Starostlivosť o vlasy

Najlepšie výrobky pre starostlivosť o vlasy ayurvedy - naša špička 10

Najlepšie výrobky pre starostlivosť o vlasy ayurvedy - naša špička 10

Ayurveda je starobylé ešte dôležitou oblasťou vedy, ktorá sa zaoberá medicínou. Je to tradičné lekárskej praxe v Indii, ktorá učí prirodzený spôsob liečenia. Ajurvédske vlasové prípravky obsahujú prírodné ingrediencie, ako je amly, Shikakai, bhringraj a niekoľkých ďalších domorodých bylín.

Tieto výrobky sú veľmi populárne medzi masy, pretože nemajú žiadne vedľajšie účinky, a to buď na vlasy alebo na pokožku hlavy. Dnes predstavujeme top 8 ajurvédskej pre starostlivosť o vlasy produkty, ktoré musíte rozhodne vyskúšať!

Pozrite sa na Top produkty 8 Ajurvédske Hair Care:

1. Kama Ayurveda Bringadi Liečba Intensive Hair:

Olej na vlasy je jedným z najdôležitejších produktov v bežnej starostlivosti o vlasy. Táto Ajurvédsky olej na vlasy obsahuje amly, sezamový olej, mliečne extrakty a indigo (Neel). To podporuje rast vlasov, z nich robí silné, lesklé a lesklé. Pri pravidelnom používaní tohto oleja, výskyt lupín vločky zníži do značnej miery. Ďalej obsahuje sladké drievko, ktorá je antiseptický a tým pomáha udržať bakteriálnych a hubových infekcií preč. Olej pôsobí ako prírodný kondicionér na vlasy a udržuje ich mäkké, hladké a živí.

load...

Oil 2. Khadi Ajurvédske a vitalitu vlasov:

Khadi je dobre známa značka, ktorá vyrába prírodné a bylinné ajurvédskej produkty. Tento olej na vlasy obsahuje extrakty z sezamu, kokosový a mrkvu semien okrem rozmarínom a sladkého drievka. To revitalizuje vlasy a podporuje krásne, lesklé, dlhé a lesklé vlasy. Pomáha pri prevencii predčasné vypadávanie vlasov a šedivenie. Neobsahuje žiadne minerálny olej a parabénov bez.

Oil 3. Khadi Amla vlasov:

Amla alebo indický egreše výhody vlasy v mnohých ohľadoch. Pravidelná aplikácia neho znižuje krepovateniu, zabraňuje štiepeniu a vyživuje ich. Dodáva odraziť a prirodzený lesk. Tento olej má prírodné ingrediencie ako amla, bringraj a Daru haldy. Pred umývaním vlasov pre dosiahnutie najlepších výsledkov opustiť olej po dobu najmenej dvoch hodín. Má silné amly vôňu a hustú konzistenciu.

load...

4. Lesné Essentials Ajurvédska masáž hlavy Oil:

Bhringraj olej je veľmi populárny pre svoje prínosy pre starostlivosť o vlasy. To sa používa na liečbu problémov, ako je vypadávanie vlasov, kučeravé vlasy a lupiny. Tento olej obsahuje bhringraj ako podstatnú zložku spolu so sezamom a amla oleja, mlieka a rastlinných extraktov. To podporuje rast vlasov, znižuje tvorbu lupín a dodáva odraziť a lesk. Pre dosiahnutie lepších výsledkov, masírujte ju na vlasy a pokrývajú hlavu s horúcim uterákom, aby sa olej preniká hlboko do pokožky hlavy. To okamžite zmierňuje stres a upokojuje telo i myseľ.

5. Biotique Musk Root Pack pre vlasy a vlasovú pokožku:

Mnohí z vás môžu mať oddávať vlasy styling nástrojov, ako sú žehličky, curling tyče, fénu, gél na vlasy a spreje. Majú dlhodobé škodlivé účinky na vlasy, a tak, aby bolo suché, poškodené a lámavé. To tiež vedie k predčasnému šediveniu a extrémne vypadávanie vlasov. Ak chcete obnoviť zdravie vašich vlasov, použite koreňové pižmo vlasy pack. Obsahuje unikátnu kombináciu bylín, ako je prášok, amla bhringraj prášku a BAEL prášku. Balíček revitalizuje pokožku hlavy, dodáva odraziť na vlasy a znižuje padanie vlasov.

6. Lotus herbára Kera Veda Active tonikum:

Trpíte vypadávanie vlasov po dlhú dobu? Už ste vyskúšali všetky možné šampóny, kondicionéry a pleťové krémy na boj proti nej a nie sú spokojní s výsledkami? Potom musíte vyskúšať Kera Vediem aktívny tonikum. Lieči chronickej vypadávanie vlasov problém. Obsahuje rastlinné a ajurvédskej ingrediencie ako amla, gáfru a arniky. To stimuluje rast vlasov, zabraňuje predčasnému šediveniu a znižuje tvorbu lupín.

7. Khadi Med a Mandľový olej Šampón:

Tento šampón je vhodný pre suché a lámavé vlasy. Obnovuje vitalitu, robí vlasy mäkké, skákacie, hladký a veľmi zvládnuteľné. Čistí prach a škodliviny z vlasovej pokožky a vlasov dôkladne. Tento šampón pomáha znižovať lupín a skalp zápal. To vyživuje vlasy, hydratuje ju a dodáva lesk.

8. Ayur Herbal Shampoo:

Tento šampón obsahuje prírodné ingrediencie, ako amla, Reeth a Shikakai, ktoré sú známe ako najlepší čistiaci. Zanecháva vlasy extrémne lesklé a zdravé zvnútra. Šampón čistí pokožku hlavy, ale tiež zachováva svoj prírodné oleje. Ajurvédskej výťažky v ňom sú dobré pre úpravu, ktorá zabraňuje štiepeniu a lámavé vlasy.

Jedná sa o najlepší ajurvédskej produkty pre vlasy. Ktorý šampón pokusu? Alebo ste už použili niektorý z vyššie uvedených produktov? Strieľať nám komentár!

load...