Starostlivosť o vlasy

Ako opraviť oranžové vlasy po bielenie - 5 dokázaných metód

Ako opraviť oranžové vlasy po bielenie - 5 dokázaných metód

Snažíte sa zdvihnúť niekoľko odtieňov off o vaše vlasy, očakával krásny odtieň blond, ale skončiť s mosadzné oranžovej miesto. Kým oranžové vlasy nie je najhoršie farby na palete, môže byť veľkým sklamaním skončiť s ňou po bielení zasadnutí, najmä ak sa ukáže, že je nerovnomerné a nerovnomerný. Stalo sa tak na viac ako niekoľko z nás, a to je jeden z najviac frustrujúca vecí na tejto planéte. Na konci, budete nútení urobiť výlet do kaderníka opraviť oranžovo.

Upevnenie oranžovej vlasy v skutočnosti nemusí byť tak ťažké. Končí s oranžovými vlasmi nie je vôbec neobvyklé. V skutočnosti, ak sa pokúsite odfarbiť veľmi tmavé vlasy, je pravdepodobné, že 8 z 10 krát, budete skončiť s mosadzné vlasmi. Avšak, mali by ste vedieť, že existuje spôsob, ako sa môžete zbaviť svojho oranžovú farbu vlasov sami.

Nižšie sa dozviete, ako opraviť oranžové vlasy po bielení a päť rôznych spôsobov, ako ísť o to robiť. Než sme sa dostať do natvrdlý-kostrbata podrobnosti o tom, ako opraviť mosadzný vlasy, nech je prvý hovoriť o tom, prečo sú vaše vlasy zmení na oranžovú na prvom mieste.

load...

Prečo vlasy sfarbí do oranžova?

Kým bielenie robí zosvetliť vlasy, to nie je zbaviť prírodného pigmentu, ktorý dáva vlasy jeho farbu. Všetky brunety majú oranžové a červené tóny na vlasoch, čo je zvyšková farba dostanete potom, čo ju odfarbiť.

Tento graf ukazuje základný pigment, ktorý každý odtieň farby vlasov má a akú farbu budete s najväčšou pravdepodobnosťou skončí s po bielení na pravej strane. Ako môžete vidieť, ľudia s tmavými vlasmi mať tie oranžové tóny vo vlasoch, čo je viac náchylný k skončiť s oranžovými vlasmi po zosvetlenie zasadnutí.

Ďalším dôvodom pre získanie oranžovej vlasy je nahromadenie minerálov vo vlasoch. Pokiaľ máte svetlé vlasy, je pravdepodobné, že zaberajú žlté a oranžové tóny s použitím výrobkov, ktoré obsahujú sulfáty.

load...

Ako opraviť oranžovými vlasmi po odfarbení

Existuje celý rad spôsobov, ako opraviť oranžové vlasy, ale základný logika, ktorým je neutralizovať farbu. Pozriete Ak sa na farebnom bicykli nižšie, zistíte, že rôzne odtiene modrej neutralizovať rôzne odtiene oranžovej a neutralizujú ich. To je dôvod, prečo väčšina tónovacie šampóny obsahovať modré alebo fialové pigmenty, aby sa odstránili oranžové a žlté tóny.

Ako opraviť oranžovými vlasmi s tonerom?

Zásobník pomáha odstrániť mosadzné oranžovej a žltej tóny z vašich vlasov k ich neutralizáciu a dá vám chladné tónovaný farbu vlasov. Môžete ju použiť v kombinácii s peroxidom hneď po odfarbiť vlasy. Možno budete musieť zmierniť vaše vlasy viac ako raz získať požadované výsledky.

Ako si vybrať Toner?

Ak vaše vlasy má viac žlté tóny než oranžovou ty, použite fialové tónovacie šampón alebo toner, ako je Wella Colorcharm T18. Ak máte viac ako oranžové tóny žltej, budete musieť použiť modrej tónovanie šampón priebehu niekoľkých týždňov k neutralizácii oranžovo. Ako je vidieť na farebnou stupnicou, pomocou opačnej farby neutralizovať vaše vlasy je najlepší spôsob, ako ju zmierniť.

Ako sa prihlásiť Toner?

Budete potrebovať dobrú toner pre vaše vlasy, aplikačný štetec, plastový misku a objem 10 alebo 20 developer ju miešať s.

 • Zmiešajte toner a peroxidu v pomere 1: 2.
 • S aplikačným kefkou, začať používať toner a developer zmesi do vašich vlasov.
 • Akonáhle sú všetky oranžové bity sú pokryté, nechajte toner vo vlasoch po dobu kratšiu ako 45 minút.
 • Opláchnite tónovacie šampón, alebo šampónu síranu bez.

