Starostlivosť o vlasy

Najlepšie rozprašovače farby vlasov - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie rozprašovače farby vlasov - naše 10 najlepších výberov

Ak ste premýšľal, ako sa dostať nový vzhľad alebo vlasy človeka, ide o zmenu farby vlasov by mohol byť dobrý nápad. Farbenie vlasov a vytvára tie rozprávkové zvýraznenie sú skvelý spôsob, ako zmeniť a skrášliť váš celkový vzhľad. So zmenou farby vlasov, celá vaša osobnosť dostane človeka. Existujú rôzne spôsoby farbenia vlasov - môžete ísť na korunný zvýrazňovanie, maľovanie, poleva, Chunking alebo globálne.

Farebné laky na vlasy sú považované za jeden z najjednoduchších spôsobov, farbenie vlasov. To vám dáva možnosť farbenia podľa vašich vlastných preferencií. Farba vlasov spreje umožňujú pridávať odvážne a svetlé pruhy taky bez použitia škodlivých chemikálií. Tie sú tiež dobré, ak chcete ísť na jemné zmeny, ako môžete kontrolovať množstvo farby, ktorú chcete pridať. A pretože produkt trvá do nasledujúcej umývanie vlasov, môžete sa snažiť rôzne farby, štýly a dokonca aj kombinácie, aby vyhovoval vašim záujmom.

Top 10 Hair Color Spreje

Ak chcete pridať iný vzhľad a štýl vašich vlasov, môžete ísť na rôzne trvalé alebo dočasné farba vlasov postreky ako sú: -

load...

1. Roux Fancy-Full Color Styling Mousse # 12 EFY:

Tento produkt je ľahko dostupné na trhu za Rs. 2548. Pomáha pri udržanie vlhkosti, rekonštruuje poškodené vlasy a presakuje skrz póry. Rôzne štýly s krásnymi a žiarivými farbami sú k dispozícii. Táto farba styling mousse poskytuje extra štýl a hlasitosť na vlasu. Vzhľadom k tomu, že je v krémovom základe, môžete ho použiť veľmi ľahko.

2. Pureology Anti-Fade Complex Color Max UV Defense Spray:

Tento produkt je ľahko dostupné na trhu za Rs. 3550. Je to veľmi dobré pre vlasy a vlasovú pokožku, pretože zadržiava vlhkosť a robí vlasy jemné a lesklé. Výrobky od značky Pureology pomoc pri liečbe split konca. Jeho UV technológia pomáha chrániť vlasy pred poškodením škodlivými UV lúčmi.

load...

3. Roux Fancy-Full Color Styling Mousse # 21- dBi:

Tento produkt je cenený u Rs. 2517. Je šitý na mieru pre tých, ktorí majú husté a hrubé vlasy. Ultra-hydratačný technológia System zaisťuje veľký pozor na vlasy, pri odstraňovaní vyprahnutosť a krepovateniu. Je tiež zamkne póry, čím je zaistené, vlhkosť sa odstráni z vlasov.

4. Alterna Caviar Anti-Aging Farba Držať Mousse:

Tento produkt je dostupný na trhu Rs. 3382. Je súčasťou rutinnej starostlivosti o vlasy, ktorá zaisťuje veľkú vyhladenie vlasov. Sérum v tomto produkte reguluje a štíty vlasy z kader a robí to vyzerať elegantné a lesklé.

5. Stlačením tlačidla Color Rich Mousse:

Touch Color Rich Mousse sa bude predávať za zhruba Rs. 100 a sú k dispozícii v rôznych farbách. Vzhľadom k tomu, že je v penovej základu, je veľmi vhodné použiť. To vydáva elegantnú vôňu a zvyšuje kvalitu vlasov. Produkt poskytuje tiež hlbokú klimatizáciou a prirodzený lesk.

6. Liagrxin Farba vlasov Spray:

K dispozícii v rôznych, žiarivé, mladistvý farbách, to je celkom obľúbený u mladých ľudí. Je ľahko dostupné na trhu a je pomerne cenený u Rs. 80. Tento sprej na vlasy má najnovšie technológie začleniť pre ochranu vašich vlasov, aj keď ste farbu. To tiež zachováva a zvyšuje kvalitu vlasov.

7. Hair Glitter Spray:

Tento produkt je spravodlivé ceny za zhruba Rs. 100. Je predovšetkým vhodný pre účastníkov a nespôsobuje žiadne nepohodlie alebo poškodenie vlasov. Trepe sa veľmi dobre pred použitím a uistite sa, že držať mimo dosahu detí.

8. Bigen Farba vlasov Spray:

Tento produkt je pomerne cenovo asi Rs. 300 a je ľahko dostupné na trhu. To je obohatená o prírodné oleje a antioxidanty. Títo pomôžu zlepšiť farbu a vzhľad vlasov. Použitím tohto farebný sprej zanechá vaše vlasy jemné a hebké.

9. Samy Instacolor sprej na vlasy:

Tento produkt je k dispozícii na trhu v asi Rs. 1200. Krásne zvýrazní a intenzívna farba prispieva k okamžitej premena a očarujúce vzhľad. Je to veľmi pohodlné použitie a je používaný najmä pre last minute dotykové ups, najmä pre upozorňuje.

10. Creme Farba vlasov Spray:

Tento farebný lak na vlasy je začlenená s najnovšími technológiami, aby sa vaše vlasy chránené, zatiaľ čo sfarbenie. To dáva dlhotrvajúci farebný efekt. Správne odtiene sú všimol vďaka technológii tekutých kryštálov. Používaní tohto výrobku pomôže tiež stav vašich vlasov.

S radom vlasových možnosťou farby v spreji na výber, si teraz môžete zmeniť svoj vzhľad z domu do práce na párty v niekoľkých minútach! Skúste tieto von a povedzte nám, ktoré tienia miluješ a koľko komplimenty, ktoré ste dostali.

load...