Zdravie a wellness

11 úžasných výhod Witch Hazel pre pokožku, vlasy a zdravie

11 úžasných výhod Witch Hazel pre pokožku, vlasy a zdravie

Vy ste jeden z tých ľudí, ktorí veria v použití prírodných ingrediencií pre krajší vás? Myslíte si, neustále ďalej hľadať novšie spôsoby, ako oživiť a omladiť čaro vašej pokožky, vlasov a tela cez zázraky prírody? Ak áno, potom sme si istí, že by rád vedel o jednom takom divu, že sme sa hovoriť o dnes - vilín! Tu sú výhody hamamelu.

Čo je Witch Hazel?

Čarodejnica lieska, tiež známy ako winterbloom, je kvitnúce ker, ktorý pôvodne patrí k Severnej Amerike, ale je teraz pestuje v Európe, ako aj vzhľadom k svojim omladzujúce vlastnosti. Hamamelu je populárny pre svoje liečivé a liečivé vlastnosti. Môžete ľahko dostať čerstvú hamamelu (listov a kôry) a hamamel olej na bylinných trhoch vo vašom okolí. Alternatívne môžete tiež ísť o hamamelu tonery, pleťové mlieka a Face Wash obsahujú vilín extrakt. Niektorí ľudia nemôžu dobre reagovať na tento ker. Takže, je vhodné budete vykonávať kalmetizace na malej časti pokožky, než ísť na plné uplatnenie.

Chcete vedieť, čo je hamamelu používa a čo hamamelu robiť? Poďme sa na to pozrieť.

Výhody Witch Hazel pre Skin:

Pozrite sa tu jedny z najlepších hamamelu výhody.

Listy, šteká a výhonky hamamelu sú načítané s taníny, čo dáva Tento ker svoju zvieravú povahu. Vilín adstringentné vlastnosti sú dobré na pleť. Sú užitočné pri liečbe rôznych kožných problémov, ktoré sú inak ťažko zbaviť.

load...

1. Witch Hazel na akné:

Hamamelu funguje ako protizápalové činidlo a pomáha znižovať opuchy v tkanivách kože. Namočte vatový tampón v nejakom hamamelu oleja a škvrnu na vašom akné. Hamamelu ropy obmedzí nadmernú sekréciu kožného mazu, čo je hlavnou príčinou akné. Môžete si všimnúť, úžasný rozdiel v spôsobe, akým sa pozeráte po použití hamamelu oleja po dobu niekoľkých dní. Vaša pokožka bude vyzerať jasnejšie a pevnejšie.

2. Zbaviť upchaté póry:

Ako sme už skôr uviedol, vilínu olej je zvieravý. Adstringentné látky majú tendenciu vysušovať pokožku a zmenšenie veľkosti kožných pórov. Znížené kožné póry znamená menej priestoru pre nečistoty hromadia. Používanie vilín ropy v priebehu času strhne veľkosti kožných pórov do značnej miery, aby vaša pleť cítiť hladšia a dokonca aj na dotyk.

3. Goodbye Baggy Oči:

Vačky pod očami sú dôsledkom zápalu v tkanivách jemnú pleť pod očami. Vilín krémy obsahujúce hamamelu môže znieť ako divná vec, aby na vašej tvári, ale to robí zázraky, keď príde k tomu, že opuchy pod očami ísť puf!

load...

4. Poskytuje úľavu:

Vilín funguje mágie pre ľudí s kožnými podmienok, ako je lupienka alebo ekzém. Protizápalové vlastnosti hamamelu znížiť začervenanie, opuch a ostrý pocit pokožky spojené s týmito poruchami.

Výhody Witch Hazel na vlasy:

Čisté a zdravé vlasy kvety s zdravia v celej ich kráse. Máte problémy s vlasmi? Neboj sa! Vilín má pre vaše vlasy niečo rovnako.

5. Zaobchádza lupy:

Máte svrbivú pokožku hlavy, ktoré sa neustále sneží lupinám vločky po ramene? Budete chcieť na liečbu svrbiacu pokožku hlavy s hamamelu olejom. Česať vlasy zmierniť von frizzes. Rozdeľte si vlasy do niekoľkých sekcií a masírovať olej priamo na pokožku hlavy. Nechaj to na nejakú dobu pred šampónom si vlasy.

6. Zmierňuje podráždenie pokožky hlavy:

Ľudia s kožné ochorenia ako je lupienka často rozbité skalp, ktorý dáva naozaj zlý pocit pálenia. Výťažok z liesky možné urýchliť proces hojenia zlomené vlasovej pokožky a pomáha odstraňovať rany, čo znižuje podráždenie.

7. Pridá hlasitosť na vlasy:

Výťažok z liesky je prchavý v prírode. Môžete ju použiť na vlasy, ako si pripraviť úpravu účesu. Použite nealkoholické verziu riešenia hamamelu pre tento účel. Môžete ľahko získať fľašu z drogérie. Roztok sa prevedie do sprejové fľaše a veľkoryso sprej na vlasy a nechajte ho zostať po dobu desiatich minút. Teraz môžete začať úpravu účesu. Vaše vlasy vyzerať objemné, lesklejšie a zostane dal po dlhšiu dobu.

8. Znižuje pád vlasy:

Hamamelu je veril, ktoré pomáhajú znižovať padanie vlasov. To zlepšuje krvný obeh ku koreňom, kedy masírovaná do vlasov. To by opevniť pochopenie vlasového folikulu do tkaniva pokožky hlavy a kontrolného pomoc vypadávanie vlasov.

Zdravie Výhody Witch Hazel:

Vilín má rad použití, pokiaľ ide o celkový zdravotný stav. Funguje to skvele ako liečebný prostriedok a je používaný v liekoch rovnako.

9. Zaobchádza Hemoroidy:

Hamamelu sa používa na výrobu hemoroidy krémy. Jeho protizápalové povahy pomáha znížiť opuch a zovrieť veľkosť krvných ciev, čo uľahčuje nepohodlie spojené s hemoroidy.

10. Upokojuje bolesťou v krku:

Vilín má upokojujúci účinok na bolesť v krku. Môžete použiť čerstvé hamamelu, teda listy a kôru na tento účel. Variť nejaké kôry a lístia vo vode a nechajte lúhovať po niekoľkých minútach sa pripraviť koncentrovaný bylinný nápoj, ktorý sa nazýva ako hamamelu čaju. Šálka ​​silného a vlažnej hamamelu čaj bude vykoreniť pichľavý pocit v hrdle a zmierniť opuch hrtana. Je nutné použiť čerstvú hamamelu a nie ten, ktorý dostanete v lekárni, ktorá obsahuje alkohol. Je nevhodné pre interné použitie. Tiež, piť tento prípravok vlažná a nie za tepla.

11. Zmierňuje tráviace ťažkosti:

Hamamelu čaj je dobré pre uvoľnenie zažívacie problémy. Je tiež dobré pre ľudí, ktorí trpia úplavica či hnačke, pretože upokojuje ich problémové črevo a pomáha im zotaviť rýchlejšie. Avšak, robiť pred pitím tohto lieku, opýtajte sa svojho lekára.

Hamamelu je skutočne terapeutické prírodná látka. To je naložený s dobrom, ktoré urýchľuje hojenie a má osobitné miesto v oblasti bylinných po celom svete. Ak chcete byť zdravý, rovnako ako krásny prírodne vyskúšať hamamelu, to je istý víťaz!

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na výhody hamamelu. Už ste niekedy skúšali hamamelu? Ešte zdieľať s nami, ak viete, akékoľvek iné využitie pre hamamelu a svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

Odporúčané články:

load...