Ako opraviť oranžovými vlasmi s krabicou Dye?

-Li vaše vlasy je preč nerovnomerný s kúskami blond a oranžovej, problém bol pravdepodobne fakt, že ste nevyužili dosť farbivá alebo bielidlá. Riešením je znovu robiť si vlasy, a tentoraz si priateľa, aby vám pomohol von. Sekcia vlasy a uistite sa, že farbivo / bieliaci sa rovnomerne aplikuje. Na opravu oranžové vlasy box farbivá postupujte podľa nasledujúcich krokov.

 • Získať dostatočné farbivo pokryť celý vlasy.
 • Časti vlasy do tenkých sekcií, ktoré možno ľahko pokryť.
 • Zaobstarať priateľa, ktorý vám pomôže so žiadosťou, aby bolo zabezpečené rovnomerné rozloženie produktu.
 • Nechajte farbivo sedieť na odporúčanú dobu.
 • Končíme šampónovanie a klimatizácie.

Ako opraviť Orange Hair až svetlohnedý?

Použitie stredne blond popola farbenie vlasov je ďalší dobrý spôsob, ako zmierniť oranžové vlasy na chladnom svetle hnedého odtieňa. Použitie popola blondínka farbivo na tmavšie oranžové vlasy budú neutralizovať pomaranč, bez zosvetlenie vlasov príliš veľa, takže vám s krásnym svetlo hnedým odtieňom.

 • Kúpiť svetlejšiu popolavá blond farbu než ten, ktorý vám dal svoju oranžovej vlasy.
 • Naneste ho rovnomerne po všetky pokyny.
 • Nechať ho sedieť za odporúčanú dobu a potom opláchnite šampónom. Stav vašich vlasov.

Ako opraviť Oranžové vlasy blondína?

Najlepší spôsob, ako ísť od oranžovými vlasmi na blond, je znovu odfarbiť vlasy po dvoch týždňoch, aby zostúpil do žltej tóny, ktoré sú ľahšie k neutralizácii. Akonáhle sa dostanete nejaké žlté tóny, môžete si nechať vlasy takto, ak ste spokojní s farbou. Môžete tiež použiť popola blond box farbivo na neutralizáciu a zosvetliť farbu vlasov.

 • Kúpiť dobrý bieliace prášok, 30 obj developer a, a platinový alebo popol blond poľa farbenie vlasov.
 • Kombinovať bielidlo a developer v pomere 1: 2 v plastovej misky.
 • Naneste ju na vlasy a nechať ho sedieť po dobu 30 minút
 • Umyť si vlasy a počkať najmenej dva dni pred použitím boxu farbivo.
 • Postupujte podľa pokynov na box farbivá neutralizovať žlté tóny vo vlasoch.

Ako opraviť oranžovými vlasy prirodzene doma?

Môžete tón sa vaše vlasy doma pomocou prírodných ingrediencií. Existujú dva spôsoby, ktorými sa môžete riadiť tón vlasov:

1. Hollyhock byliny a ACV

Pre túto metódu, budete potrebovať 2 lyžice jablčného octu, 1 unca Hollyhock bylín a 1 šálku vody.

 • Variť vodu. Pridajte Hollyhock byliny a jablčného octu na neho
 • Táto zmes, kým sa zahusťuje zahriať a potom ho nechajte vychladnúť
 • Naneste hustú zmes na vlasy a masážou
 • Nechať ho sedieť po dobu 10 minút a potom opláchnite šampón a kondicionér sulfátu bez

2. Jablčný ocot Rinse

Môžete použiť jablčného octu opláchnite tón vaše vlasy. K tomu budete potrebovať pár kvapiek modrej alebo fialovej farby tekuté potraviny, 2 lyžice jablčného octu, 2 - 3 lyžice kokosového oleja a 1 šálku vody.

 • Aplikovať kokosový olej na vlasy, než pôjdete do postele
 • Urob zmes z ostatných ingrediencií
 • Umývanie a stav vašich vlasov v dopoludňajších hodinách. Po tejto vyššia o oplachovanie vlasov s ACV a potravinárske farbivo zmesi
 • Tento postup opakujte každé dva týždne, než uvidíte výsledky

Ak ste boli zvedaví, ako opraviť oranžové vlasy doma, to boli všetky spôsoby. Pridajte trochu modrej alebo purpurovej potravinárske farbivo do svojho sulfátu bez šampón a kondicionér pre vytvorenie svojej vlastnej posilňovacie šampóny, ktoré minimalizuje pomarančovou hromadeniu. Chváliť svoj nádherný mosadzný bez vlasy po vyskúšaní týchto metód tónovanie.

Máte niektorý z vašich vlastných posilňovacími tajomstvo? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...