Účes

10 krásnych vlasových účesov pre dievčatá

10 krásnych vlasových účesov pre dievčatá

Žena športové husté, čierne, dĺžka pas kadere v južných častiach Indie je pomerne pravidelný zrak ako krátke účesy sú stále ešte v plienkach, vzhľadom k viac konzervatívny myslenie južných indických rodín. Hoci južnej indický svadobné stále zostáva tradičné záležitosť veľkými skutočnosť, že viac žien sú teraz otvorené experimentovanie s trendy účesov a doplnkov naznačuje určitý vzostup módne vlny. Ďalej len, vrkoč 'stále zostáva najobľúbenejšou voľbou nosiť vlasy medzi Južné indické ženy, ale s niekoľkými dodatkami, je možné až módne kvociente bez upstaging tradičný vzhľad.

South Indian účesy pre dievčatá:

Tu sú naše prvej desiatke možnosti pre juhoindickom účesov pre dievčatá. Sporting je na budúcom svadby alebo rodinné stretnutia je určite, aby sa hlavy otočiť si cestu!

1. Jednoduché doplnky vrkoč s, Maangtika 'a kvetov:

To môže byť krásny účes, ak máte na výber len, Maangtika 'vpravo. A, Maangtika 'je doplnkom vlasy, ktorý je dodávaný s pásom pre zdobiť vlasy. Použiť niektoré pramene jazmínu skryť uzol, z ktorého by vrkoč pochádzajú. To je zďaleka najlepšie z južných indických svadobných účesov pre dlhé vlasy!

load...

2., Maangtika 'na vlasy strednej upichovanie a Späť záhybov:

Ak chcete získať tento pohľad, prvým krokom by malo byť sekcie vlasy v stredu v korune. Ďalej len, Maangtika 'by mal byť uvedený odkaz sedieť na lúčenie s tesnou škádlení vlasov na zadnej strane, odkiaľ by skladaná časť štart. Použitie čerstvých kvetov, ako je biely jazmín možno pridať kráľovský dotyk.

3. Elegantný Back Bun:

aj staršie ženy môžu Šport Tento štýlový účes pre party alebo get-spoločne. Budete potrebovať falošné vlasy príslušenstvo, ako buchty dať nejaké hlasitosť na vlasy.

4. Retro štýl s plisé:

Tento retro štýl účes môže byť dosiahnutý tým, že robí Bouffant pridať nejaký hlasitosť na vlasy a potom sa jeho spojenie s elegantnou zloženke prebiehajúcou pozdĺž jednej strany. Akonáhle je natupírované je na svojom mieste, je potrebné zvyšné vlasy byť kartáčovaný na stranu a potom spletené tak to zostane len na tejto strane. Ak nechcete mať vlasy po dobu dostatočne dlhú na ospravedlnenie tento pohľad, potom používanie predlžovanie vlasov sa odporúča. Použitie veľkého kvetu dopĺňa retro vzhľad.

load...

 [Read: Svadobné účesy pre stredné vlasy]

5. Skladaný a Jewelled Look:

Ďalšie populárne jednoduché účesy pre južnú indickej dievčatá, ktorá prepožičiava atraktívny vzhľad je celkom jednoduché štýl. Skúste toto von, iba ak máte správny druh príslušenstva. V prípade, že krátke vlasy, tento pohľad môže byť dosiahnuté predĺžením vlasy predlžovanie vlasov.

6. Bun účes s príslušenstvom:

Tento štýl je pekný twist na tradičné buchta, ktorá je zvyčajne nosí staršími na zátylku. Urobte si doberal späť buchta, nie nevyhnutne na vrchole. Dokončiť vzhľad tým, že zdobí prednú časť hlavy s pekným vlasy príslušenstvo, ktoré je v súlade s, Maangtika ', ale nemá prostredné lúčenie.

7. Pletené účes s drdolu a kvetinové Twist:

To môže byť krásny účes, ak chcete použiť čerstvé kvety vo vlasoch. Budete musieť kvety dvoch kontrastných farieb. Vložte ju do skrúteného móde okolo úhľadne spletené vlasy a accessorize s šperky.

8. Korunovaný a Garland Look:

Tento vzhľad by bola neúplná bez použitia tučne vlasové doplnky. Na samom vrchole je malá koruna odovzdať nebeský vzhľad. Pokus o tento pohľad, iba ak máte luxus mať veľa kvetov k dispozícii.

9. Kvetinové Zabalené a pletené účes:

Vrkoč vlasy úhľadne na celej svojej dĺžke. Pridajte strapce na konci vrkoč. Teraz zabaliť vrkoč s kvetinovými vláknami tak, že sú medzi prameňmi žiadne medzery. Použitie príslušenstva vlasov je voliteľná.

10. Full Length Floral Look:

Ide o ďalší pletené účes, ktorý sa vzťahuje na celú dĺžku s kvetinami. Stredného rozlúčka s pomerne ťažkým, Maangtika 'dokončí vzhľad.

Južnej indickej svadobné účesy pre dievčatá sú viac o skrášľovanie a použitie príslušenstva na vlasoch. Takže na sklade svoj šperkovnicu so správnym druhom vlasové doplnky a ísť dopredu a dostať, že dokonalý vzhľad. Koniec koncov, je to vlasy a make-up, ktorý dopĺňa vzhľad očarujúce oblečenia.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...