Starostlivosť o vlasy

Top 10 farieb vlasov Od Majirel

Top 10 farieb vlasov Od Majirel

Vo svete farbu vlasov, existuje len veľmi málo mien, ktoré získali renomé, dôveru a lojalitu od svojich užívateľov. S neustále sa vyvíjajúce technológie, to stane sa ťažké pre mnoho držať krok, a výsledkom je, že buď stratiť svojich zákazníkov, alebo budú musieť zatvoriť obchod.

Pre každú ženu, ktorá sa niekedy farebný vlasy alebo dokonca považovaný farbenie to, je tu jedno meno, ktoré je synonymom pre neho: L'Oreal. Áno, L'Oreal je jedným z tých mála značiek, ktoré sa zaviazali k zlepšovať každý produkt, ktorý sa predstaví svoje zákaznícke základne.

Farebná škála Majirel vlasov:

L'Oreal sa neustále hľadajú nové spôsoby, ako lepšie svoj sortiment činidiel na farbenie vlasov, a ako na to! Posledné dieťa na bloku je rad Majirel permanentná farba na vlasy. Tento konkrétny rozsah má farbu z výrazných blondínky do hlbokých prírodných tónoch. Pomocou intenzívne ošetrujúca látky bolo vždy praxou spoločnosti L'Oréal, a to pokračuje s touto radou úžasných farieb. Tu je zoznam farieb a odtieňov, ktoré budú vyhovovať indickej tóny pleti to najlepšie:

load...

1. Golden Brown:

Človek si nemôže pomôcť, ale vzdychať, keď vízia zlaté hnedé vlasy krížia našu myseľ. S Majirel je intenzívny trvalé sfarbenie vzorec, byť pripravený prijať túto víziu na úplne novú úroveň ohromujúce.

2. Golden Copper Blonde:

Áno, ja viem, čo si myslí. , Ako sa bude odtieň blond možno vyhovovalo olivovou pleťou ženy v Indii? ' Verte mi, bude jemné náznaky zlata a medi pomôcť dať farbu vlasov módne zvrat.

load...

3. Copper Mahagon Blonde:

Tri z najpopulárnejších farieb dohromady! Ak chcete si predstaviť, čo to Majirel Farba na vlasy budú vyzerať, predstavte strom s tmavou kôrou, s jesenné lístie na ňom, a sušené listy klesol pod!

4. Light Ash, mahagón Brown:

Dať mahagón svoju skutočnú rodičovskú farbu, tento odtieň môže mať jemné narážky na popol, bude naozaj pracovať so všetkými indickými pleti.

5. Tmavý mahagón, Golden Brown:

Nádych tmavšie ako jeho prirodzenej farby, tmavý mahagón, v kombinácii s klasickým zlatým blondínou, môže mať za následok jedinú vec: božskú awesomeness!

 [Čítajte: čokoládovej farby hnedé vlasy]

6. Tmavo Copper Red Blonde:

Ah! Nakoniec Majirel červená farba vlasov je tu. Je hĺbka medi v kombinácii s červenou a čiarok a POPs zlata je len to, čo doktor objednal pre ženu, ktorá chce maľovať mesto červenú.

7. Hlboká tmavo hnedá:

Klasický pre ženy s belavý alebo svetlou pleťou, temne hnedú je Go-zafarbiť pre ženu, ktorá chce udržať plnú farbu, keď ju ľahko modifikovať od štandardnej čiernej ako uhoľ, že väčšina žien sú tu narodili.

8. Golden Brown Mahagon:

Ďalšie vrah kombinácia Loreal Majirel farba vlasov je tmavo hnedá s odleskami zlata. Neviem ako vy, ale táto farba je niečo, čo by som určite vyskúšať, keď budem mať ďalšie účes.

9. Meď Mahagon Brown:

Tmavšie verziu svojho blond náprotivok, toto je všetko o štýle, kultivovanosti, glamour a šmrnc. Tmavá hriva s podpichovanie náznakmi medi je ideálny pre vzhľad drzá.

10. Čierna:

Udržanie stále rastúcu popularitu tmavé vlasy a príťažlivosť k tejto exotickej farby na mysli, Majirel má tiež prirodzenú čiernu farbu. Určený pre ženu, ktorá vie, čo chce.

Všetky Majirel Farby sú bez amoniaku. Poskytujú kompletné šedej pokrytie ako je štandardná akéhokoľvek L'Oreal sfarbenie produktu. To má dokonca aj svoj vlastný rozsah farieb, osobitne navrhnuté pre upozorňuje. Farby sú trvanlivé a poskytujú lesklý povrch na vlasy, niektoré z nich môžu dokonca nazvať reflexné. Takže, keď sa vám darí sám jeden z týchto nádherných farieb vlasov?

Aký je váš obľúbený Majirel Farba na vlasy? Ste použili niektorý pokiaľ tieto odtiene? Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...