Starostlivosť o vlasy

Top 5 vitamín B pre rast vlasov

Top 5 vitamín B pre rast vlasov

Aj keď sa snažíme pomocou rôznych metód, ktoré sľubujú na podporu rastu vlasov, najčastejšie to nepodarí vykazovať žiadne účinné výsledky. Existujú za zlú alebo žiadnu rastu chĺpkov z rôznych dôvodov. Faktory, ako je nerovnováhou hormónov, nedostatok minerálov a vitamínov, stres, znečistenie a zlé stravovacie návyky sú niektoré z príčin.

Ak hľadáte pre posilnenie a zlepšenie kvality a zdravie vašich vlasov zvnútra, najlepší spôsob, ako je zabezpečené, že dostanete správnu dávku potrebných živín. Jednou z hlavných zložiek, ktoré vám môžu pomôcť získať zdravé a krásne vlasy je vitamín B. Nechajte sa najprv povedať, ako sú spojené Vitamín B a rast vlasov.

Účinok vitamínu B na vlasy rast

Vitamíny a minerály sú veľmi dôležité pre správne fungovanie tela. Poskytujú dostatok výživy pre celé naše telo, rovnako ako folikulov vlasov.

load...
  • Vitamín B - 12 hrá významnú úlohu pri zlepšovaní kvality vlasov.
  • Nedostatočné množstvo vitamínu B - 12 alebo iných rôznych potravín Vitamín B môže viesť k rednutiu vlasov, strata vlasov a zakrpatený rast vlasov.
  • Ak dôjde k náhlej zmene stavu vlasov, dávka vitamínov je potrebné konzultovať s lekárom. Vzhľadom k tomu, vitamín B je vysoko komplexný vitamín, je výhodné správne odporúčané dávkovanie.

Top 5 Vitamín B potraviny určené pre rast vlasov

1. Matice / mandle:

Orechy, ako sú vlašské orechy, arašidy a mandle sú veľmi prospešné, pretože sú vysoko obohatené o omega - 3 mastných kyselín. To má zásadný význam pre regeneráciu vlasov. Predložený zinku v nich zabraňuje vypadávaniu vlasov. Pravidelný príjem z týchto orechov je veľmi dobré pre vaše vlasy a vlasovú pokožku. Vitamín E prítomný v týchto orechov tiež pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov. Brazílske orechy sú považované za obohatený selénom, čo je veľmi dôležité pre správny rast vlasov. Súčasný kyseliny alfa-linolénovej v orechy pomáha úprave vlasov. Väčšina šampóny a kondicionéry z určitých značiek pre starostlivosť o vlasy obsahujú vitamín B známy ako biotín, ktorý je veľmi dobré pre vlasy.

2. Vajcia / mäso:

Bielkoviny sú veľmi dôležitým prvkom a sa nachádzajú vo veľkom množstve v oboch vajec a kuracieho mäsa. Vzhľadom k tomu, vlasy sa skladá z proteínov, náročné vajcia alebo kuracie sú veľmi prospešné. To pomáha pri tvorbe vlasov silný a zároveň klimatizácia za to. Vajcia sú vysoko obohatené o B12 a B7, ktorý sa stará o rozbitie a lieči stratu vlasov. Lámavé vlasy môžu byť vyrobené silnejší príjmom kurčaťa. Egg možno konzumovať surové alebo varené, sa spoliehať na niečí voľby.

load...

3. Salmon:

Zdravá a vyvážená strava môže byť dosiahnutý prostredníctvom konzumácie rýb a lososa. Ryby udržuje vlasy zdravé a silné. Obohatený s omega - 3-mastných kyselín, železa a B12 sa ukazuje ako veľmi prospešné pre zdravie vlasov. Všetky tieto, keď dohromady, pomáha individuálne dosiahnuť lesklé vlasy a zdravú pokožku hlavy. Nedostatok z nich môže viesť k suchých a svrbenie pokožky hlavy. Vegetariáni môžu konzumovať ľanové semienko prekonať tento nedostatok.

4. Šošovka:

Obohatené o kyseliny listovej a železa, šošovky pomáhajú pri správne fungovanie organizmu. Kyselina listová, je vitamín B, pomáha pri sekrécii červených krviniek. Predkladaný železo v nej prenáša kyslík do všetkých buniek. Nedostatok môže viesť k anémii.

5. Cícer:

Obohatené o kyseliny listovej a zinku, je veľmi prospešné pre rast vlasov. Železa a kyseliny listovej spoločne pomáha odstraňovať folikulov vlasov a pomáhajú v raste vlasov.

Ak ste príliš trpia problémami vlasov a chceli zlepšiť zdravie a krásu vašich vlasov, vyskúšajte tieto výživné výbere potravín dnes. Pamätám si, aby nám povedali, čo ste sa snažil a ako vám to pomohlo.

load...