Starostlivosť o vlasy

Najlepšie šampóny Amla - naše top 10

Najlepšie šampóny Amla - naše top 10

V Indii, kde sú prírodné a bylinných často prednosť chemických a syntetických výrobkov, väčšina ľudí vie, že je dôležité, pokorné Amla ovocie pre jeho mnohých výhod pri použití na ošetrenie vlasov. Phyllanthus emblica, bežne známy ako indický egreš alebo Amla v hindčine je aktívnou zložkou v tradičnej indickej medicíne. Prebiehajúce výskum v tejto skromnej ovocie odhalilo mnoho potenciálnych zdravotných výhod; Avšak, poďme sa pozrieť na význam Amla pre ošetrenie vlasov. Bežnou zložkou v obrovskom rozsahu vlasových olejov a šampónov v tejto krajine, to nie je nezvyčajné, že naraziť na lacné falšovaných výrobkov, ktoré sľubujú dobrotu Amla ale nevedú. Takže ak hľadáte do užívania dobroty Amla k posilneniu a vyživujú vaše vlasy, je tento článok stojí za prečítanie.

Poďme sa pozrieť na prvú desiatku amly šampóny sú k dispozícii na trhu, alebo najbližší drogérii.

Top Ten Best Amla Šampóny:

1. Bylinné Khadi amla a Bhringraj Šampón:

Tento rastlinný prípravok obsahuje nielen, ako už názov napovedá Amla a bhringraj, ale aj ďalšie aktívne zložky, ako je sezamový olej, henou, Reeth, neem extrakty, glycerol a Kali. To odstraňuje nečistoty z pokožky hlavy s jeho neem extrakty a tiež účinne podporuje rast a lesk so svojimi Amla a Bhringraj extraktov. Ideálne pre udržanie dlhé a husté vlasy, tento produkt je ideálny pre každodennú starostlivosť o vlasy. Cena: 95 INR na 210 ml

load...

2. Vaada herbára Amla Šampón s Shikhakai a Reeth:

Čisto prírodný produkt z populárnej značky Vaada tento amla bylinný šampón je nákladovo priateľský a efektívne. Tento produkt účinne poskytuje potravu vlasy potrebuje, ktoré zase vedie konzistentný rast a silu vlasov. Shikakai extrahuje prítomná aktívna ako prírodný kondicionér a Reeth je hlboká čistiaca pena.

Cena: 40 INR na 100 ml

3. Lotus herbára Kera-Veda Shikakai a Amla šampón:

Vyrobený s ajurvédskej formule, tento produkt by price je dobre stojí za vaše peniaze. Je ťažké ignorovať značku Lotus herbáre a zároveň uvažuje o ďalších prirodzenú krásu a vlasy produkt, a to z dobrého dôvodu ako Lotus herbára sú známe pre svoju kvalitu a účinnosť. Kúpiť tento produkt dopriať to najlepšie z prírodného dobra amly pre vaše vlasy.

load...

Cena: 175 INR za 200 ml

4. Garnier Fructis Goodbye Damage Shampoo:

Tento produkt od Garnier, ako už názov napovedá robí zvrátiť poškodenie vlasov. Obohatený o dobrote Amla, ktorý pôsobí ako štít proti poškodeniu spôsobené slnkom, prachom a špinou, to tiež obsahuje vitamíny a ovocné extrakty, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy.

Cena: 120 INR za 175 ml

5. Len Byliny 8-in - 1 Root Výživný Amla Neem šampón:

Tento vzorec pomocou osem esenciálnych bylín v jednom najlepšom amla šampónu je prielomom podľa značky Just bylinkami. Kombináciou dobrotu ôsmich bylín, vrátane amly, neem, ibišteka, pšeničných klíčkov oleja a sójového lecitínu, tento šampón robí divy pre podporu rastu a silu a zatemnenie vlasy tak účinne zabrániť predčasnej šedej.�

Cena: 225 INR pre 100 ml

6. Vaada Amla Shikakai Shampoo - Hair Fall & Control Damage:

Ďalším produktom od značky Vaada v kombinácii amly a Shikakai tento produkt účinne bojuje proti padaniu vlasov a upokojuje poškodené vlasy ustúpiť silnejšiemu a konzistentný rast vlasov.

Cena: 155 INR pre 350 ml

7. Nirogam Bylinný šampón s Neem & Amla:

Aj keď trochu drahý, tento produkt z Nirogam nie sľubuje len dobrotu amly a neem pre rast a pevnosť vlasov, ale je tiež účinný prostriedok proti lupinám a iných miernych skalp infekcií.

Cena: 200 INR pre 100 ml

8. Ayur Herbal Amla Shampoo:

Tento bylinný amla šampón od značky Ayur je efektívny a funguje dobre pre poškodené vlasy na pomoc s rastom a lesk. Má mierne bylinné vôňa, ktorá nezostáva príliš dlho; Avšak, to mydlil dobre a má hlboký čistiaci penivý účinok. Ľahko dostupné a pomerne cenovo priateľský, tento produkt je dobrý nákup každý deň.

Cena: 120 INR pre 500 ml

9. Sunsilk Ohromujúca Black Shine:

So silnou zákaznícku základňu na indickom trhu po desaťročia, každý výrobok z Sunsilk je dobre stojí za vyskúšanie a tento produkt obohatený o dobrote Amla extraktov je viac. Ako už názov napovedá tento produkt sľubuje a dodáva lesklé a silné čierne vlasy.

Cena: 184 INR pre 400 ml

10. Dabur Vatika Black Shine šampón s čiernymi olivami Amla a mandľami:

Posledný, ale v neposlednom rade na zozname, tento výrobok od populárnej značky Dabur poskytuje dobrotu amly, čiernymi olivami a mandľami všetko zabalené do jedného. Amla pomáha posilňovať vlasy a podporuje rast, zatiaľ čo čierne olivy a mandľového oleja extrakty vyživuje vlasy.

Cena: 47 INR za 100 ml

Tak ktorý amla šampón je vaša najobľúbenejšia? Strieľať nám komentár!

load...