Zdravie a wellness

7 úžasné výhody čierneho ricínového oleja

7 úžasné výhody čierneho ricínového oleja

Tie by ste počuli o ricínového oleja a jeho zázračné výhod, ale niekedy narazil, ako jamajského čierneho výhod ricínového oleja vám môže pomôcť? Či už je to vaše vlasy alebo vaša pleť budete chcieť postarať sa o čierny ricínový olej hrá hlavnú úlohu! A jeho výhody nie sú o nič menej ako úžasné! Chcete vedieť, čo robí čiernu ricínový olej tak neuveriteľné? Potom sa do toho pustite a čítajte ďalej!

Jamajský Black ricínový olej Vs ricínový olej

Tie by ste počuli o ricínového oleja a čierny ricínového oleja. Ale viete, ktorý z nich je lepší? Čo by mohlo byť rozdiel medzi čiernou ricínový olej a ricínový olej? Tu aj podrobné informácie.

Ricínový olej

Ricínový olej je olej extrahovaný metodicky zo semien olejové rastliny ricínového. Ricínový olej je dodávaný v rôznych farbách - žltej, jasné a čiernej. Surový ricínový olej vo svojej prirodzenej forme je svetlo žltej farby. Surové, číry žltý olej sa získava zo semien žmýkaním semena pri vysokom tlaku, a tento spôsob je známy ako lisovanie za studena. Keď je extrakcia oleja vykonáva pomocou studeného lisovaním, to umožňuje, aby vlastnosti oleja zostanú bezo zmeny v porovnaní s využitím tepla, ktoré degraduje samu podstatu oleja.

load...

Akonáhle je ropa podstupuje proces rafinácie a bielenie, sa ukazuje, bezfarebný alebo trochu jasnejšie, a preto sa označuje ako číreho ricínový olej. Tento proces je určený pre zníženie obsahu jódu v číreho ricínového oleja. Je to preto, že čím viac sa prefiltruje, tým viac sa stáva rafinovaný a čistejšie vo forme, a farba oleja osvieti v procese. Avšak, olej je jasnejší, nemusí nutne znamenať, že je lepšie. Na trhu nájdete jasné verzie ricínového oleja a tie mávajú prísady, vonné látky, minerálne oleje a pod, takže to nebolo tak čisté. Pred kúpou fľašu ricínového oleja, takže vždy skontrolujte zoznam zložiek.

Výhody ricínového oleja je bezpočet, a je široko používaný po celom svete. Môže byť použitý na vonkajšej strane tela a rovnako ako môže byť vnútorne požití. Olej je dobre známy pre svoje terapeutické vlastnosti. Tento liečivý odvar sa používa prevažne pre rast vlasov, starostlivosti o pleť, zdravie a wellness, Masáže, lieči ochorenia, indukcia práce, domáce opravné prostriedky a ďalšie. Ricínový olej je anti-bakteriálne, anti-hubové a anti-vírusové povahy.

Jamajský Black ricínový olej

Legenda má to, že čierna ricínový olej je čiernej farby, pretože je koncentrovanejší, prírodné a menej spracované. Avšak, to je tak nie je pravda. Dôvodom ricínový olej je čierna je to, že otočná semená sú pražené a pražené popol, ktorý zostáva z procesu sa pridáva do oleja mať to z pôvodnej žltkastej farby na jeho tmavšie variácie. Tento olej je bežne označovaná ako jamajského čierneho ricínového oleja (JBCO), pretože proces pridávania popol z pražených semien pochádza z Jamajky.

load...

Nejde len o farbu, ale zápach z olejov je tiež úplne odlišné. Čierna ricínový olej má dymové vône - vôňu spálených semien. Na druhej strane, sa surový žltý olej má zreteľný zápach taky, ale to je ľahko zmiernil alebo zdvihol počas rafinérskeho procesu. Ďalej, je tu malý rozdiel v úrovni viskozity pravidelného ricínového oleja a čiernej ricínového oleja. Kým všetky varianty ricínového oleja sú všeobecne dosť silné, čierny olej je niečo trochu silnejší konzistenciu v porovnaní s jasným ricínového oleja.

Ktorý z tých dvoch je lepší?

Príchod k jadru veci, ktorá je určujúca, ktorý ricínový olej je lepší je jednoducho vec debaty. Niekto by mohol namietnuť, že prítomnosť popola z pražených semien robí čiernu ricínový olej nie je tak čistá ako ten zvnútra, zatiaľ čo iné by mohli nesúhlasí tým, že popol je jednoducho vedľajším produktom tých istých ricínových, a tým prispievať iba na podstatou oleja. Avšak, pokiaľ ide o výsledky, všetky varianty ricínového oleja získa rovnaké výhody. A konečne, to všetko sa scvrkáva na vašej osobnej voľby a to, čo pracuje pre vás!

