Starostlivosť o vlasy

Top 10 šťavy, ktoré pomáhajú ďalšiemu rastu vlasov

Top 10 šťavy, ktoré pomáhajú ďalšiemu rastu vlasov

Viete, že šťavy z čerstvého ovocia a zeleniny môže mať zásadný vplyv na vaše zdravie vlasov? Áno, vrátane týchto štiav do vašej každodennej stravy môže skutočne splniť všetky vaše potreby pre starostlivosť o vlasy.

Zvyšok čerstvého ovocia a zelenej listovej zelenine poskytne vášmu telu dostatok výživy, a tiež pomáha rásť hriva. Čerstvé ovocie a zeleninové šťavy zmenší pravdepodobnosť poškodenia vlasov a tým prispieť k podpore rastu vlasov. Nutričné ​​zo šťavy dostať vstrebáva do nášho tela rýchlo a výsledky budú rýchlejšie. Tu je niekoľko účinných šťavy na rast vlasov.

Top 10 šťavy rast vlasov

Šťavy uvedené nižšie, ak sa na nich pravidelne, pomáha pri riešení problému páde vlasov a rednutie vlasov. Takže začnime.

load...

1. Aloe Vera džús:

Šťava z aloe vera rastlina pomáha pri prevencii vypadávaniu vlasov. Vitamíny obsiahnuté v aloe vera pomáha pri vytváraní vlasy silné a menej náchylné k rozbitiu. Enzýmy prítomné v tejto šťavy pomoc pri výživné a hydratačné vlasovej pokožky. Aloe Vera pomáha zbaviť lupín a svrbenie pokožky hlavy. Žiadosť o aloe vera šťavy na vlasy pomáha pri dosiahnutí lesklé a mäkké vlasy. To je najlepšie šťava pre rast vlasov.

2. Kiwi Juice:

Kiwi šťava je vysoko obohatený o vitamín E, ktorý pomáha pri zlepšovaní rastu hrivou. Dostatočný príjem výsledkov vitamínu E v rýchlejšom raste chĺpkov. Vzhľadom k tomu, kivi posilňuje imunitný systém, silný imunitný systém minimalizuje pád vlasy. Pôsobí ako čistiaci činidlo, ktoré pomáha pri čistení vlasov a sa riedi pred použitím.

3. Onion Juice:

Byť zdravé zeleniny, aplikáciu cibuľa šťavu priamo na pokožku hlavy posilňuje rast hrivy a zabraňuje vzniku bielych vlasov. Cibuľa je vysoko koncentrovaný sírou, zaisťuje správnu výživu a prúdi do folikulov. Tieto nečistoty a škodlivé parazity sú zničené pri uplatňovaní tohto džúsu pre rast vlasov.

load...

4. Špenát džús:

Je vysoko obohatené o rôzne minerály, vitamíny, železo a podobne, ktoré sú veľmi prospešné pre pokožku a vlasy. Stenčovanie hrivu a svrbenie pokožky hlavy možno vyhnúť sa špenátovou šťavou. Špenát je vysoko koncentrovaný vitamín B obnoví lesk a podporuje rast hriva.

5. Guava džús:

To je vysoko koncentrovaný s antioxidanty a rôznych živín, ako je vápnik, železo, kyselina Follica atď boli maximálne využité guava, môže byť buď spotrebovaný surový alebo môžu byť odpil vo forme šťavy. Zdržať vypadávanie vlasov, listy ovocie môže byť varí rozpätí dvadsiatich minút a použité.

6. Cesnak Juice:

Liečba pomocou cesnaku je určený na liečbu používa v historických dobách. Pomáha pri obnove kvalitu vlasov a dodáva výživu do folikulov. Zvyšok pri aplikácii sa zvyšuje prietok krvi smerom k hlave. To poskytuje lusture na vlasy a robí vlasy hladké.

7. Uhorka džús:

Uhorka šťava pomáha pri správnom raste hrivy a zlepšuje kvalitu vlasov. Enzýmy pomáhajú pri prevencii vypadávaniu vlasov a zvyšujú cirkuláciu hemoglobínu do buniek a folikulov vlasov. Sklenený každý deň pomáha pri liečbe problémov vlasy.

8. Koriander Juice:

Koriander tiež bežne nazýva ako koriandrom, pomáha pri posilňovaní rastu vlasov a bojuje proti pádu vlasy. Je to veľmi prínosné a môže byť zahrať spolu s akýmkoľvek iným nápojom pridať chuť na to. Listy môžu byť rozdrvený a zriedi pred aplikáciou. Pasta sa aplikuje po dobu jednej hodiny a potom sa zmyje studenou vodou.

9. Mrkvová šťava:

Mrkva ukáže byť veľkou výživnú šťavu a sú vysoko obohatené o beta-karotén, ktorý poskytuje lusture a skvelé farby na vlasy. Folikuly o vlasy majú tendenciu posilňovať a obnovuje kvalitu vlasov. Vitamín C pomáha pri poskytovaní výživy smerom k hlave.

10. Jahodový džús:

Vitamín C pomáha pri prírastku proteínov v tele, ktorý zase stimuluje rast vlasov ako vlasy sa skladá z proteínov. Aplikácia drvených jahôd na vlasy, prepožičiava lusture a proteínov na vlasy.

Po prečítaní rôzne výhody týchto štiav, som si istý, že nemôže zostať ďaleko od ich používania. Len dodržiavať toto vyššie uvedené šťavy do svojej rutiny, aby čo najviac z toho! To vám dá dlhé lesklé vlasy, ktoré bude určite robiť veľa závidím.

load...