Starostlivosť o vlasy

6 jednoduchých liečebných postupov pre lupiny na očné laloky a očné obočie

6 jednoduchých liečebných postupov pre lupiny na očné laloky a očné obočie

Vedeli ste, že by ste mohli mať lupiny na vaše riasy príliš? Áno, je to pravda, taká podmienka je známe, že sú natoľko závažné, a ak nechcete liečiť najskôr, mohlo by to viesť k ranám odpadávať.

Čo je táto podmienka?

Vedeli ste, že by ste mohli mať lupiny na vaše riasy príliš? Teraz sa jedná o obrovský turn off, je to tak? Tam môže byť svrbenie vločky na vaše riasy, ktoré môžu nastať v dôsledku rôznych dôvodov. Ak ste trpia touto podmienkou, že je na čase, aby sa uchádzali zbohom tejto hrozbe navždy.

load...

Príčiny lupín na riasy:

Vzhľad vločky na riasy môžu byť spôsobené:

 • Blefaritída: V tomto stave lupín ako šupiny objaví na riasy. To nie je nákazlivá.
 • Mazotok dermatitída: lupy stupnice sa objaví na riasy a obočie. Je ťažké určiť presnú príčinu lupín. Mohlo by to byť pripísané nezdravé potraviny a menej príjem vody.Táto toxických rutinných vedie k kožné problémy a upchaté póry na líniu rias.

To je obyčajný trápenia a nie je dôvod na obavy. Musíme zabezpečiť riadnu liečbu a stav uprace pomerne skoro. Vo väčšine prípadov domáce opravné prostriedky, čo nám pomáha zbaviť sa svrbenie vločky. Musíme sa ako vždy majte na pamäti, že:

 • Oblasť očí je extrémne citlivý.
 • Vyhnúť sa dostať chemikálie do očí.
 • Nepoužívajte svoje antioxidačné lupinám šampóny na vaše riasy.

6 Jednoduché a účinnej liečby pre lupy na riasy:

Existuje nespočetné množstvo domácej liečby pre liečbu lupín na riasy. Tu je niekoľko preventívnych opatrení je potrebné prijať:

load...
 • Než robiť niečo blízko očí robiť kalmetizace.
 • Poraďte sa s lekárom okamžite, ak cítite akýkoľvek druh podráždenia.

1. Drogérie Mydlá:

Môžete sa pokúsiť zbaviť sa tohto problému tým, umývanie tváre s obchode mydlo s drogami, ktorý obsahuje buď tea tree olej alebo pyrithionové zinok. Tieto mydlá pomáhajú v boji proti kvasinkových baktérií, ktoré sú príčinou a prispieva k tvorbe lupín. Uistite sa, že nechcete dostať mydlo do očí. Si môžete pripraviť zriedený roztok a zmyť rýchlo. V prípade, že mydlo vstupuje do oka, a potom opláchnite oko, až sa dostanete zodpovedajúce úľavu

2. Dieťa Shampoo:

Na čistenie dolných a horných rias linky používať zriedené detský šampón s bavlnenými tampónmi. Urobte to aspoň 4 - 5 krát pre každú z rias liniek pre rýchlejšie výsledky. Opäť platí, majte zavreté oči a opláchnite okamžite.

3. Masážny mandľový olej:

Nadmerné suchosti viečok, masáž teplým mandľovým olejom pred spaním do postele v noci. To tiež pomôže obnoviť, oživiť a znovu rastú riasy, ktoré môžu byť padajúce dôsledku tvorby lupín. V skutočnosti je moja mama používa k masáži oči s mandľovým olejom, keď som bol dieťa, a to naozaj pomohlo mojej riasy rastú.

4. Udržiavať očných a riasy hygiena:

Uistite sa, že neexistuje žiadny make-up nahromadenie na očiach. Udržiavať zdravé Čistiace rutinu, aby sa zabránilo make-up a nečistoty nahromadenie na oči. Tieto zvyšky stimuluje žľazy vedúce k väčšej lupiny. Investujte do oftalmologicky testované očný make-up odstraňovače na odstránenie make-upu

5. Mať zdravej výživy:

Jesť čerstvú zeleninu a ovocné šťavy. Vyhnite sa kofeínu, alkoholu a nezdravé mastný príjmu potravy. Namiesto toho si varí rastlinná strava pre lepšie výsledky a zabezpečiť, budete konzumovať aspoň 8 - 10 pohárov vody.

Tieto domáce opravné prostriedky, vám pomôže útočiť na lupiny. Avšak, ak nechcete vidieť žiadne výsledky, potom by ste sa mali poradiť s dermatológom. To má zabezpečiť, že máte tú správnu starostlivosť.

6. Poraďte Ophthalmologist:

Poraďte sa so svojím lekárom antibiotických kvapiek a mastí.

Niekoľko tipov na Nasledujte:

 1. Nikdy používať citrónovú šťavu na líniu rias, pretože to môže dráždiť oči.
 2. Pyritión zinku stings.Ensure, že nemusíte dostať do očí.
 3. Aplikovať s teplou vodou nasiaknutý handra na očných viečkach. To pomáha pri odstraňovaní olejovej nánosy a nečistoty. Čistejšie viečok budú hromadiť menej lupín.
 4. Navštíviť očného lekára pre očné kvapky a očné masti, ak všetko ostatné zlyhá. Nemajú vlastné liečiť.

Dúfam, že tento článok vám pomôže vyhnúť sa nechceným lupiny na riasy. Vziať dobrú starostlivosť o vaše oči, pretože sú v okne vidieť krásny svet okolo seba.

load...