Starostlivosť o vlasy

Ako pomáha jód pri raste vlasov?

Ako pomáha jód pri raste vlasov?

Ste zápasí s vypadávaním vlasov? A budete potrebovať jednoduchý a prirodzený spôsob vysporiadať sa s? Tu je niekoľko rýchlych a zaujímavé fakty o prirodzený prvok, ktorý pomáha rast vlasov ako zázrakom. Tento príspevok je konkrétne o jódu a rast vlasov.

Každý z nás túži po zdravé, lesklé a krásne vlasy. Bohužiaľ, padanie vlasov sa zdá byť spoločný problém, ktorým čelíme. Z tohto dôvodu by sa snažíme zistiť, ako sa postarať o naše vrcholnej slávy prirodzene. Jeden jednoduchý spôsob, ako by sa obohacujú náš jedálniček s jódom potravín bohatých, pretože pomáhajú udržať vlasy zdravé.

Áno, jód je dôležitým prvkom pre rast vlasov a to najmä v dnešnom znečistenom prostredí. Jeho nedostatok je jednou z hlavných príčin vypadávanie vlasov, ktoré si ľudia neberú vážne.

load...

Nedostatok jódu je veľmi závažný problém, ktorý začína, keď potravinársky priemysel nahradený jód s brómom asi 40 rokov späť. Bróm je spracované potraviny zosilňovač, dnes široko používané v cestoviny, sušienky, pečivo a iné pečiva.

Je jód dobré pre rast vlasov

Ak ste v súčasnej dobe zažíva vypadávanie vlasov, môže to byť dobrý nápad mať jódové bohatú stravu. Je to preto, že vypadávanie vlasov môže byť jedným z najčastejších príznakov nedostatku jódu. Jód, v kombinácii s železo, zinok a horčík je považovaný za jedného z najlepších minerálov, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé a lesklé vlasy. Aby sa zabránilo vypadávaniu vlasov, budete musieť splniť jódu požiadavku vášho tela. Ak je vaše telo je deficitný jódu môže spôsobiť hypotyreózu. V hypotyreózy, bunkového metabolizmu v našom tele sa spomaľuje, čím sa znižuje energiu vlasových buniek získaných aby správne fungovali. Nedostatok jódu môže nielen vás vrhnúť vlasy na hlave, ale aj na obočie.

Jód je povedal, aby bol kľúčový prvok pre rast a silu vlasov. Aj keď môžeme získať nejaké syntetické jódu v kuchynskej soli, naše telo si ťažko postavené na roveň. Preto je vhodné konzumovať jódu v jeho rodiacu alebo vegetariánsku formu.

load...

Niektoré z výhod jódu pre rast vlasov, sú nasledujúce:

  • Jód má schopnosť obnoviť vlasy. Teraz musíte sa pýtať, ako na to? V skutočnosti, jód zabije špongiu, ktorá sníva koniec vlasových folikulov. Jód tiež obsahuje niektoré silné antiparazitárne, antivírusové a antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáha udržiavať zdravie pokožky hlavy.
  • Jód tiež stimuluje štítnu žľazu, ktorá pomáha pri zvyšovaní svoj rast vlasov a udržuje svoju silu.
  • Pretože jeho antibakteriálne a anti-parazitických vlastnosťami, ale tiež pomáha v boji proti infekcii na pokožke hlavy, ktorá vymaže folikuly a korene. Tým sa automaticky robí cestu pre vlasy rast na rýchlym tempom.
  • Jód tiež zamedzuje suché vlasy, vypadávanie vlasov a šedivenie problém.
  • Jód je vaše vlasy husté a posilňuje ich od korienkov.
[Čítajte: Kyselina listová na vlasy rast]

Existuje veľa jódu doplnkov dostupných na trhu. Môžu pracovať skvelé pre boj proti problematike vypadávaniu vlasov. Ale je tiež dôležité, že budete konzumovať správne množstvo jódu. Nadmerná konzumácia jódu môže byť nebezpečné. To znižuje prietok krvi a brzdí rast štítnej žľazy. Môže sa ukázať toxické ak sú používané príliš často.

Ak chcete zvýšiť svoj rast vlasov a zabrániť vypadávaniu vlasov, mali by ste príjem jódu doplnok po dobu 3 až 4 dni. Potom by ste sa mali zastaviť jeho spotrebu na ďalšie 4 dni a potom sa začať znova. Tento režim sa odporúča, pretože pomáha dodržiavať prirodzený cyklus organizmu. Tak, aby sa opravy a liečiť telo potrebuje odpočinok. Zlom 4 dni medzi nimi pomôže udržať prirodzený cyklus organizmu, a preto by sa zvýšiť účinok jódu. Množstvo jódu, ktorý z nich by mal konzumujú sa môže líšiť od osoby k osobe.

Takže, ak ste sa rozhodli konzumovať doplnok jódu, potom by ste mali prísne dodržiavať pokyny uvedené na neho, inak konzultujte s lekárom.

Skúste túto jednoduchú techniku ​​a dosiahnutie krásne a zdravé kučery. Nezabudnite sa podeliť o svoje cenné spätné väzby!

load...