Zdravie a wellness

10 účinných domácich opravných prostriedkov pre záškuby

10 účinných domácich opravných prostriedkov pre záškuby

My všetci radi vidia svoje deti šprint na závodnej dráhe, nie? Pýcha, ktorá prichádza s vidí vaše dieťa, idú naprieč touto červenou stuhou, je ohromujúci. Ak vaše dieťa je športovec, zápal šliach, nie je nový termín pre vás! Zápal šliach je časté, ale nie sú obmedzené na tých, ktorí sú zapojení do športových aktivitách. -Li zápal šliach ťa trápi, môžete si odniesť veľa bolesti, bez toho aby držiaci up dlhé účty za lekársku starostlivosť, za použitia týchto jednoduchých zápal šliach domáce opravné prostriedky.

Domáce lieky na zápal šliach

1. Ľad balenia:

Je lepšie začať s najjednoduchšie liek prvej, a v prípade zápalu šliach, ktorá je ľadový obklad. Ľadový obklad znižuje zápal a opuch. Všetko, čo musíte urobiť, je dať trochu ľadu do ziplock vrecka, zabaľte do uteráka a položila ju na postihnutú oblasť. Môžete tiež použiť vrece mrazeného hrášku a zeleniny namiesto ľadu.

2. Olivový olej:

To je ďalší jednoduchý domáci liek na zápal šliach. Trením olivový olej jemne na postihnutú oblasť zníži riziko zápalu a dá vám úľavu od neznesiteľnú bolesť. Masážny olej dvakrát denne po dobu desiatich minút môže robiť divy na zápal šliach postihnutých tkanív. Horčica a sezamový olej môže byť tiež použitý na masáži.

load...

3. Sýtené vody:

To je trochu divný, ale veľmi účinný liek na zápal šliach postihnutých nôh. Namočte nohy do vody sýtené oxidom uhličitým (nie sóda alebo akýkoľvek sladký nápoj) počas pätnástich minút, dvakrát denne. To robí vaše nohy menej náchylné k zápalu. Môžete tiež piť sýtené vody na urýchlenie hojenia.

4. Síran horečnatý:

Rovnako ako sódovej soli, namáčanie vaše zápal šliach postihnutých nôh v teplej slanej vode Epsom je veľmi účinný liek. Síran horečnatý prítomný v soli napomáha výmene stratené horčíka do nohy. To spôsobí trochu sucho, tak sa určite použiť hydratačný krém po namočení.

5. Hviezdica:

Táto bylina, bohaté na živiny, ako sú minerály a vitamíny, je známe, že znižujú zápal, bolestivosť, bolesť a stuhnutosť - všetky príznaky spojené s zápal šliach. Môžete vytvoriť novú pastu z bylín a aplikovať ich na postihnutú oblasť a potom zmyť pri sušení. Môžete tiež piť odvar z ptačince v čaji.

load...

6. Ocot:

Ocot zábaly sú veľmi účinné, ak máte zápal šliach, čo spôsobuje veľké bolesti a zápalu. Môžete pridať ocot do vody, v pomere 1: 1, mokrý uterák do roztoku a obaliť to okolo postihnutej oblasti. Môžete prepínať medzi studené a teplé zábaly (pomocou studenej a teplej vody) pre dosiahnutie lepších výsledkov.

7. Múka:

Mať múku pri zápale šliach je prísny ne-ne, pretože zhoršuje zápal, ale múka môže byť použitá ako liečba príliš. Make voľné pastu z múky a bieleho vína, sa vzťahujú na boľavé oblasti a necháme pol hodiny pred umytím. Pritom niekoľkokrát denne môže znížiť bolesť a urýchliť hojenie.

8. Kapusta Listy:

Ide o ďalší whack ale čas testovaný zápal šliach liek. Môžete namočiť listy kapusty vo vode po dobu pol hodiny a stlačte ich na postihnutú oblasť pomocou uterák alebo šatku zabaliť, držať ich na mieste tak dlho, ako to pôjde. Pritom za pár dní môže znížiť zápal.

9. Sage:

Táto bylina má mnoho nápravných vlastností, ktoré môžu byť použité na liečenie zápal šliach. Rozdrviť trochu čerstvej šalvie vo svojich dlaniach a dusíme je s jablkový mušt po dobu piatich minút. Namáčanie uterák v tomto teplom roztoku, aplikovať ju na boľavých miestach pre úľavu.

10. Kajenské korenie:

Cayenne obsahuje veľké množstvo kapsaicínu, ktorý zmierňuje bolesť. Môžete ho namočte do teplej vody a aby sa vaše nohy v ňom po dobu desiatich minút. Dokonca si môžete posypať niektoré na látku a stlačte ju jemne na postihnutú oblasť na nejakú dobu, ale nezabudnite opláchnuť studenou vodou potom.

Premýšľali ste niekedy kapusta všetkého mohol prísť na pomoc pri liečbe zápal šliach? Teraz, viete! Skúste tieto jednoduché domáce opravné nabudúce vy alebo vaše dieťa cíti neznesiteľnú bolesť, budete zmätený, ako ľahko je zmiernenie príznakov a zníženie bolesti!

Ste našli tento článok užitočný? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

load...