Najvyššie 7 Jamajský Back Castor Oil Výhody

Pozrime sa do najvyšších výhod jamajského čierneho ricínového oleja

1. Starostlivosť o vlasy

Čierna ricínový olej obsahuje omega - 3 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre dobré vlasy. Čierna Jamajčan ricínový olej hydratuje vlasy, lieči suchú pokožku hlavy a podporuje rast vlasov. Liečivé vlastnosti čierneho ricínového oleja zvyšujú krvný obeh. Black ricínový olej možno tiež použiť, aby sa zabránilo padaniu vlasov a odstránenie lupín. Jeho zvláčňujúce vlastnosť pomáha zmäkčiť vlasy. Pozrite sa na mnoho cool spôsoby, ako využiť jamajský čierny ricínový olej pre rast vlasov a mnoho ďalších!

Starostlivosť o pleť 2.

Čierna ricínový olej je organický nespracovaný verzia ricínového oleja. To poskytuje mnoho výhod pre kožu. Omega - 3 mastné kyseliny pomáhajú jasnú kožu a utiahnuť póry. Existuje mnoho ďalších výhod čierneho ricínového oleja na pokožku. To pomáha jasné akné, vredy, ringworms a dokonca tvrdohlavý ol'bradavice. Black ricínový olej sa používa na liečenie pleseň nôh, na liečbu mólu, bradavíc a na liečbu ekzému; ale tiež pomáha hojiť rany a rezy.

3. Skin Cleanser

Black ricínový olej obsahuje vitamín E, ktorý pomáha jasné škvrny. To tiež pomáha odstraňovať nečistoty z pórov a zabráneniu zápalu a čierne bodky. Je to účinný kožný čističi.

4. Skin hydratačný

Black ricínový olej pomáha hydratovať pokožku a udržať vlhkosť. Je výborným zdrojom mastných kyselín, ktoré pomáhajú zadržiavať vlhkosť a jej zvláčňujúce vlastnosti vám žiarivý lesk. Poskytuje pleti mnohých vitamínov a mastných kyselín, ktoré robia to vyzeralo vláčnu.

5. Antimikrobiálna

Jamajský čierna ricínový olej má veľa anti-mikrobiálne vlastnosti. Jeho antibakteriálne, antimykotické a antivírusové vlastnosti, aby to veľký zdroj na liečbu akné, plesňové ochorenia, dermatitída a ekzém. Bolo používa na liečbu mazové cysty, kožné vyrážky, suché a zapálené kožu medzi mnohých iných chorôb. Anti-mikrobiálne vlastnosti čierneho ricínového oleja, aby to veľký riešenie sa spoločnými kožné problémy (1).

6. Liečivé Powers

Prítomnosť popola v čiernej ricínového oleja spolu s ďalšími mastnými kyselinami, ako je ricínolejovej a undecylenová kyselín dáva mnoho liečivé vlastnosti. Jeho najskoršie dokumentoval použitie bolo ako preháňadlo. V súčasnej dobe existuje mnoho liečivých výhod čierneho ricínového oleja. Ricínolejovej je prírodný protizápalový liek. Black ricínový olej a tak má mnoho liečivých vlastností (2).

7. Analgetikum

Čierna ricínový olej pôsobí ako účinný proti bolesti. Hoci jasné ricínový olej robí to isté a je rovnako účinná, zdá sa čierny ricínový olej robiť svoju prácu rýchlejšie. To pomáha zaistiť úľavu od bolestivých stavov, ako je reumatizmus a artritída. Je však možné ho použiť na upokojenie bolesti chrbta, bolesti svalov a dokonca aj bolesti hlavy. Masírujte postihnuté miesto po dobu 10 minút a cítiť bolesť ustupovať (3).

Tak to bolo o mnoho jamajských čiernej výhod ricínového oleja, poďme sa pozrieť do svojich bezpečnostných opatrení podnikom.

Poznámka:

Bohužiaľ, malý počet vedeckých štúdií na čiernom ricínového oleja a jeho prínosy nemožno určiť jeho vhodného použitia. Tak, väčšina z týchto výhod sú tvrdí ľudia, ktorí pravidelne používajú olej. Vedci sú stále ešte k určenie dokonalé využitie čierneho ricínového oleja, ale domáce opravné prostriedky aj naďalej svoj vzťah s čiernou ricínového oleja.

Dôležité informácie

Vykonať základné alergie test pred budete skákať na náprave vozidla. Nechať niekoľko kvapiek čierne ricínového oleja na ruky cez noc. Ak sa stretnete svrbením alebo trpí vyrážka alebo sčervenanie, potom čierny ricínový olej nevyhovuje pokožku.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na Jamajský dávky čiernej ricínového oleja. Dajte nám vedieť, či existujú nejaké iné jamajský black ricínový olej používa, ktoré sme minul! Povedzte nám, čo si myslíte, že tým, že opustí svoj komentár nižšie!

load...