Zdravie a wellness

10 neočakávaných vedľajších účinkov lieku Camphor

10 neočakávaných vedľajších účinkov lieku Camphor

Tie by boli pomocou gáfor pre veľa mnohé účely; či už ide o vytvrdzovania suchý kašeľ alebo svrbenie, alebo dokonca ako liek na odlupovanie. Ale vedeli ste niekedy, že v prípade, gáfru môže mať vedľajšie účinky? Nikdy, nie?

Ale faktom je, gáfor má mať vedľajšie účinky. A udržať tie v mysli vám môže ušetriť od niektorých závažných následkov.

Takže Nižšie sú uvedené niektoré z vážnych gáfor vedľajších účinkov, ktoré vám pripomenúť, že gáfor by mal byť používaný iba v miernom množstve.

1. Balzam Suchosť:

Gáfru môže spôsobiť pery po suchu. To je inak používa na liečbu rôznych kožných zápalov, ale to môže viesť k akútnej pery sucha rovnako. Ret koža začína lúpanie a odlupovanie. Potrebuje lekárske pokyny na liečbu pery sucho spôsobené ako alergickej reakcie na gáfru.

load...

2. Vyrážky:

Gáfor vedie ku začervenanie kože a vyrážky pri over-použitý. Červené vyrážky rozvíjať po celej koži. Tieto vyrážky môže byť bolestivé a svrbí občas. To môže byť mimoriadne ťažké sa vysporiadať s svrbenie a bolesti spôsobené v dôsledku takýchto vyrážky doma.

3. Ekzém:

Ekzém je ďalší kožné ochorenie, ktoré môže byť dôsledkom gáfru vedľajších účinkov. Ekzém sa vyznačuje nadmernou vysušenie pokožky, opuch oblasti oka a iných mäkkých tkanív, bolesť tváre, podráždenie a odlupovanie. To je závažné kožné ochorenie, ktoré nemožno liečiť doma. Potrebuje okamžitú lekársku starostlivosť pre okamžité aj dlhodobé úľave. Jedna vec, ktorú potrebujete vedieť, je, že gáfor nie je jedlá. Je striktne určená pre externé aplikácie. Tak, to je veľmi nebezpečné používať gáfor na rozbité a olúpané kože. To je extrémne toxická pri požití akýmkoľvek priamym alebo nepriamym spôsobom.

4. Toxicita:

Gáfor je vysoko toxický pre človeka. Jeho malé množstvo tiež môže viesť k úmrtiu u detí a toxicite u dospelých. Gáfor hepatotoxicita je závažný vedľajší účinok gáfor požití. To vedie k poškodeniu pečene a náhlej smrti.

load...

5. Záchvaty:

Gáfru môže spôsobiť akútne chemickú nerovnováhu v mozgu. To vedie ku kŕčom. To je veľmi závažný vedľajší účinok gáfor požití. To je dôvod, prečo by ste mali byť opatrní s použitím gáfor v akejkoľvek forme, ak máte epilepsiu.

6. Dýchacími ťažkosťami:

Gáfru môže tiež spôsobiť respiračné rozrušenie. To je akútny zdravotný stav detí a dojčiat, ktorí trpia dýchacími ťažkosťami. Vyhnúť použitie gáfru úplne na deti, ktorí trpia bronchitídou alebo astmou. Gáfor je vysoko nebezpečný pre také deti, pretože spôsobuje hromadenie v hrudi a náhlu zástavu dýchania.

7. Tehotných a dojčiacich matiek:

Gáfor je vysoko nebezpečný pre dojčiace matky a tehotné dámy. To dostane vstrebáva placentou a môže spôsobiť neurologické a fyzické poškodenie plodu. To sa dá ľahko dostať vstrebáva kožou trhlín a dostať sa k mlieka v dojčiacich matiek. To vedie k gáfru hepatotoxicity u detí a dojčiat, ako už bolo spomenuté.

8. Parkinsonova choroba:

Gáfor je mimoriadne nebezpečné pre ľudí, ktorí trpia Parkinsonovou chorobou. Zasahuje lieku používaného v Parkinson a zvyšuje úroveň toxicity. To sa môže obrátiť byť veľmi jedovatý v takýchto prípadoch.

9. Skalp problémy:

Aplikácia gáfru vo forme oleja gáfru je považovaná za úžasné terapeutickej liečby. Avšak, to má prevládajúci nebezpečenstvo príliš. Je to veľmi riskantné použiť gáfor na svrbivé, rozbité a lúpanie pokožky hlavy. To sa dá ľahko dostať vstrebáva cez praskliny na pokožke hlavy. To je jeden z najnebezpečnejších gáfor olej vedľajšie účinky, ktoré vedú k ďalšiemu svrbenie pokožky hlavy a gáfru otravy.

Problémy 10. Hrudník:

Gáfru môže to viesť k nepríjemnostiam v hrudníku. To vyvoláva pocit tesnosti a plnosti a okolo tejto oblasti hrudníka. To môže tiež viesť k opuch postihnutej oblasti. Gáfor bol bežne nazývaný hojenie bylina. Ale ľudia zostali v nevedomosti o závažných vedľajších účinkov gáfru. To má toľko vedľajších účinkov ako je jeho použitie. Môžete zvážiť použitie gáfor v malých množstvách, ale jeho väčšie dávky sú fatálne.

Máte stále pocit, gáfor je bezpečná bylina pre humánne? Ešte niekoľko otázok týkajúcich sa gáfor vedľajšie účinky? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...