Starostlivosť o vlasy

Ako prirodzene vyrovnávať vlasy s mliekom?

Ako prirodzene vyrovnávať vlasy s mliekom?

Ste unavení z vašich chaotický kadere a plánujete narovnať raz a navždy? Hľadáte elegantné hriva človeka, ale nemôže si dovoliť drahé salón ošetrenie? Častejšie ako nie sklon ku kompromisom na našej kráse len preto, že cítime, že tak neurobil by dal diery v našich vreckách.

Lenže čo ak môže robiť zázraky na vaše vlasy pomocou len trochu mlieka u vás doma? To by bolo skvelé, nie? Mlieko má veľa skvelých vlastností, ktoré môžu robiť kúzla na kožu a vlasy. Zaujíma vás, ako na to? Prečítajte si o to vedieť, ako narovnať vlasy s mliekom!

Ako sa mlieko Benefit Vlasy?

Mlieko obsahuje dva druhy proteínov, srvátky a kazeínu. Kazeín a srvátka sú obaja dobré pre vaše vlasy. Proteín diéta môže spôsobiť vaše vlasy tenké alebo zastaviť rast. Vaše zdravie vlasov je závislá na tom, ako zdravé ste. Mliečny proteín pomáha zahustiť vlasy a dodáva prirodzený lesk na to.

load...

1. Je vaše vlasy silné a lesklé:

Srvátka stonky vypadávanie vlasov, otočí ju a posilňuje vlasy. Jedná sa o doplnok pre budovanie svalovej hmoty. Povrchové použitie srvátky stimuluje vlasové folikuly. Môžete použiť srvátkové bielkoviny pasty (srvátka, vaječný žĺtok, medu a vody), aby sa zdravšie a lesklejšie vlasy.

2. Pomáha rastu vlasov:

Druhý mliečne bielkoviny, kazeínu, je bohaté na glutamín, ktorá je esenciálna aminokyselina. Podľa spoločnosti Investigative Dermatology, glutamín zvyšuje rast vlasového folikulu, a preto kazeín je nevyhnutný pre rast vlasov (1).

Ako narovnať vlasy prirodzene s mliekom:

Tam je recept, aby sa mlieko vyrovnávanie vlasov riešenie! Prečítajte si o tom informovaný!

Budete potrebovať:

 • 1 - 3. Šálka mlieka
 • Spreji
 • Hrebeň (s výhodou široko ozubený hrebeň)

Postup:

 1. Naplňte striekacia fľaša s mliekom. Kokosové mlieko je možno najlepší žehlička na vlasy (2). Aj keď môžete použiť akýkoľvek typ mlieka, bude tučný navyše krémové mlieko dosahovať lepšie výsledky. Môžete dokonca zvážiť použitie odstredeného mlieka na vlasy masku.
 2. Sprej mlieko rovnomerne na vlhké vlasy. Nezabudnite, že budete potrebovať k úprave všetkých svojich vaše kadere, takže uistite sa, že sprej dosť na hlave, rovnako ako vlasy tipy.
 3. Použite širokouhlý ozubený hrebeň rozpletať vlasy. Nedopustite, aby vaše vlasy stočiť alebo si kučeravý, ako to môže byť pasca mlieka, ktoré bude tuhnúť a bude bolesť odstrániť neskôr.
 4. Udržujte masírovať pokožku hlavy. Musíte dať mlieku čas vsiaknuť do vlasov, vyživujú ju a narovnať pramene. Môžete vykonávať ďalšie domáce práce, ako hádzať šaty pre umývanie alebo holiť si nohy, alebo dokonca robiť nechty, medzitým.
 5. Opláchnite vlasy dôkladne, takže nebudete cítiť mlieka neskôr!
 6. Nechajte suché vlasy. Pokiaľ máte vlnité vlasy, bude mlieko maska ​​pracuje ako kúzlo a porovnajte ju. Avšak, ak máte kučeravé hrive, bude mäknúť a podmieňujú svoje kadere.

Varovanie:

Existujú nejaké upozornenia by ste mali byť pred použitím mlieka narovnať vlasy.

load...
 1. Ak ste laktózu-netolerantné, alebo majú alergiu na mlieko, zdržať sa používania mlieka narovnať vlasy.
 2. Česať jemne. Nemajú škubnutí ju, alebo by ste mohli skončiť poškodenia.
 3. Mlieko rovnanie technika nemusí správne fungovať na kadere alebo trvalej ondulácii.
 4. Choďte do toho a skúste to domáci liek pre správu hriva hrozbou lepšie.

Teraz, keď viete, ako narovnať vlasy prirodzene s mliekom, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Podiel v poznámkach nižšie!

load...