Starostlivosť o vlasy

6 jednoduchých spôsobov kontroly pádu vlasov v lete

6 jednoduchých spôsobov kontroly pádu vlasov v lete

Zápasí s vlasmi na jeseň tento rok v lete? Tired of vyskúšať čokoľvek a všetko, ale nič sa zdá fungovať? Nebojte sa, tu budeme zdieľať niektoré staré dobré prírodné prostriedky, ktoré pomáhajú znižovať padanie vlasov, ktoré sú istí, aby pomohol!

Príďte v lete a my všetci vyvediem slnečné okuliare, opaľovacie krémy a pripravte sa vyhrievať na slnku. My všetci milujú leto, ale viete, že môžete prísť o vlasy v lete? No, áno! Vypadávanie vlasov v lete je celkom bežné, takže sa nemusíte trápiť ani byť zaskočený, keď váš kefka vytiahne niekoľko ďalších prameňov. Táto strata vlasov možno ľahko ovládať.

Vypadávanie vlasov môže zhoršiť v dôsledku určitých ochorení, jeho liečbu, gény a životný štýl. Nedopustite, aby tento rok v lete byť dôvod, aby ste sa starať o vypadávanie vlasov, alebo stratiť prespať. Namiesto toho, uvoľniť a užiť pre pomoc je na dosah ruky. Existuje množstvo liečebných krémov a dostupných riešení pre vypadávanie vlasov. Len málo z nich sú dobré a efektívne hoci. Ale ak máte pocit, nechcete sa spoliehať na tie liečebné krémy a roztoky; dobre si môžete tiež vyskúšať niektoré staré dobré prírodné prostriedky, ktoré bude určite zníženie padanie vlasov.

load...

Ako zabrániť vypadávaniu vlasov v lete doma?

1. Olejové masáže:

Kto nemá rád teplé olejovú masáž? Nielenže to omladzuje svoje zmysly, ale tiež robí dobre na vlasovú pokožku. Teplá olejová masáž pomáha vlasové korienky získať silnejšie a môže zabrániť padaniu vlasov. Použiť niektoré silice masírovať pokožku hlavy. Zamilujete si jeho vôňu a bude upokojiť vaše zmysly. Masáž teplým olejom trikrát týždenne a uvidíte pozoruhodnú zmenu vo svojom kvalite vlasov. To tiež zvyšuje prekrvenie pokožky hlavy robiť vlasovej korene silnejšie.

Niektoré z najlepších olejov, ktoré môžu byť použité, sú kokosový alebo mandľový olej. Ak si myslíte, mandľový olej je príliš drahé, môžete jednoducho použiť kokosový olej - lacná a najlepší! Dokonca horčicový olej je dobré pre skalpu a vlasových folikulov. Masážny olej je tiež skvelý pnutie aktivitu.

2. Použitie prírodných produktov:

Ak ste trpia vypadávanie vlasov, je to najlepšie, aby chemické výrobky na uzde. Namiesto toho si vybrať prírodných ingrediencií, ako je kokosové mlieko. Kokosové mlieko je bohaté na výživu, ktorá je požadovaná za vlasy. To tiež udržiava vlasy jemné a živý.

load...

Olejové extrakty z egrešov (Amla) má tiež upokojujúce účinky a pomáha pri kontrole padania vlasov. To pomáha udržať chladnú hlavu a je tiež účinná liečba lupín. Nezabudnite, že lupiny je tiež príčinou padania vlasov, preto egreše extrakty pomáhajú v boji proti príčiny vypadávanie vlasov!

3. Výťažky z ovocia:

Niekoľko prírodných surovín, ako je pšenica trávy a aloe-vera pomáha znižovať padanie vlasov. V lete váš skalp môže ísť suché? Suchá pokožka hlavy môže zhoršiť padanie vlasov. Aloe-vera juice a pšenice trávy boj suchosť a udržať vlasy jemné a skalp vlhký. Tieto šťavy tiež podporovať rýchlejší rast vlasov. A ak to nestačí, ale tiež zabraňuje infekcii pokožky hlavy a posilňuje vlasy zvnútra. Čisté skalp je nevyhnutný pre zdravé vlasy, a tak usilovať o udržanie svojho skalp čistý k zníženiu vypadávania vlasov v lete. Môžete použiť tieto ingrediencie dvakrát týždenne na vlasovú pokožku.

4. Diéta:

Pokiaľ ide o zdravie, starostlivosti o pleť, alebo dokonca starostlivosť o vlasy - slovo diéta sa opakuje obrovské množstvo časov. Výhody vyváženého jedlá sú tak hlboké, že jeho zmienka je jednoducho nevyhnutné. Zdravá strava je veľmi dôležité pre rast vlasov. Orechy, ako sú mandle a vlašské orechy podporujú rast vlasov. Konzumujúci zelená listová zelenina podporiť silnejší rast vlasov a tiež zabrániť pádu vlasy v lete. Zdravé vlasy potrebujú bielkoviny, vápnik a minerály. Všetky z nich sú k dispozícii v správnom množstve v listová zelenina, mlieko, vajcia a strukoviny. Majúce jednu časť niektorej z týchto látok, budú užitočné pri ovplyvňovaní padania vlasov.

5. Zmeniť spôsob, akým zaobchádzame s vašimi vlasmi:

Ak ste už trpia vypadávanie vlasov, môžu malé zmeny ísť dlhú cestu. Napríklad zmeniť k jemným šampónom. Dokonca aj detský šampón je dobré, pretože obsahujú veľmi menej chemikálií. Použite široký ozubený hrebeň. Klastrov kefy môže vytiahnuť vaše vlasy ťažké spôsobuje pád. Nevystavujte pokožku hlavy k drsnému slnečného žiarenia v lete. Keep it chránený tým, že nosí klobúk alebo šatku.

6. Hydratácia:

V lete, dostanete dehydrované veľmi rýchlo. Piť veľa vody tiež zabraňuje padaniu vlasov. Voda je prírodný prostriedok pre niekoľko podmienok. Keď budete piť vodu, čo sú bunky v tele okamžite ju absorbovať. To vám pomôže udržať vlasové folikuly vlhké a flexibilné. Textúra srsti tiež zlepší, keď budete piť veľa vody. Lekári navrhujú piť najmenej 5 - 6 fliaš vody denne. Škodlivé toxíny sú prepláchnuť z tela pomocou vody.

Vlasy potrebujú náležitú starostlivosť v priebehu leta. Skúste tieto jednoduché, ale účinné prostriedky, ktoré pomôžu minimalizovať padanie vlasov. Prosím, neváhajte sa podeliť o svoje názory cez sekcii Komentáre nižšie.

load...