Starostlivosť o vlasy

Červená farba vlasov Sprievodca - akú farbu vám vyhovuje to najlepšie?

Červená farba vlasov Sprievodca - akú farbu vám vyhovuje to najlepšie?

Nudí s farbou vašich vlasov? Ak sa pozrieme objaviť spôsob, akým budete vyzerať s novú farbu vlasov? Ste si istí, že farba, ktorú si vybrali, bude pracovať pre vás? Toľko otázok! Získanie novú farbu vlasov nie je rozhodnutím, ktoré by mali byť prijaté v zhone. Veľa vecí je potrebné započítať do pred vami zamerať na farbu vlasov, ktorá vám dá úplne iný vzhľad.

Rad vecí, je potrebné zvážiť pred a po farbení vlasov. V prípade, že stav vlasov nie je pred farbenie dobré, potom vlasy musia byť zlepšená s hydratačný, mazanie alebo ísť do vlasových kúpeľov na ošetrenie. Po obnovení zdravie vlasov, potom je potrebné si vybrať farbu v závislosti na ich pleti.

Ak naozaj chcete zmeniť farbu vlasov, potom sa farba vlasov grafu je veľmi užitočným nástrojom pre určenie odtiene z čoho vyberať. Blonde, Brunette, červená a čierna sú štyri základné farby.

load...

Ako si vybrať Červená farba vlasov V závislosti od typu pleti?

Existuje mnoho rôznych odtieňov alebo verzia čoraz populárnejšie Červená farba, ako gaštanové, purpurovej, jahodovú blond, oranžovo-červené, meď, modro-červená, zázvor, a purpurovo červené. Takže, ak je vaše srdce nastaviť na červenú, ktorá verzia by ste mali zvoliť? Možno, že vám môžeme pomôcť!

1. Červená farba vlasov pre Light Tone kože:

Ľahký jahoda blond alebo jasná meď alebo červená farba ide najlepšie s ľuďmi, so svetlou pleťou. Fair-koža ľudia by sa mali vyhnúť červenú farbu vína alebo vínovej pretože tie na ne bude vyzerať bledo.

2. Červená farba vlasov pre stredné tóny pleti:

Belavé pleťou ľudia by mali vždy zvoliť stredný medenou blondína strednej gaštanové odtiene. Tie by sa mali vyhnúť tmavé odtiene pretože sa môžu meniť, aby ich pleť vyzerať žltší.

load...

3. Červená farba vlasov pre tmavé odtiene pleti:

Médium gaštanové až gaštanovo hnedý odtieň vyzerá krásne na tmavšej pleti. Títo ľudia by mali vyhýbať super červené odtiene.

Ako si vybrať červenú farbu vlasov Shade?

Ak chcete farbu vlasov červená, prvá vec, ktorú treba informovať svojho kaderníka je druh červenej farby ste priťahovaní. Existujú štyri hlavné červené rodiny. Farba vlasov sprievodca nám dáva jasnú predstavu a pomáha nám rozlišovať medzi rôznymi red vo farbách na vlasy odtiene. Štyri hlavné odtiene sú:

1. Ginger:

Tento odtieň je podobná farbe, ktorá sa nachádza na niekoho, kto je prirodzene červená hlava. Je ľahší a menej intenzívne odtieň červenej a je ideálny pre ľudí s svetlú pleť a svetlé oči. Dôrazne sa odporúča, že by nikto nemal ísť na tmavší odtieň tejto farby, čo môže urobiť červená farba vyzerať dim.

2. Meď / Orange:

Táto verzia je najobľúbenejší odtieň z červenej farby rodiny. Tento odtieň je žiarivá a odráža veľa svetla. Výhodou tejto farby je, že ide s žiadnu pleti. Žiarivá oranžová alebo meď vyzerá nádherne na dievčatá, ktoré majú veľký zmysel pre štýl.

3. Modrá Reds:

Názov neznamená, že odtieň má modrú tón, ale to jednoducho znamená, že to je pravda, červená farba ako farba červeného zamatu tortu! Tento odtieň vyzerá dobre s akýmkoľvek pleti tak dlho, ako je správne použiť. Ak ste jedným z tých rebelov, ktorí rád experimentuje so svojim vzhľadom, tento odtieň je práve pre vás! Bude vás vyzerať očarujúce a odvážna!

4. Fialové Červené:

Táto farba je podobná čiernych čerešní, sliviek a bobule. Táto farba sa dobre hodí olivové pleti a niekoho, kto má prirodzenú tmavé vlasy. Reálne tón pleti ľudia by sa mali vyhnúť tento odtieň. Pokiaľ máte vlnité vlasy, ísť na tento odtieň; požičiava malý rozmer vlasy a dáva vám úplne novú osobnosť.

Červená farba na vlasy vyzerá úžasne, ale to príde s niektorými nevýhodami. Červená farba vypláchne veľmi rýchlo, a preto je potrebné byť pripravený na návštevu salónu raz za tri až štyri týždne. Syntetické červené tendenciu slabnúť veľmi rýchlo. Jeden by mal vždy používať farby chráni šampón udržať farbu dlhšie. Vždy požiadať stylistu na farbenie vlasov navyše jasný, takže mizne po niekoľkých týždňoch a dostaneme perfektné odtieň. Človek sa musí použiť červenú farbu znovu a znovu za to držať na vlasy. Buďte trpezliví a dať mu čas.

Červená farba má toľko odtieňov na výber, že budete mať žiadne ťažkosti nájsť ten, ktorý pracuje pre vás. Predtým, než experimentovať s touto farbou, uistite sa, že to vyskúšať, takže viete, že nie je svetlejší ako je vaša prirodzená farba vlasov, a tiež zistiť, či to môže byť niečí dlhodobú farbu.

Farbu vlasov, ale byť vedomí toho, čo ste sa dostal do, a čo to obnáša. Farbené vlasy potrebujú zvýšenú pozornosť, takže buďte pripravení stráviť nejaký čas na režim starostlivosti o vlasy. Nádherné vlasy budete mať, je dobre stojí za námahu, že jo?

load...