Účes

Stylové vlasy s hrebeňmi

Stylové vlasy s hrebeňmi

Nosiť vlasy vo veľkom štýle!

Ach, hrče na temene vášho obľúbeného modelu. Že doberal vlasy updo na červenom koberci. Nemajú jednoducho vyzerajú teplé a sexy! Zakaždým, keď vidíme naše obľúbené dievčatá nosia svoje vlasy tak rozdielne, túžime. Dokonca sľubujeme sami na šport skoro. Ale potom sme sa hodil späť do reality.

Sme si vedomí, že majú svoje osobné stylistu, ktorí trávia niekoľko dobrých hodín styling ich vlasy. Neochabuje. Mám pre vás dobrú správu, ktorá bola skutočne skvelá správa. Aj vy môžete vyskúšať tieto účesy. Ale to, čo potrebujete, aby sa investície. Nebojte sa; Nemienim sa nechať minúť veľkoryso na spoločenské návštevy. Pravé styling hrebene na vlasy sú práve to, čo budete potrebovať spolu s nejakou istotou. A budete pripravení zvládnuť umenia vlasový styling.

load...

6 Different Hair Styling Combs

1. Široké zub hrebene

Som si istý, že máte jeden z nich. Univerzálne použiteľný pre odstránenie spleti z vlasov, široký zub hrebene hladké vlasy von. Môžu byť použité na rovné, kučeravé alebo dokonca kučeravé vlasy.

2. Rat chvost hrebene

Tie by mohli mať tento taky. A ak nie, určite musel vidieť tie si salónu. Tieto vlasový styling hrebene vyzerať ako bežný hrebeň. Jediný rozdiel: rukoväť je naozaj dlhý a so špicatým koncom. Tie sa najlepšie hodí pre styling a deliace vlasy. Chvost časť je tiež používaný robiť mäkké kadere v prednej časti vašich vlasov.

3. Pick hrebeň

Tieto hrebene vlastne premenil príslušenstvo dlhú dobu späť. Sú používané ako vlasy klip. Výbery hrebeň sa používa pre kreslenie všetky vlasy na stredu. Ak uzamknete vlasy s hrebeňom, to robí vaše vlasy viac skákacie a iné. Hrebeň je celkom malý a pomáha pri lúčení rovnako.

load...

4. Styling hrebene s kovovými kolíkmi

Tieto styling hrebene sú veľmi užitočné pre vytváranie rôznych účesy. Pomáhajú pri stanovení Vlasy vyhladzujúci a curling. Kaderníci po celom svete používajú tieto hrebene k štýlu elegantný a trendy účesy.

5. Jemné a široký zub hrebeň (pravidelný hrebeň)

Jedná sa o hrebeň dva-in-one. Používa sa pre pletenie a pony chvosty. Väčšina žien všeobecne uprednostňujú jemné a široký ozubený hrebeň zlúčené do jedného.

6. Škádlení hrebene

Ak chcete rock doberali účes, investovať v tomto jeden. Ako už názov napovedá, podpichovanie hrebeň sa používa pri česaní vlasov, ktorý môže byť ovinutý dohromady, aby drdol. To je najlepšie hrebeň pre vlnité vlasy. Pomáha viazať všetky vlnité vlasy dohromady do opuchnuté ešte horúcu vyzerajúce buchtu.

Go chytiť tieto hrebene a začať SPORT svoj obľúbený účes. Vaši blízki budú ponechané len pýtať, ako dosiahnuť sexy vzhľad.

Rýchle tipy pre používanie úpravu vlasov hrebene

Akonáhle sa dostanete tieto hrebene:

  • Naučte sa techniku ​​používať každý hrebeň špecificky. Môžete sa pozrieť na videá a výukové programy pre styling vlasov pomocou rôznych hrebene.
  • Používajte správny hrebeň pre správny štýl. Napríklad pomocou francúzskymi prvky hrebene pre vytvorenie pokrivený štýl na zadnej časti hlavy. Bočné hrebene pre ťahanie vlasy z tváre, a tak ďalej.
  • Rôzne vlasy dĺžky, strihy a textúr vyžadujú rôzne hrebene. Viete, čo je najlepšie pre vaše vlasy a investovať zodpovedajúcim spôsobom.
  • Textúra vlasy hrá dôležitú úlohu v pomoci hrebeň držať svoje miesto správne. Sprej vlasy, alebo pridať trochu šampónu na hrebeni držať ďalej.

S týmito tipy, sme si istí, že bude stredom príťažlivosti v budúcej party, ktorú navštívite. Dúfať, že teraz máte lepšiu predstavu o styling vlasov hrebene. Napíšte nám svoje cenné pripomienky, ak máte viac takých tipy na vlasy hrebene.

load...