Účes

Jednoduchý účes 2 minúty: Princess Braid a Bun

Jednoduchý účes 2 minúty: Princess Braid a Bun

Zo dverí a na úteku.

Väčšina z nás sú vždy v zhone, zatiaľ čo my robíme naše make-up a vlasy. Tie môžu byť málo času, ale viete, že máte hľadať svoj absolútne najlepší. Či už v triede alebo v kancelárii, dobre upravený osobnosť je niečo, čo všetci chceme vykresliť.

Veľké obavy, že väčšina dievčat a žien majú podobne je na vlasy. Väčšina z nás sú ponechané na sebe rovnaké vlasy vyzerať každý deň. Udržať vaše vlasy open sa neodporúča, pretože má tendenciu vyzerať chaotický v polovici dňa. Rana môže byť ťažké vytvoriť prepracovaný účes. Štýlové účesy nejakú dobu trvať.

load...

Zle!

Styling vlasov môže byť veľmi jednoduchá úloha, ako dlho, ako si ísť s niečím jednoduchým. Pick updo, ktoré možno ľahko dosiahnuť a nemusí trvať až veľa času.

Tento konkrétny Princess vlasy opletenie je špeciálne určený pre vás, ak ste málo času. Je to štýl, ktorý vyzerá profesionálne a zostane dal. Spája v vrkoča a buchta vzhľad a bude pripravený v priebehu 2 minút plochých. Znie to zaujímavo? No, postupujte podľa pokynov a vidieť na vlastné oči s týmito dvojminútových účesy!

load...

Princess Braid účes krok za krokom:

Tento výukový program vám pomôže vytvoriť zjednodušenú verziu opletenie štýle princeznej tej Nicole Richie športy v obraze.

Veci potrebné k vytvoreniu vzhľad:

  • Elastický
  • Sponky
  • Vlasový kefa

Ako Braid vlasy:

Krok 1:

Kefou si vlasy dôkladne a odstráňte všetky spleti a uzly.

Krok 2:

Rozhrňte srsť uprostred

Teraz spustite Francúzske opletenie vlasy v prednej časti.

Krok 3:

Pokračovať opletenie až tesne okolo ucha

Teraz zaistite vlasy pomocou malého vlasy pružné

Krok 4:

Opakujte vyššie uvedené kroky na druhej strane, ako

Krok 5:

Zhromaždiť všetky vlasy dokopy spolu s pletenými sekciách

Teraz začnú ich krútenie dohromady.

Krok 6:

Teraz zaistite bochníček pomocou gumičku

Krok 7:

Pomocou sponkami zastrčiť preč všetky voľné pramene

Konečný výsledok

Jedná sa o ideálny štýl, ktorý bude pracovať pre kancelárie, rovnako ako na neformálne deň. Udržuje vlasy pred pádom na tvár a stále dáva vám mäkký a ženský dotyk.

Môžete tiež nosiť tento účes na svadbu, alebo na pláži alebo pri bazéne strany. Príslušenstvo pomocou nejaké zaujímavé vlasy šperky alebo vlasové doplnky.

Tu sú niektoré zaujímavé spôsoby, ako accessorize vlasy:

1. Flowers na strane:

Jedná sa o klasický spôsob, ako nosiť niektoré zaujímavé akcenty vo vlasoch. Veľkú kvetina na boku je vždy krásny spôsob, ako upozorniť na účes.

2. Lace Vedúci skupiny:

Čipkované čelenky sú veľmi, in 'tejto sezóny. Budú okamžite pridať ženský a dievčenskú dotyk celého vzhľadu.

3. Single Flower:

Na tom nie je nič tak krásna, ako na sebe jedinú kvetinu vo vlasoch. Ak je to možné, ísť na skutočné kvety. Môžete tiež alternatívne nosiť umelý jeden.

4. Jewelled luk:

Jedná sa o zábavný doplnok k oblečeniu, a to najmä ak ste mieri do retro tematické party. Dokonca aj inak, môžete ľahko nosiť to, aby si klasický vzhľad a urobiť hlavy otočiť okamžite.

Postupujte podľa pokynov pre účes vyššie a glam ju používať niekoľko zaujímavých nápadov vlasy príslušenstvo. Dajte nám vedieť, ak viete, akékoľvek ďalšie 2 min účesy!

Video On Easy pletenú účesy

load...