Zdravie a wellness

Top 10 domácich liekov na prekonanie schizofrénie

Top 10 domácich liekov na prekonanie schizofrénie

Schizofrénia je druh ťažké duševné poruchy, ktoré nemožno úplne vyliečiť, ale dá ovládať do istej miery v prípade, že pacient dostane spolupráca od členov rodiny, lekári a priatelia. Tieto príznaky obyčajne pozorované sú halucinácie, bludy a nezmyselné reči. Takí pacienti dostať počuť a ​​vidieť veci, ktoré v skutočnosti neexistujú v reálnom živote. Potom sa snaží ospravedlniť svoje myslenie so skutočným životom, ale neurobí. Pomaly, oni izolovať sa od spoločnosti. Tehotenstvo obdobie stres, genetické poruchy, environmentálne faktory, nerovnováha chemických vlastností v mozgu ETC sú rôzne príčiny tejto hrozné duševné poruchy. Teraz majme stručný výhľad, ako prírodné prostriedky pre liečbu schizofrénie môže pomôcť.

Domáce lieky na schizofréniu - Top 10

1. Green Cardamom:

Príznaky vystavoval pacienta možno ovládať pomocou semien zeleného kardamonu ako domáci liek na schizofréniu. Tieto semená sú dobré pri kontrole nervový systém a tiež majú liečivé vlastnosti. Tieto semená nemôžu byť priamo spotrebovaná. Bylinný čaj musia byť pripravené z týchto semien. Tento rastlinný prostriedok môže byť pripravený zmiešaním jedného lyžička Mletý v pohári horúcej vody. Nechajte zmes stáť po dobu 10 minút potom, čo správne miešanie ingrediencií. Pridajte trochu cukru po preťažuje zmesi s cedník. To by mali byť konzumované vo vlažnej stave. Malo by byť konzumované dvakrát denne pre riadenie príznaky schizofrénie.

2. Listy bazalky:

Antioxidant a liečivé vlastnosti listy bazalky, aby bolo potrebné na ovládanie rôznych porúch mozgu. Funkčnosť mozgu zvyšuje, ak čaj pripravený z listy bazalky je spotrebovaná na pravidelnej báze. Teraz vzniká otázka - ako sa pripraviť tento čaj? Vezmite vriacej vody v šálke. Pridajte pol lyžičky šalvie a štvrť lyžičky bazalky do neho. Nechajte zmes stáť po dobu 5 - 6 minút. Kmeň zmesi. To sa potom stáva pripravený musí byť doručená. Pozitívne zlepšenie možno pozorovať v krátkom časovom rozpätí, pokiaľ to môže byť podávaná pacientovi dvakrát denne.

load...

3. Indián egreše:

Indický egreš je prírodné antioxidanty, dávajú energiu. Niacín amid spolu s vitamínom C pomáha bojovať proti schizofréniu. Ľudia, ktorí čelia príznaky schizofrénie musí príjmu 2 - 3 egreše v pravidelných intervaloch po celý mesiac. No ďalšou možnosťou je tiež k dispozícii pre náročných živiny indických egrešov. Hladká prášok je dosiahnutý, ak sú brúsené listy týchto plodov. Tento prášok sa zmiešajú v pohári teplej vody a spotrebuje dvakrát každý deň.

4. Sladké drievko Prášok:

Zlúčeniny a minerálne látky, prítomné v sladkého drievka, sú užitočné pri liečení porúch mozgu. Táto účinná bylina tiež znižuje stres a úzkosť. Pridajte lyžičku sladkého drievka horúcej vode a nechajte ho zostať po dobu pätnástich minút. Kmeň ju a slúži k pacientovi. Vynikajúce výsledky možno dosiahnuť, ak je toto riešenie je spotrebovaná sa každé ráno nalačno. Odborníci radia, aby sa naraňajkovať po hodine. Trávenie zmesi a jeho absorpcia do krvného obehu sa vykonáva vhodne v tejto jednej hodiny.

5. Ázijské ženšen:

Neuro-ochranný a antioxidačné vlastnosti tejto rastliny je dôležité v ovládaní mozgu. Schizofrénia môže byť liečená podávanie čaju zo sušených a práškových listov tejto rastliny dvakrát denne. Tento liek, ak po ňom nasleduje po dobu šiestich mesiacov, môže ovládať niekoľko príznaky schizofrénie.

load...

6. Cold Water Fish:

Ryba má vnútornú silu podporu dobrého zdravia mozgu. Preto pacienti Schizofrénia sania musí dostatočným množstvom rýb pravidelne. Je výhodné, studenovodné ryby, pretože obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, ktoré zase sú prospešné pri liečení symptómov schizofrénie. Strava pacientov musí zahŕňať studenou vodou ryby, ako je losos, pstruh striebristý, atď

7. Mrkva:

Ľudia, ktorí trpia týmto chronickým ochorenie mozgu, musí jesť mrkvu každý deň. Takí pacienti musia jesť dve čerstvé mrkvy každý deň tým, že šalát s inou zeleninu. Niacín dostupný v mrkve veľa pomáha pri kontrole príznakov schizofrénie.

8. Špenátové listy a mrkva:

Oba zelenina obsahujú niacín, ktorý pôsobí na liečbu schizofrénie. Blend tri mrkvy a hrsť špenátových listoch s malým množstvom vody. Po šťava je pripravený, mal by sa podávať pacientom na dennej báze. Zeleniny, ktoré sú bohaté na niacín sú zemiaky, ryby, kukurica, zemiaky atď.

9. Harmanček:

Harmanček je známejší ako zosilňovač nálady. Je dokonca nápomocný pri podpore zdravý spánok u pacientov s schizofrénie. Obsah minerálov, spolu s upokojujúce vlastnosti harmančeka, pomáha pri liečbe schizofrénie. Vezmite lyžicu plnú harmančeka prášok a potom ho zmiešame s šálkou horúcej vody. Zmes kmeň potom, čo nechal to zostať na pár minút. Odporúča sa, aby tento čaj brať pravidelne.

10. Ginkgo biloba:

Pamäť, krvný obeh mozgu a tiež mozgové funkcie môže byť zlepšená tejto úžasnej byliny. Táto bylina môže byť konzumované vo svojej podobe doplnenie. Okrem ovládania príznaky schizofrénie, táto bylina je užitočné pri regulácii nálady, únava atď. Čaj z tejto byliny je potrebné vziať od ľudí, ktorí trpia schizofréniou trikrát denne. Tento čaj zvyšuje hladinu kyslíka, ktorá zasahuje mozog a následne je účinný pri upokojenie pacienta.

Ak sú vyššie uvedené domáce prostriedky pravidelne nasleduje spolu s lieky predpísané lekárom, potom to môže určite pomôcť pacientom vrátiť sa do normálneho života. Treba mať na pamäti, že liečba nie je rýchle riešenia, takže trpezlivosť je hlavným faktorom pre liečbu pacientov schizofrénie.

load...