Starostlivosť o vlasy

Najlepšie ayurvedické šampóny - naše top 10

Najlepšie ayurvedické šampóny - naše top 10

Ajurvédske Šampóny sú nové zlosť v mestskej prevádzke sú úplne prirodzené (neobsahujú chemické ingrediencie) a pomáhajú udržať zdravé vlasy. Tu sú top 10 ajurvédskej šampóny sú k dispozícii v Indii.

Top 10 ajurvédskej Šampóny

1. Khadi amla a Bringraj Šampón:

Khadi je dobre známa značka, ktorá sa zaoberá len čistých rastlinných produktov vyrobených Khadi Gramudyog a certifikované vládou Indie. Tento šampón obsahuje prírodné výťažky amly, mandľový olej, bringraj, Reeth a neem. Je vhodný pre ľudí, ktorí trpia celoročné vypadávanie vlasov problém. Prírodné zložky fungujú ako kúzlo na vlasy, pretože aby bolo mäkké a hladké a tiež pomôcť, aby sa zabránilo predčasnému šediveniu vlasov. Tento šampón pomáha v boji proti padaniu vlasov vo väčšej miere, pri pravidelnom používaní.

load...

2. Khadi herbára Med a Mandľový olej Šampón:

Ako už názov napovedá, tento šampón obsahuje prírodné ingrediencie, ako je med, mandľový olej, Shikakai a henou. Šampón je vhodný pre ľudí s suché až normálne vlasy. Med a mandľový olej vyživuje a hydratuje aj tie najsuchšie vlasy a tiež pomáha opraviť. Med je prírodná zvlhčovadlo, čím vyhladzuje pokožku a robia vlasy jemné a lesklé. Mandľový olej obsahuje mastné kyseliny, ktorý slúži na zabránenie vypadávaniu vlasov, rednutie vlasov a šedivenie.

3. Khadi Saffron Reeth Proteín Herbal Shampoo:

Šampón je veľmi vhodná pre suchú a vlasy bez lesku. Obsahuje prírodné výťažky šafranu, Reeth, Tulsi a Shikakai. Vieme, že Shikakai a Reeth sú prírodné vlasy čistiace prostriedky, ktoré tiež dodávajú zdravý lesk vlasov. Is jeden z najlepších Ajurvédske šampóny, ktoré oživuje matne a poškodené vlasy, tak dávať tomu zdravý lesk a odraziť. Účinne čistí pokožku hlavy a vlasy, preto je vhodná pre každodenné použitie.

load...

4. Kama Ayurveda pačuli šampón:

To Ajurvédske bylinné šampón je jemný čistič, ktorý obsahuje výťažky ibišteka, Neem a krásne zmes éterických olejov, ako je levanduľa a pačuli. Levanduľa upokojuje pokožku hlavy, a tiež šampón má silnú podstatu toho ktorý pretrváva po dlhú dobu. Pačuli má antibakteriálne vlastnosti, ktoré bránia akémukoľvek skalp infekcie, a tak udržuje pokožku hlavy zdravé. Šampón prirodzene vyživuje, hydratuje a chráni vlasy a zároveň čistí efektívne.

5. Biotique Bio zelené jablko Fresh Daily Purifying Shampoo:

Ide o jedinečnú kombináciu šampón a kondicionér v jednej fľaši, čím sa ušetrí veľa času na to každý z nich samostatne. Tento šampón má zmes zeleného jablka, Shikakai, morských rias a mandľový olej ako hlavnú zložku. To je zaťažené prírodných minerálov a proteíny, ktoré sa čistí a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. S každým použitím, vlasy sa cíti svieži a plné zdravého lesku a odraziť. Špeciálne pH vyvážené zloženie je ideálny pre každodenné použitie.

6. Jiva Papaya Šampón:

Je úplne zrejmé z názvu; šampón obsahuje prírodné výťažky papáje a amly. Papája udržuje úroveň pH vlasov prečisťuje póry pokožky hlavy a robí vlasy hladké a lesklé. Šampón funguje perfektne pre suché a poškodené vlasy, pretože pomáha pri vyhladení kutikuly vlasov. To nevysychá vlasy a zároveň bojuje proti padaniu vlasov do určitej miery.

7. Arish šampón proti lupinám:

Všetky výrobky predávané pod značkou "Arish" sú Ajurvédske medicíny slušnosť. Jedná sa o šampón proti lupinám, ktoré účinne čistí preč vločky a pri pravidelnom používaní tiež zaisťuje, že vločky nie sú zase znova. Šampón obsahuje extrakty z neem, amly, Tulsi, Reeth, rozmarín olej a senovka grécka. Pôsobí tiež ako objasňujúce šampónu a odstraňuje prebytočný olej a mazu z pokožky hlavy.

8. Himalaya herbára Protein Shampoo:

Jedná sa o mierny šampón, ktorý je ideálny pre každodenné použitie ako čistiaci šampón. Je obohatený o bohatých na bielkoviny bylinami, ako cizrnové, amly a sladkého drievka. Pri pravidelnom používaní šampónu zaisťuje pevnosť, chráni pred každodenným poškodením a redukuje pád vlasy. Tento šampón je vhodný pre farbené vlasy ošetrené alebo chemicky ošetrené vlasy, pretože sa jedná o mierny šampón a nezanecháva na suché vlasy.

9. Lotus herbára Kera Veda šampón:

Lotus herbára Kera Veda šampón je unikátna zmes z prírodných surovín, ako je Shikakai, amly, Reeth a Behr, ktoré je vhodné pre suché až normálne vlasy. Odstraňuje olej a nečistoty z pokožky hlavy a udržuje prirodzenú rovnováhu pH vlasov. Šampón je vhodný pre normálne až mastné vlasy a má silnú vôňu, ktorá pretrváva po dlhú dobu.

10. Biotique Bio Walnut Bark Fresh Lift posilňovanie Shampoo:

Ak ste trpia tenké vlasy bez objemu, potom Ajurvédske šampón je ideálny pre vás. Obsahuje orech kôry, Amla, pižmo koreňový a mydlo maticu, ktorá dodáva telu a odraziť na vaše vlasy. Čistí a oživuje vlasy silnejšie, plnšie a zdvihol pohľad. To dáva úplne čisté pocit po každom umývaní a vodnaté konzistencie s fialovým nádychom do nej.

Tu sú top 10 Ajurvédske šampóny pre vás dosiahnuť zdravé a lesklé vlasy. Ktorý z nich je vaša voľba z týchto produktov? Ešte zanechajte nám komentár. Zostať šťastný, zostaň nádherná !!

load...