Starostlivosť o vlasy

8 základných maticových vlasov Kúpeľné procedúry

8 základných maticových vlasov Kúpeľné procedúry

S znečistenia a slnko hrá zmätok na vlasy, vlasy kúpeľná liečba je skvelý spôsob, ako priviesť späť stratenú výživu a lesk vašich kadere.

Spa vlasov je veľmi populárny liečbu starostlivosť o vlasy, ktorý poskytuje vlhkosť pre suché a poškodené vlasy. Chráni vlasy pred rozštiepené končeky vlasov, suchu a tuposti a tiež zlepšuje textúru. Pravidelný vlasy spa stojí približne INR 2000 pre sedenie. Zatiaľ čo mnoho ľudí sú stáli zákazníci pre kúpele vlasov, tam sú iní, ktorí nechcú tráviť toľko každý mesiac. Ak by ste chceli ísť na kúpeľné vlasy, ale zastavenie nutkanie kvôli cenovku pripojené, nezúfajte. Teraz, s niektorými najnovšie produkty dostupné na trhu, môžete si urobiť svoj vlasy kúpele priamo v pohodlí vášho domova. Matrix má nejaké úžasné produkty pre starostlivosť o vlasy, ktoré sú vytvorené tak, aby vám vlasy kúpele vzhľad salon-like, priamo u vás doma.

Top Matrix Kúpeľné produkty vlasovej

Tu sú najobľúbenejšie 8 vlasy spa Matrix produkty by ste mali vedieť.

1. Matrix Biolage Hydrating Masque Hair: 

Tento vlasy maska ​​je obohatená o olej z pšeničných klíčkov, rastlinných extraktov a ďalších prírodných surovín. Všetky tieto pomáhajú naplniť a hydrát suché vlasy. Produkt je vaše vlasy hladké a jemné, a zároveň dodáva lesk. Môžete použiť túto masku každý týždeň, pretože má prírodné ingrediencie, ktoré nie sú krutý na vlasy. Textúra je krémová a ľahko sa rozkladá na vlasy. To tiež riadi krepovateniu do značnej miery a robí vlasy zvládnuteľné. Uvedená cena je cenovo dostupný a dostanete veľa produktu.

load...

2. Matrix Biolage Fortetherapie Intenzívne Posilnenie Masque: 

Tento vlasy maska ​​je vhodný pre poškodené vlasy, pretože je vyrobená z technológie New Vita Force a obsahuje dobroty prírodného bambusu. It opravy poškodené vlasy a zabraňuje ich ďalšiemu poškodeniu. Produkt je vaše vlasy hladké a jemné a dodáva lesk na ne. Posilňuje slabé vlasy a chráni ich pred ďalším rozbitie. Táto matica Biolage vlasy spa tiež riadi krepovateniu, aby vaše vlasy zvládnuteľné. Ak máte radi nejaké hlboké kondicionér na vlasy, potom je to ideálna maska ​​pre vás.

3. Matrix Biolage Smooththerapie Hlboká Vyhladzovania Masque:

Táto vyhladzovacie vlasy kúpele maska ​​vám dáva perfektné domáce kúpele za prijateľnú cenu. Táto maska ​​bude vaše vlasy hladké, hodvábne, kader-free a zvládnuteľné. To je obohatená o Camellia kvetu semien, ktorá pomáha pri doplňovaní vlasov vlhkosti, a to najmä počas zimy. Cena je rozumná, ako si získať veľa produktu, ktorý je dostatočne trvať po dobu najmenej piatich mesiacov od podania žiadosti. To vám dáva Salon-ako-vlasy po každom umytí.

load...

