Zdravie a wellness

Ako používať med na liečenie rakoviny?

Ako používať med na liečenie rakoviny?

Stáva sa vám často trpia sneti vredy? Myslíte si, že je ťažké jesť a zakaždým, keď sa žuť piť pretože boľavé bolesti alebo prehltnúť niečo? Ste vyskúšali rôzne liečivé ústnej pasty, ale nič vám žiadnu úľavu. Správne? Mali by ste byť prekvapení, vedieť, že je to správne riešenie vo vašej kuchyni. Čo je to? No, starý dobrý med, ktorý leží vo vašej kuchyni polici.

Zaujímavé je, že príčina Afta zostáva neznáma (niekoľko podozrenie dôvody sú stres, peru hryzenie, slabý imunitný systém). A teraz, keď vieme, že liek, poďme sa rýchlo pozrieť na to. Ale pred tým, dajte nám rýchlo spoznať, čo presne Afta je!

Čo je Afta?

Vedecký názov Afta je apthous stomatitída. V jednoduchej angličtine, Afta je bolestivé miesto vo vašich ústach. Afta je vredy v ústach. Začnú malý, ale rastie do veľkých a extrémne bolestivé škvrny.

load...

Prečo Honey V rakovina Sores?

Od nepamäti, med je známe, že má liečivé vlastnosti (1). Ak je vaša pleť trpí miernymi popálenín, použitie medu na postihnutú oblasť znižuje bolesť v nie menej ako 10 minút. Pokiaľ ide o uvoľnenie vás o vredy v ústach, med funguje dobre, pretože jeho protizápalové vlastnosti. Hovorí sa, že med má tiež antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú pri potláčaní sneti vredy v ústach. Med tiež pomáha v raste tkanív, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri hojení rán.

Štúdia o mede A Afta liečiteľa:

Pred pár rokmi, vedci zhromažďujú dávku 94 ľudí. Vedci rozdelili dávku do troch skupín. Všetci títo ľudia trpia sneti vredy.

Do prvej skupiny ľudí, výskumy dal komerčné med ako liek na zmiernenie z úst vred. Do druhej skupiny, ktoré ústne krém. Posledný a tretia skupina dostala liečivý pasta vyliečiť vredy v ústach.

load...

Každý z nich musel použiť ich liek trikrát denne.

Je zaujímavé, že tí, ktorí používajú med boli príjemne prekvapení, aby na vedomie, že vred uzdravenie. Liečivé znaky zobrazené na iba štyri dni. Zostávajúce dve skupiny nehlásil žiaden pokrok. Ich rany Nezdalo sa vyliečiť aj trochu.

To bolo potom, že liečivé účinky medu v prípade sneti vredy boli jasne vysvetlené.

Ako používať med liečiť rakovinu Sores:

Potom sa kúsoček medu. Uistite sa, že je organický, surový med. V druhom kroku, nejakú teplou vodou. Vezmite si dúšok teplej vody do úst. Neber si to piť. Teraz si kúsoček medu a aplikovať ich priamo na zranené oblasti.

Tento postup sa dvakrát až trikrát denne. Uistite sa, že z troch časov použiť surový med k rane, jeden z nich musí byť predtým, než idete do postele. Ak použijete med počas nočného času pracuje efektívnejšie. Prečo? Vzhľadom k tomu, nemusíte rušiť liek jesť alebo piť niečo.

Foods by ste sa mali nejesť keď máte rakovinu Sores:

Navrhuje sa, aby sa vyhnúť náročné kyslé potraviny. To môže spomaliť proces hojenia vredy.

Sneti vredy sú bolestivé a dráždivé. Oni vám môže poskytnúť ťažké časy. Ale to neznamená, že sú nevyliečiteľné! Dúfame, že tento článok vám pomôže zbaviť sa z otravných sneti boláky pomocou medu máte u vás doma. Ak viete o ďalších spôsoboch použitia med zranených oblastí, zdieľajú s nami v komentároch!

load...