Starostlivosť o vlasy

Najlepšie produkty na úpravu vlasov Redken - našich 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty na úpravu vlasov Redken - našich 10 najlepších výberov

Redken je americká značka starostlivosť o vlasy, vo vlastníctve známej skupiny L'Oreal. Redken má profesionálny rad produktov pre starostlivosť o vlasy. Bol spoluzakladateľom by chemik / kaderníctvo Jheri Redding a modelom / herečka Paula Kent, preto meno, Redken.

Táto značka priekopníkom "vedecký prístup ku kráse", a tiež revolúciu v profesionálnej vlasovej kozmetiky firmy tým, že predstaví produkty pre starostlivosť o vlasy na báze bielkovín. Redken bol menovaný ako jeden z "ikon Američanov" v roku 2007, spolu s dvesto päťdesiat šesť iných značiek.

Najlepšie produkty Redken Hair Liečba

Niektoré z produktov pre starostlivosť o vlasy Redken, ktoré môžete použiť na zlepšenie kvality vlasov, sú uvedené nižšie.

load...

1. Redken Diamond Oil Shampoo-Pre poškodené vlasy:

Jedná sa o olej šampón na vlasy, ktorý pracuje v bohatej čistiaca pena, ktorá prispieva k posilneniu vlasov, aby sa zabránilo poškodeniu. To tiež zvyšuje hebkosť a lesk vlasov. Tento produkt je vyrobený z koriandra olej, marhuľový olej a Camelina oleja. Po použití tohto šampónu, vlasy sa stáva trikrát silnejšie a dvakrát lesklejšie. Takže povedať nie na suché a poškodené vlasy, a použiť Diamond Oil šampón-pre poškodené vlasy.

2. Redken Diamond Oil Shampoo-Pre poškodené vlasy:

Diamond Oil Conditioner obsahuje éterické oleje, ako je olej ľaničníka, koriandra olej a marhuľového oleja, ktoré pomáhajú pri obnove lesk a vlhkosť vlasov. Tento kondicionér tiež detangles vlasy a zároveň znížiť poškodenie vlasov; Tak, to pomáha pri správe vlasy.

load...

3. Redken Diamond Oil Hlboké faziet, pre poškodené vlasy:

Táto liečba olej na vlasy je primárne určený pre poškodené a suché vlasy. Používaní tohto výrobku pomáha hlboké podmienka vlasy. Pomáha tiež pri výživné, posilnenie a doplnenie vlasy, aby sa zabránilo poškodeniu a poškodeniu vašich vlasov. Navyše to prináša späť stratený lesk a hladkosť vlasov!

4. Redken Diamond Oil nerozbitné Shine:

Diamond Oil rozbitie Shine od Redken je nechať na vlasy, oleje pre suché alebo hrubé vlasy. Pomáha pri posilňovaní a ochrane vlasy pred poškodením. Používaní tohto výrobku bude vlasom trikrát silnejší a dvakrát lesklejšie. Tento výrobok je vyrobený s hybridnou technológiou, ktorá spája syntetické polyméry s 99% prírodných vlasov oleja, ktoré zahŕňajú jojobový, olivový, kokosový a slnečnicové semeno oleja. Je to bez silikónu produkt, ktorý preniká do každého vlasu, vyživuje ju.

Všetky mäkké suché vlasy produkty sú nasledovné:

5. Redken All Soft Šampón pre suché vlasy:

All Soft Šampón pre suché vlasy obsahuje 15 krát viac vlasov pre vaše vlasy. Jeho zmes používa arganový olej, ktorý pomáha v prevencii krehké a suché vlasy. Vzhľadom k tomu, že je keratín obohatený, že doplní vlasy a zároveň dodáva intenzívnu hebkosť. Použitím tohto Redken keratín vlasy liečebného produktu tiež pomáha pri posilňovaní vlasových korienkov.

6. Redken All Soft kondicionér pre suché vlasy:

Tento výrobok nielen podmienky, za vlasy, ale tiež robí to mäkšie. Technológia arganový olej, ktorý sa používa v ňom mení štruktúru krehké a suché vlasy.

7. Redken Argan - 6 Hair Oil Pre suché vlasy:

Tento olej na vlasy od Redken poskytuje hlboké klimatizácia, lesk a hebkosť na vlasy. Vzhľadom k tomu, Argan - 6 olej je obohatený o omega - 6, vyhladzuje preč kader, ktorá pomáha účes zostať oveľa dlhšie. Zároveň chráni vlasy pred teplom pri stylingu. Toto ošetrenie Redken pre suché vlasy je jedným z ocenených produktov!

8. Redken All Soft Supple Kontakt s prachom Hairspray pre suché vlasy:

Jedná sa o ľahký sprej na vlasy pre lámavé a suché vlasy. Pri použití tohto spreja výrazne zlepšuje ovládateľnosť vlasov a zároveň poskytuje trvalý lesk. To dopĺňa stratenú vlhkosť a poskytuje progresívne klimatizáciou a intenzívny hebkosť!

Volumizing vlasové produkty sú nasledovné:

9. Redken Telo Full Shampoo:

Tento šampón je určený pre jemné vlasy, pretože jemne čistí vlasy, zanecháva ich mäkké, objemné a lesklé. Tento ľahký objemová šampón používa pšenica extrakty, sieť blokovanie bielkovín a bavlny poskytnúť vlasy s dlhotrvajúcim objemom a dotykovou plnosti. Objavovať a teraz telo Full šampón pre lepšiu vlasy výhod!

10. Redken Telo Full Light Shampoo:

Tento kondicionér dodáva vlhkosť a objem vlasov bez pridania extra váhu na to. To tiež posilňuje a de-zapletie vlasy. Tento produkt je najlepšie pre vlhkosti opätovnému vyváženie a posilňuje telo vlasom.

Už ste vyskúšali, alebo by chceli vyskúšať niektorý z týchto produktov pre starostlivosť o vlasy Redken? Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...