Zdravie a wellness

Top 10 úžasných výhod koenzýmu Q10

Top 10 úžasných výhod koenzýmu Q10

Koenzým Q - 10, alebo Coq - 10, ako je všeobecne nazývaný, je prítomný v celom tele. Avšak, bolo zistené, vo väčších množstvách v pankrease, pečene, obličiek a srdca. Každé ľudské telo má asi 0,5 až 1,5 gramov tohto enzýmu, s viac ako 50%, ktoré sú v mitochondriách buniek. Spolu s pomôcť mitochondriálnej enzýmami premeniť diétne živín do adenosintrifosfát, ATP [ľudské telo energie zásobníka], tieto enzýmy tiež pomôcť pri uhasiť opatrný radikálov pri vytváraní energetických sklady. Koenzýmy Q10 tiež hrajú dôležitú úlohu pri zabezpečovaní pravosti mitochondriálnej membrány.

K dispozícii majorly z morských plodov a mäsa, vegetariáni môžu využiť to v podobe umelo syntetizovaný Koenzým Q10 doplnky. Sa rýchlo ponoriť do rôznych výhodách tohto koenzýmov tady.

Výhody koenzýmu Q10

1. Zlepšuje celkovú zdravie srdca:

Tieto enzýmy môžu pomôcť pri zachovaní normálneho stavu oxidatívneho LDL cholesterolu je. Spolu so zvyšovaním lepšie prekrvenie srdca, tieto enzýmy tiež usilovať o optimálne fungovanie srdcových svalov. Tieto enzýmy sú tiež známe, že ponúkať výhody tým, že chráni stien tepien proti rôznym predpokladaným nebezpečenstvám, vrátane tukových zásob.

load...

Milióny Japoncov použiť tento koenzým pre liečbu a kontrolu všetkých druhov srdcových problémov. Japonsko je tiež hlavným dodávateľom Q - 10 do Spojených štátov a Kanady. Výskumy uskutočňované na srdce u pacientov užívajúcich doplnok Q10, ak je použitý spolu s inými liekmi, majú to mohlo pomôcť k rýchlejšiemu zotaveniu z srdcového zlyhania. Aj keď sa hovorí, že použitie tohto enzýmu by pravdepodobne mohlo znížiť riziko srdcového zlyhania, fakty sú ešte nebol stanovený.

2. Potenciál zmariť Off diabetickej neuropatie:

Neuropatia, alebo poškodenie nervov, ako to môže byť nazývaný, je primárnou príčinou úmrtia medzi diabetikov. Štúdie vykonané na diabetikov naznačujú, že zlepšenie úrovne koenzýmu Q10 s pomocou doplnkov mohli skutočne znížiť riziko vzniku tohto závažného zdravotného stavu. Výskumníci uskutočňované na diabetických myší naznačujú, že tieto enzýmy môžu byť skutočne použité ako dlhodobej preventívnej liečby u diabetikov.

3. Zbohom do ďasien:

Q - 10 doplnky sú dobré pre ochorenie ďasien. Môžete ich konzumovať perorálne vo forme doplnkov ľahko dostupné vo väčšine lekární alebo aj pomocou Q - 10 masť priamo na ďasná.

load...

4. Pomáha pri liečbe rôznych zdravotných stavoch:

Q10, ak je použitý v spojení s inými liekov proti rakovine, by mohol skutočne poskytnúť lepšie výsledky hojenie, a to najmä v prípadoch rakoviny prsníka. Drogy a prípravky s Q - 10, ako hlavné zložky sú predpísané pre mozog a poruchy správania, ako je Parkinsonova choroba, Huntingtonova choroba atď Tento enzým sa tiež používa pri liečení svalovej dystrofie, chronický únavový syndróm alebo CFS a Lyme choroba.

5. AIDS v chudnutí:

Ako antioxidant, Q10 mohol uvoľniť ľudského tela pred škodlivými toxínmi, čím sa zaistí lepšiu rýchlosť metabolizmu. Čím vyššia je rýchlosť metabolizmu je, tým rýchlejšie sa chudnutie byť. Antioxidačné povaha tohto enzýmu napomáha zlepšeniu rýchlosti horenia tuku v priebehu cvičenia a tým podporiť chudnutie.

6. Pomáha pri posilňujúce vlasy:

Tento antioxidant koenzým bojuje s voľnými radikálmi škody a posilňuje vlasy. Na rozdiel od odplavenie usadeniny a nečistoty z pokožky hlavy, ale tiež znižuje vypadávanie vlasov. Tak, to pomáha vaše vlasy vyzerať plnšie a silnejšie! Hoci praskanie doplnok tohto enzýmu je najlepší spôsob, ako kontrolovať padanie vlasov, môžete tiež použiť šampóny, ktoré obsahujú enzým!

7. Natural Energy Booster:

Koenzým Q10 výhody na spomalenie krvnej zrážanlivosti. Hoci nie sú tam žiadne štúdie späť nesmierny prospech Q - 10, to je široko používaný pre zvýšenie energie v tele. To je preto, že tento koenzým prispieva k produkcii ATP, čo je molekula v tele bunky. Toto ATP, funguje ako dobíjacie batérie a neustále prenášať energiu do telesných buniek, čím sa zvyšuje hladina energie človeka.

8. Pomáha pri liečbe genetických a dedičných ochorení:

Výskumníci študovali Q - 10 účinok na niekoľkých získaných ochorení a dedičných ochorení, kde je mitochondriálnej poruchy. Q - 10 neguje vplyv nízkoenergetického dysfunkčného mitochondrií a doplnil energiu potrebnú v tele. Vzhľadom k tomu, tieto enzýmy môžu pomôcť pri zvyšovaní vytrvalosti do značnej miery, ak sú použité v elektrárňach zdviháky a telo stavitelia.

9. Zvýšenie imunitu:

Tento koenzým je známe, k tomu, aby silnejší imunitný systém tým, že pohlcujúce nežiaduce zvyšky, ktoré inak bránia s normálnu funkciu. To je dôvod, prečo je, že je predpísaný ako doplnok pre tých, ktorí sa podrobia podmienkam, ako je HIV / AIDS, migrény a bolesti hlavy. Spolu s ponukou úľavu mužských záležitostiach neplodnosti, je tiež účinná pri zmiernenie bolesti svalov spúšťané statíny. Tieto enzýmy sú tiež jedným z predpísaných liekov pre znižovanie hladiny cholesterolu v krvi.

10. Pre zdravé, mladistvej pleti:

Štúdie naznačujú, že lokálna aplikácia koenzýmu Q10 je prospešné pre vašu pokožku. Antioxidačné povaha tohto enzýmu pomáha pri sceľovanie radikáli poškodení a uvoľnenie jemné linky, vrásky a ďalšie známky starnutia. Tak, tento enzým môže byť použitý pre vlastné pevnejšie, mladšie vyzerajúcu pleť.

Teraz, keď viete o koenzýmu Q10 a jeho výhody, tie nebude zahrnúť do svojho jedálnička?

load...