Starostlivosť o vlasy

Najlepšie sušičky vlasov značky Philips - naše 5 najlepších výberov

Najlepšie sušičky vlasov značky Philips - naše 5 najlepších výberov

Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina z nás využívajú sušičom vlasov po sprche na suché vlasy a štýl je spôsobom, ktorý chceme. Budete ju potrebovať a to najmä v zime, kedy sa vietor a mokré vlasy kombinácia môže nechať choré prechladnutia alebo bolesti hlavy.

Sušiče vlasov a to nielen pomôcť pri sušení vlasov, ale tiež pomôcť pri vytváraní účesov. S pomocou týchto strojov, vlasy dostane objem a štýl, ktorý zostane po dlhú dobu. Perfektné žranica je veľmi dôležité, aby si to v poriadku. Na konci dňa, to je kader, ktorý dáva cestu k ďalším problémom úpravu vlasov. To je ešte dôležitejšie, aby kúpiť správny druh sušičom vlasov. Takže tu Philips zaujíma prvé miesto na sušič vlasov medzi mnohých značiek v tejto kategórii.

Philips sušiče vlasov sú mimoriadne spoľahlivé a menej energie spotrebúva príliš. Takže dnes sme si mysleli, ze výpis z top 5 Philips sušič vlasov v Indii. Prečítajte si o to vedieť, ako môžete použiť Philips vlasov vytvoriť nejakú pridanú odraziť, keď ste si, že navyše málo času vo svojich rukách. Takže teraz začnime s top 5 Philips sušič vlasov, nie?

load...

1. Philips HP8643 - 00:

Táto limitovaná edícia darčeková sada sušičom vlasov a žehličky Philips je najnovšia na bloku. Dodáva sa s keramickým povrchom a má dve nastavenia rýchlosti pre vás z čoho vyberať. Je k dispozícii v teplej ružovej farbe. Ide o 1000 W zariadení a je držiteľom 2-ročná celosvetová záruka. Šnúra tohto zariadenia je 1,8 m dlhý a je cenený u Rs. 2295.

2. Philips SalonDry Active ION & SalonStraight Active ION XL HP8299:

Táto propagačná a limitovaná edícia vlasov a žehličky set od spoločnosti Philips je k dispozícii pre Rs. 3595. Philips HP8299 fén má 6 nastavenia teploty / rýchlosti ktorých si môžete vybrať podľa svojich potrieb. Má štíhlu trysku pre perfektné styling a je 2000 W zariadenie. To je najvhodnejší pre získanie kader-free a lesklé vlasy. Telo je čiernej farby s fialovými bodkami na neho. To má záruku 2 roky.

load...

3. Philips SalonShine Care HP8200:

Tento sušič vlasov Philips sa môže pochváliť sú špeciálne navrhnuté pre Aziatov. Bolo navrhnuté zachovanie kvality vlasov Ázijci v mysli. Ide o 1600 W zariadenie s 6 rôznych nastavení rýchlosti a teploty. To má úzky koncentrátor pre uľahčenie cielené prúdenie vzduchu. Je tiež prichádza s ThermoProtect a EHD + technológie pre lesklejšie vlasy a lepšiu starostlivosť. To je cenený u Rs. 1695 a má záruku 2 roky.

4. Philips IonBoost HP8216 - 00:

Ten môže štýl a starostlivosť o vaše vlasy zároveň. Sušičku chváli Ionic starostlivosti a prísť s 1600 W výkonu pre šetrné sušenie. Dodáva sa s EHD - i Heat Distribúcia - technológie a má chladný sušenie na vzduchu nastavenia rovnako. To je cenený u Rs. 2295 a ponúka tri možnosti nastavenia rýchlosti na mieru styling vašich vlasov.

5. Philips SalonDry Travel HP4940 Sušič vlasov - 00:

Tento prenosný fén je dostatočne malý, aby sa zmestili v taške na cestách. Je ľahký a skladacie taky. Má 1600 Výkon W a úzky koncentrátor pre zameraných prúdenie vzduchu a lepší styling. Má možnosť dvojaký napätie, ktoré môžete použiť ju po celom svete. Má tiež cestovné vak, ktorý štýlovo navrhnutý tak, aby sa zmestili do zariadenia a všetkým príslušenstvom. Produkt je k dispozícii v rôznych farbách a povrchových úprav pre vás z čoho vyberať. Prístroj sa bude predávať za Rs. 1695 a poskytuje záruku 2 roky.

Takže to boli moje výbery z najlepších top 5 Philips sušič vlasov sú k dispozícii v Indii. Prajete si vyzdvihnúť niektoré z týchto sušiče vlasov Philips, alebo máte už jeden? Podeľte sa s nami. Ďakujem!

load...