Starostlivosť o vlasy

Najlepšie vlasy Sérum pre mastné vlasy - náš top 10

Najlepšie vlasy Sérum pre mastné vlasy - náš top 10

Prichádzajú leta a vlasové problémy začínajú - sucho, kučeravé neporiadok a ďalšie. Majú mastné vlasy je obzvlášť nepríjemné, pretože viac olej, ďalšie umývanie a sucho. Táto suchosť spúšťa ďalšie produkcie ropy a cyklus pokračuje. Tu je miesto, kde sérum pre mastnú vlasy prichádza do obrazu. Vlasové oleje a séra môžu mať vyvážený vzťah medzi sebou. Jeden môže znížiť produkciu oleja pomocou séra, ktoré znižujú strapatenie a poskytujú vlhkosť.

Tu som zoznam top ten vlasové sérum pre mastné vlasy

Sérum 1. Kérastase Elixir Ultime vlasov:

To je svätý grál vlasy sérum toľko žien. Doteraz sa ukázalo, že je najlepšie vlasy sérum pre mastné vlasy. Môže byť použitý pre-umývanie a následné umývanie príliš. Dodáva sa v peknom obale a je cestovať priateľský. Na Rs.2200 / - určite stojí za márnotratnosť. Má multi prínos je príliš - PREDPIERANIE ošetrenie, po umývaní sérum, hlboké kondicionér a krepovateniu Minimizer všetko v jednom.

load...

2. Dove Výživný Oil Care Serum:

Dove je dôveryhodná značka pre mnohých z nás z nejakého dôvodu. Výživný starostlivosti olej sérum je jedným z najlepších vlasových sér pre mastné vlasy. S nádhernou vôňou a ekonomickým značku, toto sérum redukuje krepovateniu a podmienky suché vlasy. Minimalizuje lietať Reklamné predmety taky. Je ľahko dostupné v lekárňach a potravín podobne.

3. Matrix Biolage Serum vyhladenie vlasov:

Matrix je profesionálny rad a áno, výsledky sú príliš profesionálne. Vyhladzovacie sérum je jeden z mojich obľúbených. To bol vždy môj go-back-kedy-hair-riadny život sérum. Obsahuje avokádo extrakty, ktoré sú všeobecne známe skrotiť strapatenie a suchosť.

4. Loreal Hladký Intenzívne sérum:

Ide o ďalší z mojich obľúbených. Loreal Smooth Intenzívne sérum je najviac navrhol vlasy sérum pre rebonded vlasy, tak aj pre mastné vlasy, ktorý sa premení v kučeravé neporiadok. Arganového oleja v tom je čaro lektvar, ktorý pomáha zvládnuť suchosť v mastné vlasy.

load...

5. Livon Hodvábna lektvar:

Livon bol na prvých značiek, ktoré priniesol v koncepcii sér a to bol prvý produkt, ktorý som sa snažil taky. Livon je slušná vlasy sérum a vonia božské. Obsahuje vitamín E a špeciálne CutiSoft vzorec, ktorý pomáha zjemniť vlasy. Je ľahko dostupný v oddelení obchodoch a lekárňach taky.

6. Vlasy a starostlivosť Silk and Shine:

To je môj súčasný sérum, a chlapec, to robí veľký manipulačné vlasy prácu. Mám mastnú pokožku hlavy a suché vlasy, a to v sére rozhodne obmedzuje krepovateniu. Je to cenovo dostupné a mince veľkosti množstvo je dostačujúce na všetky vlasy. Obsahuje ovocie vitamíny dať lesk a zjemňujú vlasy.

7. Garnier Fructis Posilnenie Sérum:

Produkty Garnier tvrdenia o posilnení pokračovať aj tu. Toto sérum obsahuje avokádový olej a olej z hroznových jadier pre jeho strapatenie minimalizáciu vlastnosti. To tiež pomáha pri rozbití vlasy. Garnier Fructis Posilnenie sérum je ľahko dostupný vo všetkých zdravotníckych obchodoch a oddelenie obchody podobný.

8. Body Shop Hroznový Glossing Sérum:

The Body Shop hroznových semienok Glossing sérum je oveľa běsnil v sére medzi kozmetické bloggerov. Obsahuje sezamový olej a olej z hroznových, a poskytuje výbornú vlhkosť bez mastného efektu. To stojí Rs. 545 / - 75 ml, ale trochu ide dlhú cestu. Podľa môjho názoru je to múdre rozhodnutie, ak máte kombináciu mastnú vlasovú pokožku a suché vlasy.

9. Wella High Hair Gloss Sérum:

Profesionálne rozsahy majú spôsob riadenia vlasy obavy a robia to najlepšie. Wella High vlasy lesk sérum je ideálny pre vás, ak vaše vlasy obavy sú suché vlasy, kader a muchu aways. Aj keď to stojí Rs.475 / - 75 ml, to je absolútne stojí za to. Dodáva sa v ľahko spreji a cestovanie priateľský. Jediným problémom je dostupnosť, jej dostupné iba vo vybraných salónoch.

10. Pruhy Pre sérum na vlasy:

Iné rady Professional vlasy sérum, pruhy vlasy sérum je báječný jedna. Obsahuje vitamín E, ktorý nás zbavuje vlasových problémov a dáva krásny lesk. Na Rs.160 / - pre 100 ml, to je absolútne stojí za to.

Takže dámy, dajte mi vedieť, aké sú vaše obľúbené sérum taky?

load...