Starostlivosť o vlasy

10 účinných liekov na rast vlasov

10 účinných liekov na rast vlasov

Rast vlasov je prirodzený proces, ale rôzne faktory, ako je stres, znečistenie, zlé stravovacie návyky atď môžu pohrávať s týmto procesom. Keď tento zdanlivo automatický proces čelia takým prekážkam, účinky sú vnímané ako vypadávanie vlasov, lupiny a ďalšie podobné vlasovej problematiky. Potom sme okamžite začať hľadať prostriedky k naštartovaniu rastu vlasov znovu.

Dnes, jeden má možnosť vybrať si z mnohých rast vlasov nápravy dostupných na trhu. Alopatickej, homeopatia a Ayurveda, všetci majú vynikajúce produkty pre zvýšenie rastu vlasov. Jedným z všeobecne vyžaduje, aby tieto lieky po období páde vlasov alebo plešatosti, takže v ideálnom prípade by sme mali liečiť Hlavným dôvodom tohto poklesu vlasy. Aj keď existuje niekoľko produktov odvolávajú centov za rastom percent vlasov, nemôžu sa na ne spoľahnúť. Avšak, existuje niekoľko vyskúšané, vedecky preukázané lieky pre rast vlasov a sľubujú pozitívne výsledky.

Najlepšie Lieky pre rast vlasov

Prvých desať lieky pre pestovanie silné a zdravé vlasy sú uvedené nižšie:

1. Kortizón:

Toto je jedno z liečiv pre opätovný rast vlasov je silný a ukázal veľmi efektívnych výsledkov, ak sú používané vo forme injekcií priamo na pokožku hlavy. Je k dispozícii vo forme tabletiek, rovnako ako masti, ktoré môžu byť lokálne aplikovaný. Tabletky sa ukázala byť silnejšia než masti a injekcie a sú ľahko dostupné.

load...

2. Minoxidil:

Minoxidil je dobre známy liek na podporu rastu vlasov. Obsahuje 5% účinnej Regain, ktorý zabraňuje vypadávaniu vlasov. Tento liek však trvá mesiace, než vykazujú pozitívne výsledky pri použití starostlivo. Štúdia ukázala, že tento liek funguje dočasne a padanie vlasov znovu objaví vždy, keď sa zastaví liek.

3. Finasterid:

Finasterid je iný liek, ktorý pracuje na tratiach minoxidil a je účinnejšie v prípadoch, keď ľudia dostanú plešatý. Tento prípravok podporuje rast vlasov v oblasti korunovej a dokonca pomáha pri prevencii ustupujúce vlasová linka.

4. Rosemary Essential Oil:

Ide o neoficiálne bylinný liek pre rast vlasov a je úspešná liečba cvičil a podporovaný mnohých odborníkov vlasov. Musí to byť aplikovaný na pokožku hlavy. Pomáha pri zvyšovaní prekrvenie pokožky hlavy, ktorý nakoniec podporuje rast vlasov

load...

5. Kalium carbonicum:

Kalium carbonicum je homeopatia liek, ktorý je vytvorený s uhličitanom draselným. Je to veľmi prínosné pre prevenciu rednutie a sušenie vlasov. Tento liek, však by mali byť konzumované len po konzultácii s odborníkom homeopata.

6. Silicea:

Ďalším účinným homeopatický liek na podporu dobrého rastu vlasov je Silicea. Je odvodený z pieskovca a ľudských tkanív a vysoko účinný pri vyživuje vlasové folikuly a podporovať tak dobrý rast vlasov. Je k dispozícii v koncentrovanej tekutej forme a granúl tiež. To je bežne nazývané ako `homeopatických bunkových soli, ako je to časť 12 tkanivových solí.

Znepokojujúce cez pomalý rast vlasov, alebo možno nadmerné vylučovanie? Tie môžu pomôcť!

14 nevyhnutných vitamínov a minerálov pre rýchlejší rast vlasov 34 Výkonnej domáce prostriedky pre rast vlasov, ktoré divy Top 10 Jóga pre rýchlejší rast vlasov 17 jednoduchých trikov, aby vaše vlasy rastú rýchlejšie

7. Nioxin Vitamíny:

Jedná sa o liek čisto na báze vitamínov a minerálnych látok a je známe, že pôsobí ako doplnok k už existujúcim vlasových korienkov a toto robí vlasy rastú rýchlejšie. Je k dispozícii vo forme šampóny, kondicionéry a pleťové vody. Je známe, že podporujú rast vlasov v tých oblastiach, kde vlasy už existuje.

8. Diphenylcyclopropenone (DPCP):

Tento liek je známe, že je veľmi efektívne a musí byť natretá na skalp. Je k dispozícii v kvapalnej forme a musí byť aplikovaný raz týždenne na posilnenie vlasové korienky a nie je ľahko dostupná.

9. Sladkého drievka Extrakty:

Táto Ajurvédske medicíny je známe, že divy v posilnení rastu vlasov, ak sú použité usilovne. Aj keď k dispozícii vo forme kapsúl, môže byť aplikovaný topicky rovnako. To je cenovo dostupné a vynikajúce pre pestovanie dobrú kvalitu vlasov.

10. Sage čaj:

Tento bylinný liek je známy pre zvýšenie rastu vlasov a tiež pre ustajnenie nadmernému poklesu vlasov. Tento čaj je ľahko dostupné a pokožku hlavy môže byť premytý to pre lepšie výsledky. Je horkú chuť, ale vysoko efektívny.

Pred rúti von kúpiť niektorý z týchto liekov, odporúčame, aby ste sa obrátili na zdravotníka. A to je tiež dôležité mať na pamäti, že praskanie pilulky, alebo použitia rôznych olejov a masti nemôže sám o sebe priniesť dobré vlasy. Musíte kombinovať tieto zdravej výživy, rovnako ako dobrú starostlivosť o vlasy rutiny pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

load...