Zdravie a wellness

9 úžasné zdravotné výhody a využitie oleja Pequi

9 úžasné zdravotné výhody a využitie oleja Pequi

Chcete, aby vaše oči zostať zdravý, aj keď ste veku? A vy chcete, aby vaša pleť a vlasy, aby sa na ich žiarivé najlepšie za všetkých okolností? Ak vás zaujíma, čo je to všetko okolo, no, tu je miesto, - je tam jeden magický olej, ktorý vám môže dať všetky tieto výhody, plus mnoho ďalších!

Hovoríme o Pequi oleja tu! Chcete vedieť, aké sú úžasné výhody, ktoré môže ponúknuť? Ísť dopredu a dať čítanie!

1. Kardiovaskulárne zdravie:

Pequi olej je vynikajúci pre vaše srdce! Je plná mono-nasýtených mastných kyselín, ktoré znižujú vysokej hladiny cholesterolu v krvi a chráni srdce príliš. Pequi olej tiež buduje tepien steny a krvné cievy, a tým bráni infarktu, koronárnych ochorení srdca a mŕtvice.

2. Krvný tlak:

Ďalšou výhodou Pequi oleja je jeho schopnosť vysoký krvný tlak. Má živiny, ako sú draslík, a takisto má protizápalové vlastnosti. Zápal môže viesť k sprísneniu krvných zrazenín, ktoré by ďalej zhoršiť srdcové problémy a viesť ku komplikáciám. To tiež zmierňuje stres z vašich ciev a pomáha im uvoľniť.

load...

3. Zlepšuje oko zdravie:

Pequi olej môže tiež zlepšiť svoju víziu. Obsahuje vitamín A v hojnej miere, ktorá je bohatá na karotenoidy, ktoré pôsobia ako antioxidanty. To znamená, že pomocou Pequi olej alebo jesť Pequi ovocie, môžete zabrániť makulárnej degenerácie a zvýšiť jasnosť vo svojej vízii. Poškodzuje olejové Pequi voľné radikály a zlepšuje svoje zdravie očí do značnej miery.

4. Zdravé pre trávenie:

Pequi olej je tiež dobré pre váš tráviaci systém. Obsahuje vlákninu v hojnosti, ktorý zvyšuje váš tráviaci zdravie, znižuje zápcha, nadúvanie, hnačka a kŕče. Vláknina je tiež dobré, pokiaľ ide o zbaviť zlého cholesterolu zo systému. To tiež podporuje a zlepšuje zdravie srdca.

5. Robí vaše vlasy Smooth:

Pri pohľade na tú správnu mazanie na vlasy, ktoré urobí vaše vlasy hladké a hebké? Skúste Pequi olej na vlasy! To je často používané v sér, ktoré robí vaše vlasy jemné, lesklé a žiarivé. Masírujte vlasy Pequi oleja trikrát týždenne a umyte s kvalitný šampón a kondicionér s cieľom maximalizovať výsledky.

load...

6. Boje krehké vlasy:

Pequi olej tiež bojuje krehké, drsné a poškodené vlasy. Môžete použiť Pequi olej pre hlboké prípravnej fázy, aby hydratujú kadere a odstrániť všetky rozkol účinne skončí.

7. Skin:

Môžete tiež použiť Pequi olej pre vašu pokožku. Účinne bojuje proti kožné infekcie, ako sú ekzémy a ďalších chronických suchých kožných ochorení. Pequi olej obsahuje mastné kyseliny, ktoré hydratujú pokožku a udržiavať ju vyživená a hydratovaná.

8. Teleso hydratačné:

Pequi olej možno tiež použiť, aby hydratujú pokožku. Urýchľuje hojenie rán procesu a zvyšuje hydratáciu. Tento olej sa špecializuje na udržanie vaša pokožka vyživovaná, hladká a mladý! Použite ju dvakrát denne, a to najmä pred spaním v noci, aby bolo vidieť výsledky!

9. Najlepšie pre Masáže:

Ak je pekná masáž tela je to, čo chcete, potom Pequi olej je to, čo by ste mali použiť! Jednoducho mix kokosový olej, rozmarín olej a extra panenský olej s nejakým Pequi olejom. Teraz použite túto zmes pre masáž tela. Môžete tiež použiť tento na tvár s bavlnou. Pamätať zmyť po 20 minútach.

Sú to úžasné zdravotné prínosy Pequi oleja. Páčilo sa vám čítanie článku? Už ste vyskúšali Pequi olej ešte? Dajte nám vedieť o svoje nápady a skúsenosti v poznámkach nižšie. Milujeme počuť od vás a vaše nápady a myšlienky sú vždy vítané!

load...