Zdravie a wellness

10 úžasné zdravotné prínosy pitia piva

10 úžasné zdravotné prínosy pitia piva

Vždy počujeme jednotlivci povedať, že pivo nie je dobré pre zdravie. Ale prekvapivo pivo má tiež mnoho zdravotných výhod, a od tejto chvíle si môžete vychutnať každý dúšok to bez viny. Štúdia zistila, že pivo rozširuje nielen životnosť, ale je tiež veľmi prospešné pre zdravie.

1. Podporuje dobré zdravie obličiek:

Malé a tvrdé kusy vytvorené zhutnenie solí, ktoré sa nachádzajú v kanálikoch žlčníka alebo obličiek sa nazývajú žlčové kamene alebo obličkové kamene. Oni sú často spôsobené dehydratáciou. Avšak, stredné alebo obmedzená konzumácia piva je veľmi užitočné pri manipulácii s týmito. Vždy sa poraďte so svojím lekárom pred spotrebou.

2. Pomáha zlepšiť zdravie mozgu:

Všetci sme si vedomí toho, že sme starší, tým pomalšie náš mozog funguje. Ľahká až stredne alebo obmedzenému množstvu konzumácia piva znižuje riziko úbytku kognitívnych funkcií a Alzheimerovej choroby.

load...

3. Podporuje dobré a zdravé srdce:

Pravidelne pitie piva znižuje riziko srdcových chorôb o 30 percent. Má tiež dobré antioxidačné účinky zrážanlivosti, ktoré pomáhajú udržať cievy čistý, zbavený a zdravé. V skutočnosti, vedci zistili, že ľudia, ktorí pili jedno pivo denne mali nižšie hladiny fibrinogénu, čo je proteín, ktorý pomáha na zníženie zrážanlivosti krvi.

4. Pomáha Získanie silnejšie kosti:

Pivo v obmedzenom alebo strednom množstve môže podporovať dobré zdravie kostí, vďaka vysokému obsahu kremíka. Kremík pomáha pri stimulácii buniek kostnej budovanie a estrogénové účinok piva tiež pomáha dosiahnuť zdravých kostí.

5. Pomáha pri znižovaní riziko rakoviny:

Tu je ďalší úžasný zdravotný prínos pitie piva! Pivo je veľmi vysoký obsah antioxidantov a flavonoidov, ktoré sú veľmi užitočné pri znižovaní rizika rakoviny, najmä rakoviny prostaty u mužov. Takže nabudúce si každý dúšok piva pijete.

load...

6. Vysoký zdroj vitamínu B:

Výskum, hral u Výskumného ústavu potravinárskeho, zistil, že pivo, pitie jedinci mali oveľa vyššie hladiny vitamínu B v krvi v porovnaní s non-pitná jednotlivcov; Prekvapivo pivo je zdravšie v porovnaní s vínom, pretože obsahuje dvojnásobné množstvo vitamínu B v porovnaní s vínom. Má tiež vitamín B12 a kyseliny listovej, čo sú veľmi prospešné.

7. Znižuje riziko vzniku cukrovky:

Harvard výskum mnohých mužov stredného veku zrejmé, že ľudia, ktorí pijú pivo, občas mal nárast ich konzumácia alkoholu na pár pív, takže ich prípadné riziko, že trpí diabetom znížených drasticky. Ale všetky tieto výhody sú použiteľné iba pre každý deň obmedziť príjem dvoch nápojov.

8. Podporuje dlhší a zdravší život:

Americké ministerstvo poľnohospodárstva uviedlo, že stredná alebo obmedzenej pijani dožívajú vyššieho veku. Uvádza tiež, že stredná alebo obmedzenej pitie zabraňuje takmer o 26.000 úmrtí ročne, pretože ohromne znižuje riziko vzniku cukrovky, mŕtvice a mnoho ďalších srdcových ochorení.

9. Pomáha pri znižovaní krvného tlaku:

Víno je dobré pre vaše srdce, ale pivo sa môže ukázať byť ešte lepší. Individuálne štúdium okolo 60.000 žien vo veku medzi 25 až 40 zistené, že pitie piva pomáha v prevencii vysokého krvného tlaku alebo akékoľvek iné problémy súvisiace s ňou v porovnaní s inými ženami, ktoré konzumovali víno.

10. Ochrana pred zdvih:

Mnoho výskumníkov niektorých renomovaných výskumných pracovísk zdravie zistila, že stredne veľké množstvo konzumácia piva pomáha v prevencii vzniku krvných zrazenín, ktoré sú zvyčajne zodpovedné za blokovanie prietoku krvi do srdca a ďalších orgánov tela. Tieto zrazeniny môžu tiež spôsobiť mŕtvicu a mnoho ďalších život ohrozujúcich ochorení alebo stavov.

Teraz, keď ste si vedomí týchto 10 prekvapivých výhod piva na zdravie, som si istý, budete určite popíjať v pive využiť jeho výhody.

load...