Účes

10 Štýlové francúzske účesy na krátke vlasy

10 Štýlové francúzske účesy na krátke vlasy

Pre istotu, Francúzskej účesy boli na scéne niekoľko rokov, ale vyzerá to, že nemôže dostať unavený z nich. Z bočnej pozametal škriatok, francúzskeho vrkoča Bobovi s tupými údermi a francúzskymi prvkami, aby okamžitý štýl vyhlásenie s týmito celebrity štýly.

Vzhľadom k tomu, tu sú 10 štýlových vyskúšané francúzskej účesy pre krátke vlasy:

1. Bočné Swept Pixie:

Na premiére Exodus: Bohovia a králi, Sami Gayle dokazuje, že ak máte vzhľad, správny postoj a dôveru, ani dlhá ofina môže vyzerať dobre, takto sexy bočné pozametal škriatok, ktorý posúva hranice. Milujeme to.

2. Bob S Blunt Bangs:

Dawn Oporter je zmes tupé rany, ktoré spĺňajú červený koberec guľatý bob je účes chceme v tejto sezóne. Prima, rafinovaný a elegantný, Dawn účes je najjednoduchší spôsob, ako aktualizovať svoj elegantný bob - len nezabudnite pridať tento tvár-rámovanie rany!

load...

3. Strhne účes:

To je ale nádherný strhne, sa Carey Mulligan bol hojdacie na 57. Filmovom festivale v Londýne BFI. Stručne povedané, elegantná a šik - účes môže byť reprodukované pomocou nejakej silnej-fixácie, hrebeň, a hrsť kolíkov. Si jednoducho nemôže odtrhnúť oči od neho, že?

4. Shaggy Bob s bočnými Krieda Bangs:

Na 63. Filmovom festivale v Cannes, Melanie Laurent vyzeral nádherný, a zatiaľ čo my sme nemohli predstaviť tento chlpatý bob vyhovuje francúzskej krásu, bočné pozametal rany vytiahol jej Smokey oči a rysy tváre. Herečka uzavreté jej účes s moka hnedej pery a vypila zvyšok ohromujúci vzhľad.

5. Rozstrapatené Bob:

Hottie Bérénice Marloheová dokazuje, že rozstrapatené bob je dosť, aby hlavný vyhlásenie červený koberec. Veľkou bob účes pre hustou srsťou, herečka páry jej skákacie zámky s dramatickým očný make-up a moka hnedé pery pre maximálny sex-appeal.

load...

6. Francúzsky Twist:

Akoby musíme povedať, ako nádherný Amber Heard vyzerá tu s týmto jemným francúzskym nádychom. A aby toho nebolo málo, herečka pridanej želiez šmrnc do svojho účesu pomocou párovanie s Vionnet šaty, bezchybné líčenie a lesklé pery. To je úžasný francúzsky Twist účes pre krátke vlasy.

7. Asymetrický Bob:

To je jeden vážne asymetrické bob!

Herečka Marion Cotillard, s jej minimálnym make-up, moka hnedé pery a modrými očami sa pozerá každý kúsok klasickej krásy. Ak chcete znova Marion hladké a jemné vlasy, nezabudnite investovať do zväzku penou silnú držať, žehlička na vlasy a niektoré anti-kader lak na vlasy.

8. Subtle Ombre:

Vždy jeden ukázať, aké čaro rozstrapatené vlny môžu robiť, Alexa Chung je účes má všetky prvky červenom koberci hit. Britskom modelu sa bob je klasická a napriek tomu moderná, a jej podpis strapce pozametal do strany spolu v subtílnym Ombre je samotná dokonalosť. Plodiť tony napodobiteľov, že kľúčom k jej vzhľad je - kopa prípravkov na ochranu tepla vlasové prípravky, zväčšenie objemu peny a klieští.

9. Francúzsky vrkoč:

Vy ste pri hľadaní francúzskych opletenie účesov pre krátke vlasy? Always on-trendu vlasové trendy, Twilight herečka Kristen Stewart vyzerá šik a podráždený s ňou brunetka bob vo francúzskej pletené up-do. Tento účes, spolu s chaotický, voľné úponky sa spojí k vytvoreniu romantickú efekt. Opletenie akcentuje tvár, vytvára ilúziu štíhlejší tvár... A nám to páči!

10. Vlnité Pixie:

Ideálne pre ladné krásy ako herečka Audrey Tautou, tento super-short zvlnená škriatok je ultra-ženský. Nielen, že Audrey škriatok na Zlatú palmu víťazov Photocall ešte nikdy nevyzerala tak dobre. To znamená, že účes je skvelý každodenné účes, ten, ktorý je ľahko úloh, správu a vyzerá úchvatne.

Tak sme tu - naša prvej desiatke Francúzske účesy pre krátke vlasy. A ak uvažujete o získanie jedného z týchto účesov urobili, potom by sme radi počuť o svoje obľúbené vzhľad. Ešte poznámka v rámčeku nižšie!

load...