Starostlivosť o vlasy

8 jednoduchých spôsobov, ako bojovať proti vypadávaniu vlasov indukovanému štítnou žľazou prirodzene

8 jednoduchých spôsobov, ako bojovať proti vypadávaniu vlasov indukovanému štítnou žľazou prirodzene

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, vypadávanie vlasov je pomerne časté u žien. Kým otázka rovnako postihuje mužov, nám ženy majú tendenciu zdieľať citový vzťah s naše vlasy, a my nemôžeme pomôcť, ale smútiť stratu. Vypadávanie vlasov je skoro ako straty sú neoddeliteľnou súčasťou našej identity, a keď sa to stane, často zabúdame, zastaviť a premýšľať o tom, čo ju spôsobuje.

Dysfunkcia štítnej žľazy je jedným z hlavných príčin vypadávanie vlasov u žien. Vzhľadom k tomu, existuje veľa liekov na liečbu padaniu vlasov, z ktorých niektoré sú veľmi účinné, najlepší spôsob, ako riešiť problém, je na liečbu základného ochorenia, ktoré spôsobuje ju. Nasledujú 8 jednoduchých opatrení by ste mohli podniknúť, aby boj proti štítnej žľazy vyvolanú vypadávanie vlasov. Ale najprv sa pozrime na dôvod, prečo dysfunkcia štítnej žľazy vedie k vypadávaniu vlasov.

Ako štítnej žľazy spôsobuje vypadávanie vlasov

Pokles vlasov spôsobené dysfunkciou štítnej žľazy je charakterizovaná stratou vlasov z celého hlave; padanie vlasov sa neobmedzuje len na jednej oblasti. Obaja hypertyreóza a hypotyreóza vyvolať tento druh vypadávania vlasov. Keď sa človek podstúpi liečbu štítnej žľazy, vypadávanie vlasov je obmedziť, ale takmer nikdy rastie späť v rovnakej kvalite ako predtým. Problémy so štítnou žľazou môže tiež niekedy spôsobiť alopecia areata, kde je padanie vlasov obmedzené na určité oblasti, a zvyčajne v kruhových záplat. To môže niekedy viesť k neočakávanému plešatosti.

load...

Hlavným dôvodom vypadávanie vlasov vyvolané otázok štítnej žľazy je nerovnováha vo vašich hormónov. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité pre liečbu štítnej žľazy, ak máte čo do činenia s sušičom pádu. Čítajte ďalej zistiť, ako môžete liečiť takéto prípady vypadávania vlasov.

Ako sa k liečbe štítnej žľazy vyvolanej vypadávanie vlasov

Prvým krokom k liečbe štítnej žľazy vyvolanú vypadávanie vlasov je konzultovať s lekárom. Budete s najväčšou pravdepodobnosťou byť predpísané steroidy k náprave hormonálnej nerovnováhy. Avšak, môžete spárovať to s kutilov prírodných prostriedkov na potlačenie padaniu vlasov.

Strata 1. Biotín Pre štítnej Hair

Biotín, tiež známy ako vitamín H, je nevyhnutnou rast vlasov vitamín. Je to jeden z najviac predpisovaných doplnkov pre štítnej žľazy indukovanej strate vlasov. To je preto, že existuje priamy vzťah medzi ko-nízke úrovne biotín a vypadávanie vlasov.

load...

Biotín však môže neporiadok so svojimi výsledkami štítnej žľazy testov, a to je dôvod, prečo je vždy lepšie poradiť sa s profesionálnym skôr, než začnete doplnky.

2. Najlepšie šampóny vypadávanie vlasov štítnej žľazy

Nájdenie najlepšie šampón pre liečbu štítnej žľazy vyvolanú vypadávanie vlasov môže byť trochu zložitejšie. Nielen, že je potrebné, aby bol výrobok pomôcť pohotovostný stenčenie, ale je tiež nutné ju zlepšiť zdravie vášho jemné, kučeravé vlasy.

Pre tenké, suché vlasy, prvá vec, ktorú treba hľadať je výrobky s menovkami, ktoré hovoria "hydratačný" alebo "hydratačný." Niektoré kľúčové ingrediencie by ste mali hľadať, sú glycerín, silikón a keratín.

Ak vaše vlasy nie sú suché, ale stále máte veľa vlasov pádu, je najlepšie používať výrobky so špeciálnym zložením pre vypadávanie vlasov, ako je OGX Boj Fallout niacínu a kofeínovým šampónom, alebo Pantene pre-V vypadávanie vlasov Control Shampoo ,

Strata 3. Kokosový olej pre štítnej žľazy Hair

Ak máte hypotyreóza, kokosový olej môže byť váš záchranca. Polynenasýtené tuky sú jedným z najväčších príčin zmien v hormónov. Blokujú sekréciu hormónu štítnej žľazy, zhoršuje problém.