4. Matrix Sensoria Klimatizácia Spa Cream Bath: 

Táto stabilizácia kúpele krém ošetruje a zostatky na vlasy skalp. Je vhodný pre všetky typy vlasov. Obohatený o dobrote grapefruitového extraktu a marhuľový olej, hlboko vyživuje a hydratuje vlasy. Výrobok opustí vaše vlasy hodvábne jemné a urobiť je kader zadarmo po každom umývaní. Vôňa je veľmi upokojujúce a osviežujúce, a bude automaticky uvoľniť vás pri každom použití. Pri použití tejto masky pravidelne bude udržiavať zdravé vlasy, pretože obsahuje mnoho prírodných zložiek.

Olej terapia 5. Matrix Oil Spa Creme:

Tieto kúpele olej krém pochádza z radu terapie oleja. Je vyrobený z marhuľový olej, ktorý je veľmi prospešné pre vlasy. Po použití tejto vlasy maska ​​vaše vlasy budú cítiť hladký, mäkký a hydratovanú. Táto matica vlasy spa výrobok tiež robí vaše vlasy zamotať zdarma. Krásna kvetinová vôňa bude pretrvávať dlhšiu dobu, vytvára prirodzené vôňa pre vaše vlasy. Maska je ľahký a neváži sa vaše vlasy. Je hlboko vyživuje suché vlasy a pretože je paraben zadarmo, nepoškodzuje vlasy vôbec.

6. Matrix Biolage Colorcaretherapie Farba Bloom Masque:

Pokiaľ máte farbené vlasy a chcem, aby farbu trvať dlho, potom skúste tento vlasové masky z rozsahu farieb starostlivosti terapie. Neobsahuje silikóny alebo iné nebezpečné látky. Ak dávate prednosť použitie prírodných ingrediencií pre vaše vlasy, potom by ste mali určite vyskúšať túto vlasovej masky. Nielen, že to bude mať farbu svieži a lesklé, ale tiež zabrániť vyblednutiu. Okrem toho bude produkt, aby vaše vlasy hladké, zatiaľ čo výživný vlasové kutikuly. Je založený na nízkom vzorca pH, ktorá pomáha pri zachovaní farieb vitalitu a tiež obsahuje UV filtre. Cena je cenovo dostupný ako jedna vaňa obsahuje dostatok produkt, ktorý bude trvať niekoľko mesiacov.

7. Matrix opticare Intense Mask vyhladenie vlasov:

Tento vlasy maska ​​je vyrobená z bambuckého masla, ktoré robia vlasy hodvábne hladký. Tento produkt je špeciálne vyrobený pre chemicky ošetrené vlasy a chráni ich pred ďalším poškodením. To tiež opravy poškodených vlasov do značnej miery. Maska skrotí kučeravé vlasy a udržuje ich zvládnuteľný po celý deň. Je hlboko vyživuje vlasy a robí je hydratovaná, bez toho aby ich mastný alebo olejnatý. Konzistencia je hustý, ktorá činí aplikáciu a odstránenie jednoduché. Je nutné pre ľudí s rebound vlasmi.

8. Matrix Biolage Hydra-krém Intense Masque Vlhkosť:

Ak máte suché a nezvládnuteľný vlasy, potom vlasy maska ​​je "musí mať". Vyrobené zo špeciálnej kombinácie hodvábu aminokyselín, že dáva výživu a hydratáciu na suché vlasy. Maska obsahuje tiež olej z pšeničných klíčkov a rastlinných výťažkov z lemongrass, riasy a šalvie, ktoré sú známe pre svoje úžasné výhody na vlasy. Jeho krémovej konzistencie umožňuje ľahko rozšíriť na vlasy. Jemná vôňa je osviežujúci, nie cez napájanie. Pri použití tejto masky budú vaše vlasy hladké, mäkké, zvládnuteľné a kader-free, zatiaľ čo pridá nejaké toľko potrebný lesk.

Dúfať, že sa vám tento článok a zistil, že je informatívna. Takže, ktorý matrix vlasy kúpeľnej liečby by ste chceli, aby sa pokúsili dať život do svojho hrivu? Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

load...