Starostlivosť o vlasy

21 Strieborné vlasy Vyzerá to, že si budeš chcieť ísť šedými Vianoce

21 Strieborné vlasy Vyzerá to, že si budeš chcieť ísť šedými Vianoce

Vianoce sú skoro tu a tam je toľko, že je nadšený! Jedlo, darčeky sa už dávno čas s rodinou, a staré dobré sviatok duch, ktorý prináša to najlepšie vo všetkom. Ale jedna vec, ktorá má nás naviac čerpá je rekreačný vlasy.

Strieborné vlasy sa premenil v niečo oveľa väčšieho, než trend. Aj keď mnoho žien začali hojdacie túto farbu, my jednoducho nedokážem dostať dosť. To je dôvod, prečo sme zostavili tento zoznam 21. Vymietol striebornými vlasmi vyzerá, že sa budete chcieť "zosivie" tohtoročné Vianoce.

1. Aqua-Gray Root Melt

Kým šedý samo o sebe je úžasná farba, to skvelý koreň tavenina obsahuje niektoré naozaj jemné odtiene aqua, prináša chladné tóny k životu. Nemáte ešte musieť dostať touch-up, ak ste prírodná brunetka, pretože tmavé korene vytvoriť krásny kontrast, ktorý obteká to vyzerať dokonale.

load...

2. Silver A brčál

To je úžasné farby na vlasy možnosť zvážiť, ak máte jemné vlasy. Pruhy striebra a brčál pridať rozmer a môže mať jemné vlasy vyzerajú objemné. Pre tých, ktorí majú radi bláznivé farby, ale chcem, aby to subtílne je zimozeleň v tomto štýle robí len to.

3. Opal

Jedna z najlepších vecí, o strieborné a sivé odtiene, ako úžasné vyzerajú v kombinácii s ostatnými chladné odtiene. Tento bob má toľko deje na to, z modrých lowlights na svetlo modrej a fialovej pruhy, ale všetky farby sú perfektne vytiahol spolu so striebornými tónmi.

4. Silver Rose

Ak Rose Gold mal chladnejšie sestru, táto farba by ju. Kým láska k chladné tóny sú nekonečné, môžete smrek veci trochu tým, že hodí v niektorých teplých odtieňoch ružovej farby vo vašej krásnej striebornej hrivy.

load...

5. Modrá Root Melt

Ak ste milovník všetkého modrej, budete tiež radi tento úžasný koreňový taveniny. Je to len správne množstvo bláznivé farby vyváženie elegantný strieborný platinu.

6. Silver Amethyst

Rovnako ako modrá, strieborná vyzerá tak úžasne s väčšinou fialové odtiene. Tento štýl, zvlášť, je určitý dav Pleaser, ktorý vyzerá jemné a krásne. Ako bonus, bude tmavé korene dopĺňať iba tento štýl, takže si môžete vziať ľahko s touch-up.

7. Gray morská

Purpurový koreň taveniny a šedej morská panna zámky, mohlo niečo byť lepšie? Nemáte ešte naozaj potrebujú dlhé vlasy, aby si tento pohľad, proste začať opúšťať náznaky, že predlžovanie vlasov je to, čo máte srdce nastaviť na tomto Vianoce.

8. Modrá-Šedá Ombre

Ak si neželáte zafarbiť všetky vaše vlasy, ale sú úplne zhotovená strieborné vlasy trend, vždy môžete ohroziť usadením pre tento modrošedé Ombre. Ale to by nebolo skutočne usadil v každom prípade vidieť, ako krásne to je pohľad.

9. Silver Sombre

Jedna z prvých vecí, ktoré prichádzajú na myseľ, keď niekto zmieni Vianoce sú svetre a najlepšia vec, o strieborných vlasov je, ako dobre to dvojica s nimi. Tento pochmúrny (jemný tieň), je ideálny pre každého, kto chce "prírodný" vzhľad s šedivými vlasmi.

10. Šedá Ombre

Tu je ďalší perfektný zimné vzhľad s šedivými vlasmi, ktoré sme úplne v láske s. Dymové tóny vyzerajú tak perfektné, keď spárovaná s tmavou zimné farby.

11. Purple lowlights

Perfektný štýl pre ženy s krátkou a jemnou srsťou. Fialové lowlights, kombinoval s modro-striebornými odleskami vytvoriť tú správnu veľkosť rozmeru, aby sa vaše vlasy vyzerať ohromujúci a objemný.

12. Choppa Mermaid pruhy

Ak chcete, morská panna vlasy so strieborným základňou, jemnosť je kľúčové. Tento dynamický štýl zahŕňa modrej a fialovej upozorní s stříbrošedých lowlights.

13. Silver A Ash Blonde

Ak chcete ísť striebro pri zachovaní to jemný, bude farbenie dva tónovaný blond vlasy vám perfektné striebra a popola blond vzhľad. To je ideálne farba vlasov voľbou, ak chcete, aby vaše vlasy blednúť späť na blond elegantne.

14. Purple Undercolor

Skrytý farbené vlasy je ďalší trend, ktorý sa stal v poslednej dobe obľúbenou. Že v kombinácii so striebornými vlasmi, môžete vytvoriť perfektnú kombináciu odvážne a elegantné.

15. Sivé

Tento popol šedá sa nám umdlévající! Hoci štýl je veľmi jednoduchý, ale neporušuje kričať triedu. Je tiež nepochybne bude vyzerať rozkošný, keď spárovaná s vašou zimné oblečenie.

16. Unicorn Hair

Len preto, že sa chystáte šedá neznamená, že nemôže ísť trochu blázon s ním. Rozbiehanie sa strieborným základňou, to rozkošný štýl funguje v niektorých naozaj pekné pastelové farby. To funguje veľmi dobre najmä pridať rozmer pre ľudí s jemnou srsťou.

17. Lavender Dream

Zo všetkých vecí, ktoré sú populárnych, strieborné vlasy a dlhé bôby sú naše obľúbené. Tento vzhľad hodí všetko, čo milujeme do jednej úžasným účesom, ktorý ich priviedol k životu s pridanými tónmi levandule.

18. Fiery Silver

Nikdy sme narazili na lepšiu zmes teplých a studených tónov v jednom pohľade. Tento dip-farbivo obsahuje jeden z najhladšie prechody, aké sme kedy videli. Chladné šedé tóny miešajú dokonale do koralového pomaranč, ktorý nám pripomína nádherný západ slnka na zimný deň.

19. Strieborno-modrá BALAYAGE

Ak si myslíte, že krása spočíva v jemnosti, je to len pohľad na vás. Tmavá bruneta vlasy prechádza plynule do krásneho modrostrieborné BALAYAGE, vytvára dokonalý vzhľad pre prázdnin.

20. Pastelová dúha

Tento obrázok je detstvo. Prázdnin je ideálny čas, aby sa nostalgický, a to vlasy nám pripomína všetko, čo sme milovali ako deti; cukrovú vatu, dúhy, a jednorožce. Vzhľad začína s krásnym striebro u koreňov a prechody do niekoľkých krásnych pastelových farieb.

21. Mesačný

Tento vlasy pripomína všetky veci fantázie. Ak máte radi vzhľad inšpirovaný Vysokých Elfov z Stredozeme, je to len štýl pre vás.

Tu to máte, všetky inšpirácie ste potrebovali, aby sa tento skok. Sme si istí, že vaša dovolenka vlasy bude najkrajšie vianočné ozdoba tento rok.

Čo ste naplánovali pre vaše vlasy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...