Kokosový olej, na druhej strane, obsahuje mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom a zdravé nasýtené tuky, ktoré pomáhajú obnovenie zdravia štítnej žľazy. Náročné 1 polievková lyžica tohto oleja každý deň môže ukázať ako veľmi prospešné pre tých, ktorí s hypotyreózy.

Je to tiež skvelý olej použiť na lokálnu aplikáciu na vlasy a vlasovú pokožku.

4. Vitamíny pre vypadávanie vlasov štítnej žľazy

Vitamín C, pri pravidelnej konzumácii, zlepšuje účinnosť imunitného systému. Pomáha tiež zvýšiť hladiny kolagénu, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku a vlasy zdravie.

Vypiť pohár citrónovej šťavy na lačný žalúdok každý deň. Alebo môžete mať 2 lyžičky čistého indického egrešov šťavy riedené 2 lyžicami vody a 1 lyžičku medu. Ďalší spôsob, ako zabezpečiť ste získali dostatok vitamínu C je jesť guava každý deň, pretože ovocie obsahuje viac vitamínu C než väčšina citrusových plodov.

Vitamín E je ďalším prínosom rast vlasov vitamín. Je to dobre známy antioxidant, ktorý pôsobí proti voľným radikálom, ktoré vyvolávajú vypadávanie vlasov. Nielen, že sa zabránilo vypadávaniu vlasov, ale tiež podporuje rastu vlasov re-.

Ak sa chystáte na užívanie doplnkov pre potláčanie padania vlasov a podporu rastu vlasov, aby ste konzultovať zdravotníckym pracovníkom vopred.

Strata 5. Pupalkový olej pre štítnej žľazy Hair

Pupalkový olej má bohatý obsah gama-linolénovej kyseliny (GLA), ktoré je omega - 6 mastná kyselina, ktorá podporuje zdravý rast vlasov. Olej zastavuje premenu testosterónu na DHT, ktorý obrubníkov padanie vlasov.

Môžete priamo aplikovať pupalkový olej do pokožky hlavy, alebo ho môžete konzumovať v kapsuliach. Olej tiež pomáha s hormonálnou nerovnováhou a odporúča sa v dávkach 500 mg dvakrát denne.

Strata 6. Sea Kelp Pre štítnej Hair

Morská riasa vysoký obsah jódu, ktorý pomáha stabilizovať funkciu štítnej žľazy. Toto, podľa poradia, pomáha obmedziť padanie vlasov a podporuje opätovný rast vlasov. Morská riasa obsahuje tiež dôležité vitamíny a minerály, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy a zároveň ju chráni pred škodlivými lúčmi slnka.

Morská riasa môže byť buď konzumované v podobe doplnenie, ako sa sušia vločky, alebo ako surový more týždni.

7. Saw Palmetto pre stratu vlasov štítnej žľazy

Saw Palmetto je ďalší prírodný liek, ktorý inhibuje tvorbu DHT v tele. Tým sa zabráni padaniu vlasov pred poškodením folikulov a podporuje zdravý rast vlasov.

Aj keď si môžete variť amoxil na čaj, hlavné ingrediencie, ktoré pomáhajú pri znižovaní vypadávanie vlasov nie sú rozpustné vo vode. Najlepší spôsob, ako konzumovať amoxil v podobe doplnenie odporúčaných dávkach 160 - 200 mg dvakrát denne.

8. Jóga pre vypadávanie vlasov štítnej žľazy

Jóga môže pomôcť zmierniť obaja, hypotyreóza a hypertyreóza. Existujú rôzne jóga ásany, najmä inverzné pózy, ktoré môžu pomôcť v účinnom boji proti rôzne problémy so štítnou žľazou.

Pre hypotyreózy, mohli by ste vyskúšať Viparitakarani, Janu Shirasasana. Matsyasana, Halasana, Marjariasana a Surya Namaskar.

U hypertyreózy, skúste Setubandhasana, Marjariasana, Shisha Asan, Shavasana a spomaliť Surya Namaskars.

Ostatné ásany, ktoré podporujú rast vlasov sú uttanasana, Ustarasana, Vajrasana a Balayam jóga.

Nakladanie s štítnej žľazy vyvolanou vypadávanie vlasov nie je ľahké. Ale s kombináciou liečby a opravných prostriedkov, to možno vykonať. S pomocou zdravotníckym pracovníkom a tieto opravné prostriedky, môžete obnoviť vaše vlasy do svojej bývalej slávy. Zažili ste niekedy akúkoľvek vypadávanie vlasov kvôli štítnej žľazy? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...