Starostlivosť o vlasy

Top 10 šampónov Kerastase k dispozícii

Top 10 šampónov Kerastase k dispozícii

Kérastase je údajný značka vlasovej starostlivosti od L'Oréal Paris, ktorý je populárny po celom svete. Majú profesionálne vlasovej starostlivosti rozsah zahŕňajúci šampóny, sér, kondicionéry, atď Kérastase šampóny neodstraňovať vaše vlasy z jeho vlhkosť a čistí špinu a nečistoty veľmi ľahko.

Tu sú top 10 Kerastase šampón v Indii:

1. Kérastase Nutritive Bain Oleo-Curl:

Kérastase Nutritive Bain Oleo-Curl umýva vlasy veľmi šetrne a znižuje detangling. To vyživuje vlasové vlákno a vlasovej pokožky, a robí srsť hebkú a vláčnu. To tiež pomáha udržiavať niečí lesklé kadere bez pocitu ťažké na vlasy. Je špeciálne formulovaný s technológiou ultraľahké olej, ktorý chráni pred vlhkosťou a tepelné poškodenie.

load...

Cena: Rs 2,383.50

2. Kérastase Specifique Bain Stimuliste GL:

Kérastase Specifique Bain Stimuliste GL pomáha udržiavať zdravé vlasy a vlasovú pokožku. Jedná sa o veľmi jemný šampón, ktorý revitalizuje a čistí vaše vlasy. Tento energizujúci šampón tiež pomáha zvyšovať objem tenké vlasy.

load...

Cena: Rs 2,383.50

3. Kérastase Chroma Riche Shampoo:

Kérastase Chroma Riche Šampón chráni suché a farbené vlasy. To má proti blednutiu vzorec, ktorý čistí vlasy veľmi jemne. Dodáva navyše mäkkosť, lesk a hydratáciu vlasov. To hydratuje vlasy, aby to vyzeralo, pružná a tiež pridáva trblietavé žiaru. Tento Kerastase šampón má UV filtre tiež, že chráni vlasy pred škodlivými slnečnými lúčmi.

Cena: Rs. 1500

4. Kérastase Resistance Bain Volumactive Shampoo:

Tento šampón je najvhodnejší pre jemné vlasy bez objemu. To dáva zvláštnu silu a vitalitu, aby sa vlasy vzhľad plnšie. To tiež robí vlasy hodvábne hladké a lesklé. Pravidelné používanie tohto šampónu vám pomôže zbaviť sa jemných vlasov a tiež posilnenie vlasovej štruktúry.

Cena: Rs. 1500

5. Kérastase Bain Force architecte Shampoo:

Kérastase Bain Force architecte Shampoo možno použiť každý deň rekonštruovať zlé a poškodené vlasy. To napomáha obnove a posilnenie vlasovej vlákna od korienkov ku končekom. To nepriamo znižuje pokles vlasov a štiepeniu. To je formulovaný s patentovaným Intra-Cylane, ktorý chráni vlasy a robí to vyzerať mäkšie.

Cena: Rs. 1500

6. Kérastase Nutritive Shampoo Bain Satin Dávkovanie Gluco-Active:

Kérastase Nutritive Shampoo Bain Satin Dávkovanie Gluco-Active sa najlepšie hodí pre suché a citlivé vlasy. Tento šampón poskytuje osobitnú výživu a starostlivosť pri liečbe suchej, citlivé vlasy. To poskytuje kompletnú výživu a zvyšuje energiu vlasov a vlasovej pokožky. To zanecháva vlasy hľadá jemné, lesklé a zdravé.

Cena: Rs. 1500

7. Kérastase Nutritive Bain Oleo-Relax Smoothing Shampoo:

Kérastase Nutritive Bain Oleo-Relax Smoothing Shampoo sa najlepšie hodí pre suché, kučeravé a nepoddajné vlasy. To poskytuje intenzívnu kontrolu, ako spravovať a chrániť suché a nepoddajné vlasy. Zanecháva vlasy hľadá mäkká, hodvábna a dlhotrvajúci objem.

Cena: Rs. 1500

8. Kérastase Elixir Ultime Sublime Cleansing Oil Shampoo:

Kérastase Elixir Ultime Sublime Cleansing Oil šampón umýva vlasy veľmi šetrne. Obsahuje výživné oleja, aby sa vaše vlasy vyzerať lesklé, lesklé, mäkké a luxusné. To môže byť nasledovaný denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov a je vhodný pre všetky typy vlasov.

Cena: Rs. 1500

9. Kérastase Specifique Bain Exfoliant Hydratant proti lupinám Hydratačný šampón:

Tento šampón od Kérastase je užitočná pre zníženie lupín. To je ten najlepší šampón pre suchú pokožku hlavy, pretože obsahuje mikro-perličky, ktoré sa rýchlo čistí vlasovú pokožku a vlasy. To je ukázané výsledky jeho veľmi prvú aplikáciu a zabraňuje lupinám ich opakovanie po dobu až 6 týždňov. To proti lupinám šampón potrebuje opätovnom po každých 15 dní. Toto účinne vyčistí lupy, bez toho, aby vlasy extra suché a lámavé.

Cena: Rs. 1500

10. Kerastase Chroma zajatí šampón:

Kerastase Chroma zajatí šampón je sulfát bez a chráni farbené vlasy. To má veľmi bohatú štruktúru a pení dobre očistiť vlasy. To dodáva lesk, lesk, žiarivosť a chráni farbu vlasov a lesk po dobu až 40 dní. Tento šampón obsahuje ľanový olej, ktorý znižuje vyblednutie farieb o 33% až 50%, vitamín E a UV filtre pre ochranu predčasnému vyblednutie farieb.

Cena: Rs. 1500

Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov od Kérastase? Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...