Starostlivosť o vlasy

Najlepšie čajové stromové šampóny - naša top 10

Najlepšie čajové stromové šampóny - naša top 10

Tea tree je esenciálny olej, ktorý je široko používaný v kozmetickom a liečivého priemysle podobne. Známy z jeho antibakteriálne a antiseptické vlastnosti, tea tree olej pomáha pri odstraňovaní škvŕn a akné. Tiež sa používa pri manipulácii s problémami s vlasmi ako lupín a svrbenie pokožky hlavy. Tu som sa zoznamom prvej desiatke šampóny, ktoré obsahujú tea tree olej a efektívne konať. Väčšina z nich sú ľahko dostupné s chemikov, kozmetických predajniach a tie medzinárodné možno ľahko kúpil on-line!

Začnime s prehľadom teraz, nie?

Najobľúbenejším Tea Tree Šampóny

1. Jovees tymián a Tea Tree Anti Shampoo:

To tea tree oil šampón z Jovees je veľmi obľúbený produkt, pretože účinne lieči lupiny. Vzhľadom k tomu, monzúny sú tu, my všetci musíme udržať sa od lupín a tento šampón tomu slúži dobre. Je to predáva za Rs. 194 / - na 250 ml.

load...

2. Health Aid Tea Tree Shampoo:

Tento šampón obsahuje tea tree olej ako hlavnú zložku a je známe, že je účinný čistiaci prostriedok. Tvrdí dať mäkké a lesklé vlasy a zároveň zbaviť lupín. Je k dispozícii v predných on-line nakupovanie portály. To stojí Rs. 850 / - na 250 ml.

3. Paul Mitchell Tea Tree Special Shampoo:

Byť šampón z radu Paul Mitchell, tento šampón rozhodne vyhral mnoho dám umdlévající cez jeho skvelý spôsob, ako sa dostať lupiny off. Tiež spracováva poškodené vlasy dobre a napĺňa toľko potrebnú vlhkosť. Je k dispozícii pre Rs. 2951 / - (10,14 unca)

load...

4. Baba Ramdev Patanjali Kesh Kanti Šampón s rozmarínom a Tea Tree Oil:

To desi šampón z Baba Ramdev je běsnil jeden! Obsahuje rozmarín extrakty s tea tree olej a tým dodáva lesk vlasov a zároveň zabraňuje tvorbe lupín tiež. Je to predáva na Rs.110 / - na 200 ml.

5. Avalon Organic Tea Tree Shampoo:

Tento šampón je rozhodne víťazom - čo s tým zmierňuje jeden z svrbenie pokožky hlavy, znižuje odlupovanie kože a zbaviť sa lupín. Obsahuje dostatočné množstvo výťažky tea tree oil čo z neho robí efektívne šampón. Za 11 OZ, stojí Rs.750 / -

6. Avon Naturals Tea Tree a Mint Anti Shampoo:

Avon ponúka vynikajúce šampón a to nie je nikto iný ako Avon Naturals Tea Tree a Mint Anti Shampoo. S dobroty tea tree olej, odstraňuje lupiny, zatiaľ čo obsah mäta osvieži pokožku hlavy a zmierňuje svrbenie na z skalp.

7. Fabindia Tea Tree lupinám Control Shampoo:

Tento šampón z Fabindia je známe, že je účinný šampón, ktorý odstraňuje lupiny a tiež znižuje odlupujúce sa kože. Byť jemným šampónom, môže byť použitý každý deň bez obáv z poškodenia vlasov. To tiež znižuje padanie vlasov. To stojí Rs. 250 / - na 250 ml.

8. Giovanni Šampón Tea Tree Triple Treat:

Tento známy šampón od Giovanni obsahuje tea tree oil extrakty, ktoré uľahčiť lupiny. To tiež zabraňuje vysúšaniu pokožky hlavy a šupinatá koža. Je to jeden z najlepších predajcov, ako sa to hodí všetky typy vlasov. To má nulovú sírany. To stojí Rs. 495 / - 8,5 oz.

9. Aloe Veda čistiace proti lupinám Šampón s Tea Tree Oil:

Báječná šampón z Aloe veda, to proti lupinám šampón tiež pomáha dosiahnuť mäkké, hodvábne kučery. Obsahuje rozmarín olej, neem olej, med a aloe vera taky. To môže tiež byť používaný každý deň, ako je to mierne. Je to predáva za Rs. 230 / - na 200 ml.

10. Vedic Linka D Clean Shampoo:

Vedic Line ponúka šampónu D Clean, ktorý obsahuje ropy výťažky tea tree, výťažky z tymianu, kyselinu salicylovú, ktorá je známe, že proti septik a antibakteriálne. Jedná sa o účinný čistiaci a ešte mierne jeden. To stojí Rs. 180 / - na 200 ml.

Sú to moje najlepšie tipy na šampón s Tea Tree Oil dievčat, aké sú tvoje? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Zostaňte nádherný!

load...