Starostlivosť o vlasy

Ako pomáha kokosový olej Zabrániť vypadávaniu vlasov?

Ako pomáha kokosový olej Zabrániť vypadávaniu vlasov?

Kokosový olej bol vek starý liek na všetky druhy problémov vlasy. Lupiny na suché vlasy, je to riešenie pre všetky problémy vlasov jednu zastávku. Je to stav vlasov a zlepšuje zdravie nielen pokožky, ale aj pokožku hlavy, pretože jeho antibakteriálne, antimikrobiálne a zvláčňujúce vlastnosti (1). Toto, pridal sa k jeho razantné vlastnosťami z neho robí ideálny ingrediencie pre starostlivosť o vlasy (2).

Kvôli schopnosti oleja v riadiť väčšinu problémov vlasy, je to účinný prostriedok proti vypadávaniu vlasov rovnako. Nižšie sú uvedené rôzne spôsoby, ktorými kokosový olej pomáha vlasy a udržuje ju zdravú.

Kokosový olej pre vypadávanie vlasov Liečba - Ako to pomôže

1. Posilňuje korene

Kyselina laurová prítomná v kokosovom oleji je vysoko antibakteriálny, čo je ideálne pre udržanie zdravia pokožky hlavy. To udržuje zdravé vlasové folikuly tým, že drží baktérie v šachu (3).

load...

2. Zabraňuje Hygral Únava

Hygral únava alebo opuch vlasu, sa stane, keď je nadmerná vlhkosť absorbuje do pokožky, čo spôsobuje strapatenie ako pokožka vyschne. Ide najmä stane, keď je vlhký alebo ak šampón vlasy príliš veľa. Kokosové pulty ropy to ako jeho olejové príroda tesnenie v požadovanej vlhkosti vo vašej vlasu a zároveň zachovať prebytočnú vonkajšia vlhkosť von.

3. Bráni proteín Strata

Kokosový olej preniká hlboko do vlasu a udržiava proteín uzamknuté v. Pretože olej je triglycerid kyseliny laurovej, má vysokú afinitu k proteínom (4). Preto, s povrchovou aplikáciou kokosového oleja, straty bielkovín je zabránené.

4. Poskytuje výživu

Kokosový olej je skvelým zdrojom živín a antioxidantov, ktoré sú dobré pre vaše vlasy. Udržuje vaše vlasy dobre živené. To zbaví lupín a podporuje rast vlasov, aby vaše vlasy vyzerať silná a zdravá.

load...

5. Vlhkosti Retenčné

Olej udržuje vaše vlasy pred dostať dehydratácii. Je to veľká prírodný kondicionér, ktorý udržuje vlhkosť vo vlasoch zamknuté v. Vaše vlasy sú neustále smäd pre vlhkosť, takže pomocou kokosový olej je dobrý spôsob, ako udržať ju hydratovanú.

6. Zabraňuje vírusovým a bakteriálnym infekciám

Antibakteriálne a antimikrobiálne vlastnosti kokosového oleja robí ideálne riešenie, ktoré zabraňuje vírusových a bakteriálnych infekcií. To ešte udrží otázky, ako lupiny a vši na uzde.

7. Zlepšuje krvný obeh

Masírovanie kokosový olej do pokožky hlavy zlepší krvný obeh a zabezpečiť, že živiny v krvi dosahu a vyživujú vaše folikulov a zaistiť, aby vaše vlasy rastú von zdravé a silné.

8. Vlastnosti chladenie

Kokosový olej je skvelý zložka pre použitie v lete, alebo keď váš skalp je podráždená, pretože sa jedná o chladiacej kvapaliny. Chladiace príroda upokojuje nejaké vredy alebo podráždenie a udržuje vaše vlasy z pocitu príliš lepkavé v lete.

9. Lepšie Vlasový kondicionér

Kým kupovaný komerčné kondicionéry srsť vlasy s chemickými látkami a nechať ho pocit hladké a stabilizuje sa na povrchu, to robí len málo pre zlepšenie zdravia vašich vlasov. Kokosový olej pôsobí zvnútra uzamknúť vlhkosť vo vlasoch dlhšie, zlepšenie zdravotného stavu vašich vlasov.

