Zdravie a wellness

10 úžasných výhod éterického oleja od spoločnosti Ocotea

10 úžasných výhod éterického oleja od spoločnosti Ocotea

Trpíte problémy s trávením? Potom zváži Ocotea esenciálneho oleja. Jeho veľa prospešné vlastnosti z neho robí jeden z najlepších olejov vonku. Jej sladká vôňa je známe, že majú terapeutický účinok na myseľ, pomáha to zostať v pokoji a uvoľnene.

Poďme sa pozrieť na úžasné výhody Ocotea esenciálneho oleja!

1. Úrovne znižuje krvný cukor:

Už ste niekedy spotrebovaný Ocotea esenciálneho oleja na cukrovku? Ocotea nevyhnutné môže užívať orálne a je známe, že účinne znižujú hladinu krvného cukru v tele. Môžete použiť 2 až 4 kvapky oleja pod jazykom na zníženie hladiny glukózy bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Ak ste na lieky na cukrovku, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom pred použitím tohto nápravu.

2. Pomáha pri chudnutí:

Predpokladá sa, že Ocotea esenciálny olej môže pomôcť pri chudnutí. Je to preto, že sa cítite plné po dlhšiu dobu a tiež brzdí chute. Ak chcete spravovať svojej hmotnosti, vypiť 8 uncí vody s kvapkou tohto esenciálneho oleja vo večerných hodinách.

load...

3. Lieči Candida:

Ocotea silice môže odstrániť parazitmi z tela. To je dôvod, prečo je často používaný ako prírodný liek na Candida a iných infekcií. Môžete tiež použiť tento skvelý olej na liečbu streptokokovej.

4. Vymaže noha huba:

Ocotea esenciálny olej sa používa pre účinnú liečbu mnohých druhov plesňových infekcií. Jeho anti-hubové vlastnosti z neho robia účinný prírodný liek na nohách plesne. Nanášanie oleja lokálne na postihnuté oblasti bude jasné ju vo veľmi krátkom čase.

5. Pomôcky správne trávenie:

Ako už bolo spomenuté, Ocotea éterický olej bol používaný ako účinný prírodný liečba pre rôzne problémy, ktoré sa týkajú tráviaceho systému. Pomáha pri zabezpečení toho, aby trávenie nastane normálne a zdravo. To je tiež proti hnačke, čo znamená, že môže pomôcť udržať žalúdočné ťažkosti preč.

load...

6. Čistí telo:

Jednou z mnohých vecí, ktoré Ocotea olej je známy pre jeho schopnosť očistiť telo. To odstraňuje toxíny z tela a pracuje s pečeňou, aby ju udržali čisté a uistite sa, že je vždy funguje dobre.

7. Zachádza Kožné problémy:

Ocotea éterický olej je široko používaný lokálne na liečbu rôznych typov kožných ochorení. Môžete masírovať ju do svojich rúk a ďalších postihnutých oblastiach, aby účinne bojovať nejaké kožné problémy, ktoré môžete mať. Nezabudnite riedenie, ako je tento olej je silný a pri použití vo veľkých dávkach môže spôsobiť podráždenie.

8. Dezinfikuje:

Ako už bolo spomenuté, že Ocotea esenciálny olej sa používa už stovky rokov ako dezinfekčný prostriedok. To má vysoké hladiny alfa Humulén, čo je zlúčenina, ktorá je známe, že pomáhajú v prirodzenej odpovedi tela na poranenie a podráždenie (1).

9. Uvoľňuje myseľ:

Ocotea silica sa používa v aromaterapii. Jeho bohatá, korenistá a teplé aróma je známe, že sú užitočné pri poskytovaní psychické uvoľnenie a zníženie úzkosti. Je to skvelý olej ak má váš denný rozvrh je hektická a musíte sa upokojiť svoju myseľ po dlhom dni.

10. Podporuje kardiovaskulárny systém:

Mnoho prospešných vlastností Ocotea esenciálneho oleja z neho robí jeden z najlepších olejov pre kardiovaskulárne zdravie. Predpokladá sa, že tento olej ponúka podporu pre kardiovaskulárny systém, vedie to funguje správne a udržuje zdravie.

S Ocotea silice, môžete liečbu infekcií, podporuje tráviaci a kardiovaskulárny systém, a získať úľavu od psychického stresu a úzkosti. Je to skvelý silice mať vo vašej domácnosti, pretože ponúka niekoľko výhod a dobre sa mieša s inými éterických olejov, ako je levanduľa, tymian, zázvor, kadidlo, pomaranča a klinčekov bud.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...