Účes

10 úžasných kórejských krátkych účesov Môžete skúsiť

10 úžasných kórejských krátkych účesov Môžete skúsiť

Verte nám, keď hovoríme, "kórejský vlasy je naozaj ťažké udržať akýkoľvek štýl." Ty Dovoľujem si nesúhlasiť? Nám umožňujú roztrhnutie vaša bublina. Pre začiatok, majú príliš hladkú textúru a potom príde extrémne rovno a často rezistentné vlasy. V skutočnosti, tam sú časy, kedy aj vysoká buchta je výzva. Tak, aby vám pomohli s týmto dilemou, sme zaokrúhľuje desať kórejskej krátke účesy, ktoré sú istí, že vás opustí dojem!

Čítajte ďalej vedieť o Ohromujúca kórejských krátke účesy.

1. Bočné Swept Bob

Herečka Han Hyo Joo určite vie, ako sa ju bob s bočnou pozametal rany vyniknúť. Pri svadobnom obrade Joo je roztomilý bob vyzeralo plnej dokonalosti. Aj keď sme zbožňujú ju nastriekať na mieste hnedé účes, ktoré ohrievajú jej tón pleti, jej bočné pozametal rany zvýrazniť oči. Zodpovedali vašim bob s jemným make-up, minimálna doplnkov a jednoduchého súboru pre romantický vzhľad.

2. Elegantný Pixie

Elegantný a elegantné - to lesklý, elegantné škriatok, Kim Nam Joo je vínovej vlasy ju označí ako pravé kráse. Pre koketná a ženský povrch, herečka štýly jej pútavé vínovej odtieň Pixie do lesklý, robiť, zatiaľ čo jej dlhé, zametací rany zvýrazňuje oči.

load...

3. Elegantný Bob s mäkkými Bangs

Nikto štýly elegantná bob lepší ako herečka Jang Young Nam. Milujeme, ako herečka udržiava svoje mäkké rany cez tvár, a jej prírodné hnedé vlasy rozšírila svoje malé, hnedé oči. Duplikovať tento vzhľad, spárovať dlhý bob s bezchybnou make-up a broskyňový ružové pery.

4. Blunt LOB

Potrebujeme fab Pre ​​k Bob štýly? Vezmite si tágo z herečka Ku Hye, ktorý nám ukázal, ako sa štýl dospelý tupé rany. Jo, a dokonca uhladila vlasy čisté a lesklé. Úplne pribitý.

5. Asymetrický zápich

Milujeme súčasnú variantu Ha Ji vyhral v tejto škriatok účes - asymetrické a lesklý až do špiku kostí. V pravom štýle Ha Ji vyhral ju navrhol v námahy elegantným spôsobom, česané cez rany na jednej strane s textúrou a sčesané dozadu strany s pomáda. Herečka Juhokórejský spárovaný účes s ružovou rúžom, minimálny make-up a pohybom mačacie vložky.

load...

6. Soft Side Parted Pixie

Tu juhokórejský herečka júna Ji Hyun rozhodol pre pomerne minimálnu vzhľad. Tento účes dokazuje, prečo Pixies sú tak veľké, že sú jednoduché, ľahko štýl a vyzerajú skvelo na všetkom. Uľahčujú používanie anti-kader sérum, ploché ocele a ľahkým lak na vlasy sa znovu tento úžasný vzhľad, a ste pripravení ísť.

7. Lovely Lob S Bangs

Herečka Ko ra je ďalšie celebrity, ktoré naozaj vyhovuje dlhý bob vzhľad. Ona volumised vlasy, aby to vyzeralo neuveriteľne nádherný a jej bočné pozametal rany ďalej zvýšiť svoju jemnú funkciu. Len žehličky svoje krátke zámky pred spritzing silný lak na vlasy pre definovaný vzhľad.

8. Shaggy Bob

Jeden z našich najobľúbenejších vyzerá, Tazza: The High Rollersactress Kim Hye-soo vyzerá štrajkujúci v tejto nervózny, chlpatý bob. Tento štýlový účes, spolu s jej dlhými, bočné pozametal rany, je veľmi lichotivé pre Kimov tvár - len streknúť stredná pevnosť lak na vlasy a spike vaše vlasy až na bezchybný vzhľad.

9. Chlapčenský Pixie

Keď sú vaše vlasy krátke, že to nie je moc, čo môžete urobiť, pokiaľ ide o štýl. Avšak, herečka Kim Ho Jung s vlasmi na ježka nám ukazuje, ako vytvoriť fab vzhľad s takou krátkou srsťou. Obtiažna, urobiť, aby vytiahnuť, herečku, s ňou dobre upravený a prírodná farba na vlasy, dodáva, že osobitné čaro.

10. Leštená, Brown Pixie

Herečka Choi Yoon Ang demonštruje univerzálny škriatok môže byť. Spôsob, akým sa jemne prečesáva svoje rany v prednej strane je skvelý, pretože dáva vyzerala extra objem, farbu a štruktúru - všetky dobré veci naraz. Ona je spárovaný jej elegantný účes s úplne ohromujúca make-up a ružové pút.

Tak tu to máte - nápadne krátke kórejskej účesy! S dostatkom vyzerá z čoho vyberať, dúfame, že ste našli inšpiráciu vyskúšať nový krátky účes. Ešte nám povedať, ako ste našli tento príspevok! Komentovať v poli nižšie!

load...