, ktoré pomáhajú pri detoxikácii, hydratácia, regenerácia kože a celulitíde. Môžete si zábal z morských rias v kúpeľoch alebo doma. Zmiešajte íl, éterické oleje, med (ak máte suchú pleť), morské riasy, a teplú vodu. Naneste pastu po celom tele a prikryjeme horúcou uterákom. Nechajte svoje telo zaberajú všetky dobroty po dobu asi 20 minút. Potom sa mäkký a vlhkú handričku a jemne trieť off pastu. Potom sa horúcom vodnom kúpeli.

Späť na obsah

9. Hydratujú

Hydratačný bude znovuzavodnit, zmäkčujú, vyhladzujú a utiahnite kožu. Použiť dobrý hydratačný krém na trhu k dispozícii, alebo môžete tiež použiť rastlinné zložky. Môžete použiť mandľový olej, kokosový olej, alebo olivový olej. Pridajte strúčik olej alebo mätový olej dostať chladenie a upokojujúci účinok. Po nanesení oleja na celom problémové oblasti, máčať po dobu 10 - 15 minút. Rub ho s malým cesta z múky v kruhovom pohybe. Zažijete objasniť a uťahovacie prejavia okamžite.

Späť na obsah

10. Say No k Slnku

Pružnosť vaša pokožka môže zhoršiť, ak nechcete chrániť pred škodlivými UV lúčmi slnka. Nosiť slnečné okuliare a módne klobúky alebo nosiť dáždnik. Vždy DAB opaľovacích krémov s vysokým SPF na všetkých exponovaných miestach 30 minút pred vystúpiť na slnku.

Späť na obsah

11. Žiadny Chlór

Chlór je vaša pleť suchá a s časom, že vaša pokožka stráca pružnosť. Pružnosť je rozhodujúcim faktorom, či budete schopní utiahnuť koži bez chirurgického zákroku. Obmedzte čas zaplávať v bazéne. Si môžete zaplávať v neďalekom jazere alebo na more. Tiež vždy sprchovať po plávaní v bazéne.

Späť na obsah

12. Doplnky

Pružnosť pokožky závisí od kolagénu, proteínu, ktorý posilňuje šľachy a je koža hladká a pevná. S vekom sa znižuje produkcia kolagénu. To môže tiež dôjsť v dôsledku požívania alkoholu, fajčenie, neje vpravo, menej spánku, a vystavenie slnku a znečistenia. Jediný spôsob, ako dohnať stratu, je tým, že vitamínové doplnky. Vitamíny A, C, E, K a B-komplex vyživujú pokožku, a antioxidačné vlastnosti budú upratovať reaktívne kyslíkové radikály. To bude mať za následok pevnejšie, hladšie a jasnejšie kožu.

Späť na obsah

13. Sleep

Spánok hrá dôležitú úlohu, pokiaľ ide zachovanie zdravia pokožky. Keď sa cítite dobre, vyzeráš dobre. Ak nechcete spať, vaše bunky sú neustále v práci. Vzhľadom k tomu, že ste v režime chudnutia, pravdepodobne by ste jesť menej rovnako. To je smrtiaca kombinácia a môže vaše telo bunky zbavené výživy a energie. Získanie aspoň sedem hodín spánku pomáha oživiť vaše bunky plniť rôzne funkcie správne, ktorý taktiež prispieva k veľkému zdravie pokožky.

Späť na obsah

14. Technológia rádiofrekvenčnej

Ešte v počiatočnom štádiu, s využitím vysokofrekvenčnej technológiu (RF) pre utiahnutie pleti získal veľkú pozornosť v posledných niekoľkých rokoch. Táto technológia umožňuje kontrakciu kolagénu a tvorby nového kolagénu. Táto ďalšia možnosť sprísniť kožu, ak nechcete ísť na operáciu je. Avšak, tam sú vedľajšie účinky spojené s touto technológiou. Poraďte sa s lekárom, aby si odbornú radu.

Späť na obsah

15. Chirurgia

Pružnosť našej pokožky klesá s pribúdajúcim vekom. Akonáhle sa natiahol až k bodu, na mnoho rokov, môže vaša pokožka nie je vráti späť do svojej pôvodnej podoby. Je jednoduchšie utiahnuť voľnej kože po tehotenstve alebo malou stratou hmotnosti, ale nie v prípade, ste vykonali stovky libier za mnoho rokov a stratil tie libier za krátku dobu (liposukcia). Preto je ideálnym kandidátom pre plastickú chirurgiu sprísniť voľnej kože je ten, kto prešiel liposukciu, ako schudnúť alebo prijal drastické opatrenia k strate príliš veľkú váhu príliš rýchlo. Majte na pamäti, že aj po plastickej chirurgie, môžete získať váhu späť, a vaša pokožka sa stane opäť voľná. Nasledovať správnej diéty a udržiavať pravidelný cvičebný režim, aby sa zabránilo sa tak nestalo.

Späť na obsah

16. Zákaz fajčenia

Priame alebo pasívne fajčenie môže vysušiť kožu von, čo v konečnom dôsledku ovplyvňuje pružnosť vašej pokožky negatívne. Ako už bolo spomenuté, keď vaša pokožka stráca pružnosť, to je takmer nemožné obnoviť jeho normálnej forme. Bez ohľadu na to, ako v pohode, alebo, ako je dôležité, stačí sa zbaviť tohto zvyku, ak chcete dotiahnuť kožu.

Späť na obsah

Dúfať, že tieto tipy vám pomôžu získať lepšie a dobre-posilnil telo. Ak máte akékoľvek iné riešenie pre uťahovanie vypadávanie príspevok kože na váhe alebo máte nejaké otázky, dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov nižšie.

load...