10. Anti-lupinám Agent

Aj keď existuje mnoho príčin lupy, siahať od kožných ochorení plesní, kokosový olej môže upokojiť tento chronický problém a zmierniť jej príznaky. To funguje veľmi dobre najmä pre suchú pokožku hlavy, ktorá je odlupujúce sa, ako to hydratuje pokožku hlavy a obnovuje jej zdravie.

Ako používať kokosový olej pre rast vlasov?

Existuje mnoho spôsobov, v ktorých môžete použiť kokosový olej pre rast vlasov, máme uvedené päť najúčinnejších spôsobov, ako používať kokosový olej pre vypadávanie vlasov a podporiť rast vlasov.

1. Hlboký Klimatizácia s kokosovým olejom

Budete potrebovať
 • 2 - 3 lyžice kokosového oleja
 • Hrebeň
 • Sprchová čiapky
procedúra
 1. Umyte si vlasy šampónom. Preskočiť klimatizáciou. Nechajte ju uschnúť.
 2. Rozohrejte kokosový olej umiestnením do misky a potom sa nechať, že misa sedieť vo väčšej ten, ktorý má teplú vodu.
 3. Akonáhle sú vaše vlasy úplne suché, začať používať kokosový olej na vlasy a vmasírujte do pokožky hlavy.
 4. Česať si vlasy, aby zabezpečili, že kokosový olej je potiahnutý každý pramienok a potom dať svoje vlasy.
 5. Pokrývajú vlasy so sprchou viečkom a nechať ho sedieť po dobu 45 minút až hodinu. Môžete si tiež nechať ju cez noc.
 6. Opláchnite šampónom a podmienkou. Namiesto toho, klimatizácia, môžete tiež použiť trošku oleja na končeky vlasov po umytí.

2. Detangle vaše vlasy s kokosovým olejom

Budete potrebovať
 • 1 lyžica kokosového oleja
 • Hrebeň
procedúra
 1. Heat 1 lyžicu kokosového oleja v miske tak, že sa topí.
 2. Akonáhle je pri izbovej teplote, naneste malé množstvo ku končekom vlasov.
 3. Spustite detangling vlasy s hrebeňom.

3. Boj Lupiny s kokosovým olejom

Budete potrebovať
 • 2 lyžice kokosového oleja
 • Uterák
procedúra
 1. Rozohrejte kokosový olej, kým sa nerozpustí.
 2. V noci, na čerstvo premyje a vysuší hlave jazyku masírovať kokosový olej.
 3. Potom, čo ste sa vzťahuje celý skalp, zabaľte hlavu do uteráka a ísť spať.
 4. Zmyť olej šampónom a stavu.

4. Použite kokosový olej ako základňa pre farba vlasov

Budete potrebovať
 • Uterák
 • Hrebeň
 • Plast misa
 • 2 - 3 lyžice kokosového oleja
 • Box na vlasy (s developerom)
procedúra
 1. Roztaviť kokosový olej a srsť vlasy s ním hojne. Česať vlasy pre rovnomerné pokrytie.
 2. Namiešajte farbivo a developer v mise.
 3. Aplikovať farbivo zmes cez naolejované vlasy a nechať ho sedieť na odporúčanú dobu.
 4. Zmyť šampónom.
 5. Akonáhle sú vaše vlasy suché, zabaľte hlavu do uteráka nechať zafarbiť ďalší súbor. Spať s uterákom na.

5. Kokosový olej pre ochranu vlasov pred slnkom škodu

Budete potrebovať
 • Spreji
 • Voda
 • 1 lyžica kokosového oleja
 • Hrebeň
procedúra
 1. Zmiešajte kokosový olej v spreji naplnené vodou.
 2. Pretrepte fľašu a streknúť to cez vaše vlasy.
 3. Česať vlasy pre rovnomerné pokrytie.
 4. Môžete použiť tento streknúť niekoľkokrát po celý deň. Olej bude chrániť vaše vlasy pred poškodením slnkom.

