Zdravie a wellness

13 úžasných výhod Borage pre pokožku, vlasy a zdravie

13 úžasných výhod Borage pre pokožku, vlasy a zdravie

Či už chcete skrášliť vašej záhrade alebo využívať výhody boráku, voľba je na vás. Avšak, odporúčame skúsiť žať zdravotné výhody boráku, lebo jeho listy, semená, produkcia kvetinárstvo môže robiť zázraky pre vaše vlasy, kožu, celkové zdravie a pohodu. Dobrou správou je, že nemusíte hľadať boráku veľmi ťažké. Je pôvodom z oblasti Stredozemného mora; sa pestuje značne v celej Európe, Severnej Amerike a Ázii.

Kožné Výhody Olej z boráku lekárskeho ošetrenia:

1.Treats rôzne kožné ochorenia:

Borák semená sú plné prírodných olejov. Olej extrahovaný z týchto semien môžu pomôcť liečiť veľa rôznych druhov kožných ochorení. Ak máte ekzém, môžete použiť olej liberálno na koži, ako sa zbaviť svrbenie a suchú pokožku. Tiež po ekzém svetlice-up, ak máte hrubé záplaty, olej môže pomôcť zmäkčiť a vyhladiť ich.

2. Zachádza dermatitída:

Keď príde na dermatitídy, olej z boráku lekárskeho je ideálny liečba. Dermatitída spôsobuje svrbenie a začervenanie a väčšina kožné odborníci považujú za veľmi ťažko liečiteľné. Môžete použiť olej zmierniť nielen príznaky, ale liečiť kožu úplne.

load...

3. Zmierňuje zápal kože:

Niektorí ľudia môžu trpieť zápal kože a opuch v dôsledku iných základných hygienických podmienok. Ak ste jeden z tých, sa obrátiť na boráku lekárskeho pre okamžitú úľavu.

4. Natural hydratačné:

Aj v prípade, že nemáte na stav kože, možno budete chcieť použiť olej z boráku lekárskeho na koži. Pôsobí ako prirodzený hydratačný a má schopnosť preniknúť hlboko do kože. Pravidelné používanie oleja z boráku lekárskeho udrží vašu pokožku jemnú a hebkú.

Vlasy Výhody Olej z boráku lekárskeho:

5. Lieči Mnoho vlasovej pokožky a vlasov podmienky:

Olej z boráku lekárskeho možno tiež aplikovať na hlave, ak si chcete užiť svoje liečivé vlastnosti.

load...

6.Treats Folikulitída:

Často sa používa ako prostriedok na liečbu ochorení známe ako folikulitída. V tomto stave sa vaše vlasové folikuly dôjsť k jeho poškodeniu a zápal spôsobený infekciou, čo má za následok rozsiahle vypadávanie vlasov. S ľuďmi je tak pri vedomí o ich vzhľad, vypadávanie vlasov alebo sporé vlasy nie je niečo ľahko prijať.

7. Znižuje Folikulárny zápal:

Masírovanie Olej z boráku lekárskeho na vlasy môže pomôcť znížiť folikulov zápal a tiež posilniť vlasové folikuly. Výsledkom je, že nebudete musieť trpieť vypadávanie vlasov kvôli folikulitída.

8. Treat lupy:

Lupiny a svrbiace skalp podmienky sú bežné vlasové problémy spojené v modernej dobe. Môžete viniť vaša strava, znečistenie alebo čokoľvek iné, na čo si spomeniete. Najhoršie na tom je ako tieto problémy sú ťažké odstrániť. Našťastie to nebude vašu sťažnosť, ak používate olej z boráku lekárskeho, a ako bonus, budete sa cítiť hrdí na svoje objemné a lesklé zámky.

Zdravie a výživa Výhody Olej z boráku lekárskeho:

9. Regulácia hladiny cukru v krvi:

Ak ste diabetik, budete milovať z boráku lekárskeho. Skôr než brať inzulínové injekcie, môžete použiť borák regulovať hladinu cukru v krvi.

10. Zvyšuje koncentráciu:

Ak ste boli trhať si vlasy, pretože príznaky ADHD vášho dieťaťa, skúste použiť borák doplnky. Bylina je známe, že zvyšuje duševné sústredenie a koncentráciu. Možno, že vaše dieťa bude konečne sadnúť dlhšie ako 5 minút!

11. Znižuje túžbu po alkohole:

Alkoholizmus môže zničiť život. To je dôvod, prečo je dôležité, aby sa táto závislosť liečiť. A zároveň sa snažia konvenčnú liečbu, môžete tiež skúsiť použiť z boráku lekárskeho. To má schopnosť znižovať chuť na alkohol by potlačenie niektorých neurotransmiterov. To môže tiež pomôcť alkoholikom s lepší spánok.

12. Posilňuje cez-všetky zdravotníctva:

Okrem týchto výhod, z boráku lekárskeho je bohaté na živiny. Obsahuje Omega mastné kyseliny, kyselina listová, B komplex vitamínov, horčíka a draslíka. Všetky tieto živiny sú veľmi dôležité pre vaše telo a môže pomôcť vaše celkové zdravie a pohodu.

13. Zabraňuje Mood Swings spojený s Menopauza:

Mnoho žien perimenopausal vziať z boráku lekárskeho doplnky. Skôr než sa rozhodli pre kontroverzné hormonálna terapia, môžete použiť doplnky, aby sa zabránilo kolísaniu nálady, ktoré sú spoločné pred nástupom menopauzy.

Dúfam, že ste našiel post informatívne. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...