Starostlivosť o vlasy

10 dôvodov, prečo sú vaše vlasy mastné

10 dôvodov, prečo sú vaše vlasy mastné

Mastné vlasy, je veľkým problémom pre mnoho dievčat. Kým suché vlasy môžu vrak spúšť kvôli kader, mastné vlasy môžu vyzerať tenké, ploché a veľmi mastná.

Takže chcete poznať dôvody, prečo sa vaše vlasy vyzerajú mastné a mastný, aj keď by mohli byť pomocou správnych výrobkov pre starostlivosť o vlasy? Pokračuj v čítaní:

10 dôvodov mastné vlasy

Nahromadenie 1. Výrobok:

Nedostatok starostlivosti v umytí šampónom úplne z vlasov môže spôsobiť nahromadenie produktu. Podobne zatiaľ čo klimatizácia vlasy, nechajte aspoň 2 palce od korienkov alebo použiť od polovice dĺžky vlasov ku končekom. Roots vyrobiť prírodné oleje, takže nemusíte sa tam platí kondicionér. Ak tak urobíte, bude skalp otočiť viac mastná, ako je obvyklé, aby vaše vlasy vyzerať mastný od koreňov. To je jeden z hlavných dôvodov pre mastné vlasy.

load...

2. Príliš veľa kefovanie:

Kedykoľvek si čistíte vlasy, ste re-distribúciu oleja na hlave v celej vlasy. Vyhnite sa príliš veľa kefovanie, ak už máte mastné vlasy a / alebo trpíte mastné vlasy podmienok.

3. Hormóny odišla horí:

Hormóny majú významnú úlohu v starostlivosti o vlasy. Niekedy nerovnováha v hormónov môže nastať v dôsledku menopauzy, menštruácia alebo aj tým, že na antikoncepčné pilulky. To má za následok hormóny chová viac iracionálne, ako je obvyklé, čo vedie k nadmernej produkcii ropy na vlasových koreňov.

4. Hranie sa s vlasmi:

Nevedomky sme často beží naše prsty cez naše vlasy a hrať sa s našimi zámkami. To sa môže zdať dievčenskú a zábavný, ale distribuuje olej skalpu po celej dĺžke vlasov. To môže urobiť vlasy mastné príliš. Takže prestať hrať s vlasmi a nechaj to byť. Stále premýšľal, čo spôsobuje mastné vlasy? Pokúsiť sa zistiť, či máte tendenciu hrať sa s vlasmi!

load...

5. Vyhnite Hydratačný šampón:

Ak máte mastnú stav vlasovej pokožky, potom je lepšie sa vyhnúť hlboké posilňujúce šampóny a hlboké klimatizácia alebo hydratačný šampóny. Tie sú rozhodne nie je určený pre mastnú pokožku, pretože to bude mať tendenciu, aby sa vaše už mastné skalp, mastnejšie.

6. Vyhnite sa Pravidelné šampónovanie:

Môže to znieť smiešne, ale niekedy sa vyhnúť každodenné šampónovanie môže viesť k menej mastnoty. Dôvodom je, že čím viac sa šampónom, tým viac váš skalp póry otvorené a nechať vyčistiť. Čistiace a udržať póry otvorené, je nutné určite, ale to môže viesť k viac ako na výrobu oleja póry. To potom môže viesť k mastnú pokožku hlavy. Šampón na druhý deň.

7. Too Much liehové Styling produkty:

Použitie zväčšenie objemu spreje a styling prípravky s alkoholom môže zvýšiť produkciu ropy z pokožky hlavy. Použitie menej styling a tých, ktoré sú bez alkoholu na menej mastnú pokožku hlavy.

8. Olej čela:

Ak máte mastnú pleť, potom sa vaše čelo tiež tendenciu vylučovať veľké množstvo oleja. Takže keď si čistíte alebo vyfúkať vlasy, uistite sa, že budete držať vaše vlasy z čela. A ak nie, tam sú možno šanca, že predná časť vlasov bude absorbovať oleja z čela, aby vaše vlasy vyzerať tučnejšie.

9. Príliš veľa zviazaný chlpy:

Ak máte vo zvyku udržať si vlasy vždy zviazaná v copu, môže to viesť k nanášanie oleja a mazu v určitých miestach skalpu robiť váš skalp mastný. Takže namiesto toho, aby vaše vlasy dýchať a pokojne.

10. Príliš veľa tepla:

Nadužívanie súvisiace tepelných stylingových nástrojov vlasy môže viesť k suché vlasy. Pokožku hlavy vylučuje viac mazu obstarávať stavu sušenia. To má za následok abnormálny produkcie ropy, čo činí vlasy mastné. Takže sa zabránilo nadmernej vysychaniu vlasov od stylingových prípravkov.

Tip:

Pre okamžité výsledky, môžete použiť suchý šampón s púdrom. To funguje dobre v dopravných špičkách, kedy nemáte čas na okamžitú šampónovanie. Nezabudnite si umyť si vlasy naozaj dobre po tom, čo sa vrátil domov, pretože udržať púder na pokožku hlavy môže viesť k extrémnej nečistoty a špinu build-up zmiešaného s mazu z pokožky hlavy.

Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentári nižšie.

load...