Príčiny vypadávania vlasov

1. Nutričné ​​Nedostatky

Nedostáva dostatočné množstvo živín môže mať negatívny vplyv na zdravie vašich vlasov, čo vedie k vypadávaniu vlasov. Cez náročné vitamín A, alebo nie je dostatok železa môže vyvolať odpoveď v podobe vypadávanie vlasov (5, 6). Vzhľadom k tomu, väčšina vašich vlasov sa skladá z bielkovín, nedostatok to môže tiež viesť k vypadávaniu vlasov.

2. Hormonálna nerovnováha

Dihydrotestosterón, alebo DHT, ktorý je silnejší forma mužského hormónu testosterónu, je príčinou straty vlasov u žien (7). Nedostatok estrogénu môže tiež viesť k nesprávnemu rastu vlasov ako ženský hormón stimuluje rast (8).

3. Hubová infekcia na pokožku hlavy

Plesňové infekcie, ako je pásový opar, folikulitída, Piedra, kožník tukový a seboroickej dermatitídy, sú podmienky na hlave, ktoré vedú k podráždeniu, niekedy zápal, a v konečnom dôsledku vypadávanie vlasov.

4. Ošetrenie vlasov: Bělidla, vyrovnávanie vlasov, Curling

Chemické ošetrenie vlasov s relaxers, ktoré menia svoju štruktúru nechať vlasy poškodené s otázkami, ako je kader, lupiny, prešedivenými, slabé vlasy a vypadávanie vlasov (9).

5. Farby na vlasy: Chemické farieb na vlasy a farby na vlasy

Chemické látky, ktoré menia farbu vlasov môže byť významným faktorom pre vypadávanie vlasov. Jedna prípadová štúdia zistila, že 41-ročná žena, skúsený 90% vypadávanie vlasov potom, čo použili farbenie vlasov (10).

6. Extreme užívanie liekov

Liek na predpis aj voľnopredajné predajné lieky môžu niekedy vyvolať vypadávanie vlasov, ale príznaky sa zvyčajne zastaví, keď ste prestal brať lieky. Drogy z vysoký krvný tlak a vysoká hladina cholesterolu sú zvyčajne tie, ktoré spôsobujú tieto problémy.

7. Fyzikálne / psychickej záťaži

Stres môže spôsobiť typ straty vlasov známy ako telogénna výpar. Vlasy má tri fázy rastu - anagénna, katagenna a telogen. Fáza telogen je obdobie ubúdanie kde vlasy odpadne, a zbrusu nové vlasy ju nahradí. Stres môže spôsobiť, že vlasy prejsť z anagénnej fázy rovno k fáze telogen, čo spôsobuje vypadávanie vlasov. Zatiaľ čo toto sa zvyčajne stáva sa fyzickej námahe, emočný stres môže zhoršiť problém vypadávania vlasov.

8. Rapid Chudnutie

Schudnúť rýchlo môže byť stresujúce, aby vaše telo. Toto napätie vyvoláva telogénna výpar, čo vedie k vypadávaniu vlasov. Stres je spôsobená v dôsledku náhlej zmeny v diéte a fyzickej aktivite.

9. Dedičnosť

Vypadávanie vlasov môže byť genetické. Ak máte v anamnéze vypadávanie vlasov v rodine, je pravdepodobné, že aj vy sa začnú strácať vlasy. Dedičnosť je veľký určujúcim činiteľom, pokiaľ ide o zdravie vašich vlasov.

10. Starnutia

Ako starnete, sadzba, za ktorú vaše nechty a vlasy rast spomaľuje. Vlasy začína strácať pigment, a vyrastie z tenkej a krehké. Takmer každý človek zažije nejaké vypadávanie vlasov, pretože zostarnúť niektoré ženy stratiť toľko vlasy, ktoré časti ich skalp stanú viditeľné.

Tam je dôvod, prečo je kokosový olej používaný u žien po celom svete pre starostlivosť o vlasy. Ak máte problémy vypadávanie vlasov, použite túto účinnú látku na riešenie problému a podporujú rast vlasov.

Je kokosový olej súčasťou vášho režimu starostlivosti o vlasy? Povedzte nám niečo o svoje skúsenosti s ním v sekcii Komentáre nižšie.

load...